SOS

Jak obchodzić się z jego moszną? Faceci zdradzają, co naprawdę lubią!

Koniec z udawaniem, że ta część męskiego ciała nie istnieje.
Jak obchodzić się z jego moszną? Faceci zdradzają, co naprawdę lubią!
Fot. Thinkstock
05.07.2016

Faceci uwielbiają miłość francuską, ale to nie oznacza, że są nią w pełni usatysfakcjonowani. Wiele z nas stroni od sprawiania partnerowi przyjemności w ten sposób. Albo się brzydzimy, albo obawiamy się, że zrobimy im krzywdę. A kiedy przychodzi co do czego, całą swoją uwagę skupiamy wyłącznie na przyrodzeniu, zapominając o tym, co pod nim. Męska moszna to bardzo czuły punkt, o który też należy zadbać.

Zazwyczaj udajemy, że jądra w ogóle nie istnieją. Boimy się ich dotknąć, o bardziej inwazyjnych zabawach nie wspominając. To spory błąd, bo znając się na rzeczy, możesz w bardzo łatwy sposób zapunktować. I z miejsca stać się najlepszą kochanką w jego dotychczasowym życiu. Jak to zrobić? Zdradzają to rozmówcy portalu brytyjskiego dziennika „Metro”.

Redakcja zapytała o to najbardziej zainteresowanych, czyli młodych mężczyzn, których jądra są zaniedbywane przez ich partnerki. Sprawdź, jak się z nimi obchodzić.

Zobacz również: Seks oralny w 7 odsłonach: Teabagging, irrumatio, anilingus... (Bez tabu!)

 

 

pieszczenie jąder

fot. Thinkstock

NIE BRZYDŹ SIĘ

Większość rozmówców portalu żali się, że zazwyczaj nie zauważamy tego, co zwisa pod przyrodzeniem. W skrajnych przypadkach robimy to z premedytacją, bo cienki woreczek z dwoma kulkami wywołuje u nas mdłości. Ich zdaniem to niesprawiedliwe i zwyczajnie szkodliwe. Według ankietowanych udana miłość francuska lub zabawa dłonią nie mogą się obyć bez odpowiedniego potraktowania moszny. Jądra są bardzo wrażliwe na dotyk i potęgują doznania. Jeśli ściśniesz je zbyt mocno - on może uciec z krzykiem. A nawet płaczem.

pieszczenie jąder

fot. Thinkstock

ZAJMIJ SIĘ NIMI

Statystyczny facet nie oczekuje, że będziesz mistrzynią w masowaniu jąder, ale powinnaś je przynajmniej dostrzec. Bez odwracania wzroku i udawania, że ta część męskiego ciała się nie liczy. Jeśli nie jesteś pewna, co robić, to i tak cię nie usprawiedliwia. Wystarczy, że od czasu do czasu je dotkniesz i nie wzdrygniesz się na sam widok. Dla kochanka będzie to jasne potwierdzenie, że akceptujesz go w całości i naprawdę zależy ci na jego przyjemności. Męczenie wyłącznie członka można porównać do pieszczenia przez niego tylko jednej twojej piersi.

pieszczenie jąder

fot. Thinkstock

MIEJ PODZIELNĄ UWAGĘ

Niezależnie od tego, czy bierzesz sprawy w swoje ręce albo usta, mosznie także należy się trochę przyjemności. Faceci marzą o tym, byś w czasie uprawiania miłości francuskiej pieściła ich jądra dłonią. Albo na odwrót - drażniąc przyrodzenie ręką, jądrom należy się coś ze strony twoich ust. Dla wszystkich rozmówców portalu to zestaw idealny, bo zabawa męską strefą intymną powinna odbywać się kompleksowo. Pamiętaj jednak o tym, że prącie zniesie znacznie więcej, niż to, co poniżej. Dostosuj siłę ekspresji do uwarunkowań biologicznych.

Zobacz również: Czy seks oralny jest przyjemny? Kobiety zdradziły, co tak naprawdę myślą o miłości francuskiej!

pieszczenie jąder

fot. Thinkstock

NIE GRYŹ

Z jądrami powinnaś obchodzić się jak z jajkami albo szklanymi kulami - dodają zgodnie panowie. Wydają się całkiem wytrzymałe, ale bardzo łatwo je uszkodzić. Zapomnij o ciosach poniżej pasa, wykręceniu, gnieceniu, gryzieniu. Chyba, że partner lubi tak skrajne emocje, ale na pewno cię o tym poinformuje. Statystyczny facet oczekuje stanowczości, ale i delikatności. To nie może przypominać głaskania kotka, ale wyrzynania prania tym bardziej. Dopóki mruży oczy, ciężko oddycha i prosi o więcej - jest dobrze. Każdy grymas powinien być ostrzeżeniem.

pieszczenie jąder

fot. Thinkstock

URUCHOM SWÓJ JĘZYK

Najczęściej panowie marzą o tym, byś podeszła do ich moszny z uczuciem. Zasadnicza część zabawy powinna polegać na całowaniu, lizaniu i łaskotaniu językiem jąder. Nawet najsprawniejsza dłoń nie zapewni im tak wielkich doznań. Wbrew pozorom, w tym wszystkim nie chodzi tylko o fizyczną przyjemność i orgazm. Skierowanie ust w to miejsce oznacza, że akceptujesz go od stóp do głów. To śmieszne „coś” poniżej penisa zasługuje ich zdaniem na twoją czułość. Spróbuj, a zobaczysz, jak potrafią się odwdzięczyć.

pieszczenie jąder

fot. Thinkstock

SSIJ

Niektórym facetom głaskanie, łaskotanie, całowanie, a nawet lizanie nie wystarcza. Wśród nich jest wielu amatorów mocniejszych wrażeń. Pojedynczy rozmówcy portalu uważają, że jądra można ssać dokładnie w ten sam sposób, co przyrodzenie. Szczytem ekstazy jest dla nich sytuacja, kiedy ich jądra znajdą się wewnątrz twoich ust (zazwyczaj pojedynczo, bo oba równocześnie mogą się nie zmieścić). Z tym musisz jednak szczególnie uważać. Zbyt duży nacisk i ciśnienie mogą sprawić, że twój kochanek zobaczy gwiazdy. Nie z przyjemności, ale bólu.

Zobacz również: 7 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o jego ciele

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo