SOS

SZCZERE WYZNANIA: `Uprawiałem z nią seks tylko raz i nie zrobię tego więcej, bo...`

Dlaczego on nie chce kochać się z Tobą po raz drugi?
SZCZERE WYZNANIA: `Uprawiałem z nią seks tylko raz i nie zrobię tego więcej, bo...`
29.06.2016

Moralność zaczyna być coraz częściej rozumiana przez młodych ludzi jako krępujące wolność i przyjemność więzy. Dlatego decyzję o pójściu do łóżka na pierwszej randce albo w ciągu pierwszych trzech podejmuje wiele osób. Niektóre kobiety postanawiają przeczekać przynajmniej symboliczny miesiąc, ale z dotrzymaniem tego słowa bywa różne. Wszystko zależy od okoliczności.

Kilka lampek wina, romantyczny nastrój i intymne wyznania mogą sprawić, że namiętność bierze górę nad rozsądkiem. Chociaż uprawiania miłości nie było w planach, krew zaczyna szybciej pulsować w żyłach i dochodzi do zbliżenia. Potem do głowy zaczyna dochodzić głos rozsądku i dziewczyna zastanawia się, czy nie za szybko poszła na całość. Często zostaje jednak tłumiony. Kobieta czeka przez kolejny tydzień na telefon od mężczyzny. Ten jednak nie dzwoni. Powody takiego zachowania mogą być różne. Nieplanowane zbliżenie ujawnia rzeczy, które zniechęcają facetów, dlatego wielu przestaje się odzywać.

O co chodzi? Co tak naprawdę powoduje, że nie chcą kolejnego miłosnego spotkania?

Zobacz także: Dlaczego wolimy brzydali?

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Miała brudną bieliznę`

Dziewczyna na pierwszym spotkaniu wydała mi się rewelacyjna i bardzo zadbana. Miała ułożone włosy, ogolone ręce, świeży oddech i zadbane paznokcie. Pod spodem skrywała jednak brzydką niespodziankę w postaci brudnej bielizny. Tylko duża ilość alkoholu sprawiła, że mój zapał całkiem nie opadł. Do dziś mam w pamięci obraz jej brudnych fig. Po tym spotkaniu od razu skasowałem jej nr telefonu.

`Zbyt wiele potrafiła`

Przeżyłem prawdziwy szok, kiedy okazało się, że ona jest bardziej doświadczona niż ja. Tym bardziej, że miała 22 lata, a ja jestem 10 lat starszy. Nie chcę myśleć, ilu facetów miała przede mną. Łatwe dziewczyny nie mają u mnie szans.

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Wkurzał mnie jej sposób wydawania odgłosów`

Czasami w ludziach denerwują nas zachowania, które można określić mianem drobiazgów. Są jednak na tyle irytujące, że zaczynamy unikać tych osób. Czegoś podobnego doświadczyłem na mojej ostatniej randce. Pomiędzy mną, a dziewczyną, z którą się umówiłem, doszło do seksu. Dźwięki, które wydawała w trakcie, sprawiły, że miałem ochotę uciec. Nigdy więcej się z nią nie umówię…

`W łóżku okazała się wulgarna`

Zacząłem się umawiać z kobietą, którą uważałem za wyjątkową. Ubierała się elegancko, ale kobieco. Zrobiła doktorat i była bardzo oczytana. Niestety to wrażenie znikło po tym, jak się z nią przespałem. W łóżku krzyczała wulgaryzmy i zachowywała się w sposób, o którym wołałbym zapomnieć.

Zobacz także: Wierzące dziewczyny zdradzają, dlaczego czekają z seksem do ślubu

 

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Miała nieogolone nogi`

Nigdy nie zapomnę mojego ostatniego razu. Kiedy ściągnąłem z dziewczyny spodnie i dotknąłem jej nogi, natrafiłem na szczecinę. Sądząc po długości, dość dawno się nie goliła. Teraz unikam jej jak mogę.

`Powiedziała, że mnie kocha`

Słyszałem, że kobiety czasami mówią w łóżku takie rzeczy, ale nie sądzę, że podczas pierwszego razu jest to normalne, tym bardziej w trakcie gry wstępnej. To był nasz pierwszy i ostatni raz. Bałem się, że na drugim spotkaniu jeszcze by mi się oświadczyła…

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Była drewniana`

Lubię w łóżku dziewczyny, które są aktywne i nie leżą jak kłody. Pół roku temu poznałem świetną pannę, ale kiedy poszliśmy do łóżka, okazało się, że to porażka. Nie była dziewicą, a kompletnie nie wykazała żadnej inicjatywy.

`Nazwała mnie imieniem innego mężczyzny`

Wydawało mi się, że mam szczęście, bo już na pierwszej randce udało mi się dobrać do wystrzałowej dziewczyny. Czar prysł jednak bardzo szybko, kiedy nazwała mnie imieniem innego mężczyzny. Sądząc po umiejętnościach tej dziewczyny, było ich wielu.

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`W ogóle nie zwracała na mnie uwagi`

Raz uprawiałem miłość z dziewczyną, która była stuprocentową egoistką. W ogóle nie zwracała na mnie uwagi. Nie chcę wyjawiać szczegółów, ale każda strona powinna dać coś z siebie, a nie myśleć tylko o własnej przyjemności. To było oczywiście ostatnie spotkanie.

`Pogryzła mnie do krwi`

Nigdy nie zapomnę dziewczyny, która pogryzła mnie do krwi. Wylądowałem w szpitalu po akcji z jej ustami, a potem przez miesiąc miałem uraz do seksu.

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Zobaczyłem włosy w jej nosie`

Kiedyś uprawiałem seks z dziewczyną i nachyliłem się nad jej twarzą, bo chciałem ją pocałować. Wtedy zobaczyłem włosy wystające z jej nosa Chyba nie muszę wspominać, że ten widok odebrał mi cały apetyt. Szybko cmoknąłem ją w policzek i aż do końca aktu unikałem kontaktu z jej twarzą.

`Śmierdziało jej z ust`

Smród z ust to jedna z najgorszych rzeczy u partnerki. Niestety doświadczyłem tego ostatnio na randce, na której doszło do zbliżenia. Dziewczyna cały czas trzymała głowę nad moją i smród z jej ust ogarnął mnie całego. Miałem wrażenie, że zwymiotuję…

Zobacz także: Obrzydliwe zachowania facetów na randkach! (Naprawdę to robią?!)

 

 

Komentarze (18)

Ocena: 3.89 / 5
Tomek (Ocena: 4) 08.09.2018 12:36
i barczo dobrze, im wcześniej wyjdą jakieś kwiatki tym mniej problemów później
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.08.2018 20:39
HHhahaha
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.08.2018 23:02
Tak to jest jak syneczki za duzo oglądają pornosów, to potem im nie pasuje wszystko. Dziwke sobie zamówcie (bedzie wymyta, wygolona i dobrana do waszych guścików) a nie wytykajcie błędy zwykłym dziewczynom. Nie wiem skąd bierzecie te rzekome wypowiedzi, ale co artykuł to gorsze herezje mozna przeczytać.
odpowiedz
Czysta lipa (Ocena: 5) 30.08.2018 15:03
Ogórasy na wszystko mają czas
odpowiedz
Niunia (Ocena: 5) 30.08.2018 15:01
Faceci nie lepsi smród z pach i gemby po papierosach zapuszczone małpiszony
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo