SOS

20 szczerych wyznań dziewczyn, które zrobiły TO z prawiczkiem

Jest im czego zazdrościć? Nie każda z nas sprawdzi się w roli seksualnej nauczycielki...
20 szczerych wyznań dziewczyn, które zrobiły TO z prawiczkiem
Fot. Thinkstock
30.06.2016

Podobno każdy facet marzy o bliskim spotkaniu z dziewicą. Dla mężczyzny świadomość, że jest naszym pierwszym partnerem, to wyzwanie, ale i nagroda. Zwłaszcza w czasach, kiedy wstrzemięźliwość seksualna nie jest raczej w modzie, a doświadczenie w tej kwestii mają już nawet gimnazjalistki. Czy w drugą stronę działa to tak samo?

Użytkowniczki aplikacji Whisper, która służy do anonimowego wyznawania sekretów, coś o tym wiedzą. Choć o to nie zabiegały, dane im było spędzić noc z prawiczkiem. Dla niektórych z nich była to nobilitacja i powód do dumy, inne twierdzą, że nie sprawdziły się w roli nauczycielki. Z doświadczonym partnerem wygląda to zupełnie inaczej.

Z czym musisz się liczyć, kiedy wylądujesz w łóżku z erotycznym nowicjuszem? Powinnaś przygotować się na najgorsze…

Zobacz również: Za grubi na seks: Są małżeństwem od trzech lat, a jeszcze nigdy ze sobą nie spali!

 

seks z prawiczkiem

fot. Thinkstock

„Odebrałam mojemu chłopakowi dziewictwo i nadal jesteśmy razem. Po 2 latach zazdroszczę mu, że zrobił to z kimś, kogo kochał. Mój pierwszy partner zerwał ze mną kontakt dzień po rozdziewiczeniu mnie”.

„Zrobiliśmy to przed chwilą. Wiedziałam, że jest prawiczkiem i bardzo się starałam. Chyba się nie sprawdziłam, bo wyglądał na znudzonego i ani razu mnie nie pochwalił”.

„Dopiero po roku znajomości dowiedziałam się, że byłam jego pierwszą. Nasz związek zaczął się od przygody na jedną noc, która trwa do dzisiaj. Nie zorientowałam się, że nie miał żadnego doświadczenia”.

„To był najbardziej szalony i satysfakcjonujący seks w moim życiu. Chłopak wyznał, że czekał na ten moment od wielu lat. Naoglądał się tak wiele filmów, że doskonale wiedział, co robić”.

seks z prawiczkiem

fot. Thinkstock

„Pozbawiłam go dziewictwa i jestem z tego dumna. Ciągle powtarza, że to dzięki mnie stał się prawdziwym mężczyzną. To chyba moje największe życiowe osiągnięcie i powinnam wpisać sobie je do CV”.

„Zrobiliśmy to, chociaż wiedziałam, że pochodzi z konserwatywnej rodziny. Przysięgał Bogu, że zrobi to dopiero po ślubie. Teraz dziwnie się czuję, kiedy spotykam jego rodziców w kościele”.

„Zdecydowaliśmy się przejść na nowy etap związku. On jako prawiczek nie sprawdził się najlepiej. W ogóle nie wiedział, jak się za to zabrać. Teraz obawiam się, że po tej kompromitacji już nie będzie chciał ponownie spróbować i to zniszczy naszą relację”.

„Nasz pierwszy wspólny seks trwał maksymalnie 3 minuty i to nie jest coś, co chciałabym wspominać”.

Zobacz również: Dlaczego POWINNAŚ zdecydować się na seks na pierwszej randce?

 

seks z prawiczkiem

fot. Thinkstock

„Zgodził się to ze mną zrobić, chociaż jest bardzo konserwatywny. Wyznałam mu miłość i dopiero wtedy się na to zdecydował. On już prawiczkiem nie jest, a ja mam coraz większe wątpliwości, czy cokolwiek do niego czuję. A mając 25 lat chyba powinnam. Jestem idiotką i oszustką”.

„Już na początku znajomości wmawiał mi, że jest prawiczkiem. Po wspólnej nocy z nim mam poważne wątpliwości. Myślę, że mnie oszukał, żeby zyskać w moich oczach”.

„Uprawiałam seks z wieloma facetami i nigdy dotąd nie osiągnęłam orgazmu. Do czasu, kiedy zrobiłam to z moim chłopakiem. Jako prawiczek sprawdził się lepiej, niż wszyscy doświadczeni partnerzy razem wzięci. To był odlot”.

„Czuję ogromną odpowiedzialność po tym, co zrobiliśmy. Już na zawsze pozostanę jego pierwszą. To mnie przytłacza”.

seks z prawiczkiem

fot. Thinkstock

„Martwię się, że skrzywiłam go psychicznie na całe życie. To była nasza pierwsza prawdziwa randka i pierwsza wspólna noc. Kiedy zabrał się do roboty, dostałam okresu. Współczuję mu, że właśnie w ten sposób przestał być prawiczkiem”.

„Mamy już zaplanowany ślub, ale nie wiem czy to dobry pomysł. On dopiero niedawno stracił ze mną swoje dziewictwo. Zastanawiam się, czy przed założeniem rodziny nie powinien spróbować tego z innymi kobietami”.

„Byłam jego pierwszą i teraz on twierdzi, że musimy zostać ze sobą na zawsze”.

„W tym momencie poczułam się jak facet. To ja byłam tą doświadczoną, silną i pewną siebie osobą. On tylko bezwładnie leżał i czekał, aż przejmę inicjatywę. Wspaniałe uczucie”.

seks z prawiczkiem

fot. Thinkstock

„Kilka lat temu zrobiłam to z moim licealnym kolegą. To była przysługa. Wstydził się swojego dziewictwa i poprosił mnie o pomoc. W nagrodę do końca szkoły odrabiał za mnie prace domowe”.

„Byłam jego pierwszą, ale wcale nie jestem z tego dumna. Później on przyznał się do tego, że jest gejem. Boję się, że to ja go tak skrzywiłam. Widocznie byłam tak beznadziejna, że stracił zainteresowanie kobietami”.

„Wszyscy w mojej miejscowości wiedzą, że go rozdziewiczyłam. Zaraz po seksie wybiegł z domu i zaczął o tym opowiadać”.

„Stworzyłam potwora. Był prawiczkiem do 21 urodzin. Wystarczyła jedna noc ze mną, żeby zaczął uwodzić przypadkowe dziewczyny. Dzisiaj to typowy maczo, który kopuluje ze wszystkim, co się rusza”.

Zobacz również: Czy bycie dziewicą to wstyd?

Komentarze (10)

Ocena: 4.2 / 5
flinteczka (Ocena: 5) 13.09.2016 15:53
Ja też "rozdziewiczyłam" mojego męża( wtedy chłopaka), choć sama miałam minimalne doświadczenie. na początku odlotu nie było, ale wspólnie się nauczyliśmy seksu i mogę powiedzieć jedno - im dłużej jesteśmy ze sobą tym jest na lepiej.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.07.2016 20:23
Mają zaplanowany ślub ale laska z jakiegoś powodu chciałaby żeby przyszły małżonek przeleciał inne kobiety...Co tam jakaś tam miłość, moralność, wierność, ludzka godność, prawdziwe uczucie....Czy dzisiaj nie da się stworzyć związku nie uprawiając wcześniej seksu z co najmniej kilkunastoma partnerami? Od razu można odpowiedzieć na to pytanie. W dzisiejszych czasach trzeba się "wyszaleć" i sprawdzić bo przecież nie można brać kota w worku, bo jak kogoś kochamy nad życie ale nie jest w łóżku misterem universe to rzucimy go jak psa. No bo jak to tak być w związku z człowiekiem który po pierwszym wspólnym seksie nie daje nam 10 orgazmów z pięcioma wytryskami? Statystyki rozwodowe mówią same za siebie. Co drugie małżeństwo kończy się rozwodem właśnie przez stawianie du.py na pierwszym miejscu i myślenie penisem. Kiedyś ludzie dobierali się w pary na całe życie. Nie musieli się wcześniej sprawdzać i upewniać z innymi by być ze sobą całe życie. Bo to jest właśnie postawienie miłości na pierwszym miejscu...
odpowiedz
l (Ocena: 1) 01.07.2016 03:51
,,Z czym musisz się liczyć, kiedy wylądujesz w łóżku z erotycznym nowicjuszem? Powinnaś przygotować się na najgorsze…". Ten cytat wystarczy, żeby stwierdzić, że ten artykuł to dno.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2016 20:43
to przecież pisał stary pryk, który łudzi się, że zachęci w ten sposób młode dziewczyny;)
odpowiedz
Tomek (Ocena: 5) 30.06.2016 20:04
brak ironii hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo