SOS

SZCZERE WYZNANIA: `Uprawiałem z nią seks tylko raz i nie zrobię tego więcej, bo...`

Dlaczego on nie chce kochać się z Tobą po raz drugi?
SZCZERE WYZNANIA: `Uprawiałem z nią seks tylko raz i nie zrobię tego więcej, bo...`
29.06.2016

Moralność zaczyna być coraz częściej rozumiana przez młodych ludzi jako krępujące wolność i przyjemność więzy. Dlatego decyzję o pójściu do łóżka na pierwszej randce albo w ciągu pierwszych trzech podejmuje wiele osób. Niektóre kobiety postanawiają przeczekać przynajmniej symboliczny miesiąc, ale z dotrzymaniem tego słowa bywa różne. Wszystko zależy od okoliczności.

Kilka lampek wina, romantyczny nastrój i intymne wyznania mogą sprawić, że namiętność bierze górę nad rozsądkiem. Chociaż uprawiania miłości nie było w planach, krew zaczyna szybciej pulsować w żyłach i dochodzi do zbliżenia. Potem do głowy zaczyna dochodzić głos rozsądku i dziewczyna zastanawia się, czy nie za szybko poszła na całość. Często zostaje jednak tłumiony. Kobieta czeka przez kolejny tydzień na telefon od mężczyzny. Ten jednak nie dzwoni. Powody takiego zachowania mogą być różne. Nieplanowane zbliżenie ujawnia rzeczy, które zniechęcają facetów, dlatego wielu przestaje się odzywać.

O co chodzi? Co tak naprawdę powoduje, że nie chcą kolejnego miłosnego spotkania?

Zobacz także: Dlaczego wolimy brzydali?

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Miała brudną bieliznę`

Dziewczyna na pierwszym spotkaniu wydała mi się rewelacyjna i bardzo zadbana. Miała ułożone włosy, ogolone ręce, świeży oddech i zadbane paznokcie. Pod spodem skrywała jednak brzydką niespodziankę w postaci brudnej bielizny. Tylko duża ilość alkoholu sprawiła, że mój zapał całkiem nie opadł. Do dziś mam w pamięci obraz jej brudnych fig. Po tym spotkaniu od razu skasowałem jej nr telefonu.

`Zbyt wiele potrafiła`

Przeżyłem prawdziwy szok, kiedy okazało się, że ona jest bardziej doświadczona niż ja. Tym bardziej, że miała 22 lata, a ja jestem 10 lat starszy. Nie chcę myśleć, ilu facetów miała przede mną. Łatwe dziewczyny nie mają u mnie szans.

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Wkurzał mnie jej sposób wydawania odgłosów`

Czasami w ludziach denerwują nas zachowania, które można określić mianem drobiazgów. Są jednak na tyle irytujące, że zaczynamy unikać tych osób. Czegoś podobnego doświadczyłem na mojej ostatniej randce. Pomiędzy mną, a dziewczyną, z którą się umówiłem, doszło do seksu. Dźwięki, które wydawała w trakcie, sprawiły, że miałem ochotę uciec. Nigdy więcej się z nią nie umówię…

`W łóżku okazała się wulgarna`

Zacząłem się umawiać z kobietą, którą uważałem za wyjątkową. Ubierała się elegancko, ale kobieco. Zrobiła doktorat i była bardzo oczytana. Niestety to wrażenie znikło po tym, jak się z nią przespałem. W łóżku krzyczała wulgaryzmy i zachowywała się w sposób, o którym wołałbym zapomnieć.

Zobacz także: Wierzące dziewczyny zdradzają, dlaczego czekają z seksem do ślubu

 

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Miała nieogolone nogi`

Nigdy nie zapomnę mojego ostatniego razu. Kiedy ściągnąłem z dziewczyny spodnie i dotknąłem jej nogi, natrafiłem na szczecinę. Sądząc po długości, dość dawno się nie goliła. Teraz unikam jej jak mogę.

`Powiedziała, że mnie kocha`

Słyszałem, że kobiety czasami mówią w łóżku takie rzeczy, ale nie sądzę, że podczas pierwszego razu jest to normalne, tym bardziej w trakcie gry wstępnej. To był nasz pierwszy i ostatni raz. Bałem się, że na drugim spotkaniu jeszcze by mi się oświadczyła…

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Była drewniana`

Lubię w łóżku dziewczyny, które są aktywne i nie leżą jak kłody. Pół roku temu poznałem świetną pannę, ale kiedy poszliśmy do łóżka, okazało się, że to porażka. Nie była dziewicą, a kompletnie nie wykazała żadnej inicjatywy.

`Nazwała mnie imieniem innego mężczyzny`

Wydawało mi się, że mam szczęście, bo już na pierwszej randce udało mi się dobrać do wystrzałowej dziewczyny. Czar prysł jednak bardzo szybko, kiedy nazwała mnie imieniem innego mężczyzny. Sądząc po umiejętnościach tej dziewczyny, było ich wielu.

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`W ogóle nie zwracała na mnie uwagi`

Raz uprawiałem miłość z dziewczyną, która była stuprocentową egoistką. W ogóle nie zwracała na mnie uwagi. Nie chcę wyjawiać szczegółów, ale każda strona powinna dać coś z siebie, a nie myśleć tylko o własnej przyjemności. To było oczywiście ostatnie spotkanie.

`Pogryzła mnie do krwi`

Nigdy nie zapomnę dziewczyny, która pogryzła mnie do krwi. Wylądowałem w szpitalu po akcji z jej ustami, a potem przez miesiąc miałem uraz do seksu.

kiepski seks

Fot. Thinkstock

`Zobaczyłem włosy w jej nosie`

Kiedyś uprawiałem seks z dziewczyną i nachyliłem się nad jej twarzą, bo chciałem ją pocałować. Wtedy zobaczyłem włosy wystające z jej nosa Chyba nie muszę wspominać, że ten widok odebrał mi cały apetyt. Szybko cmoknąłem ją w policzek i aż do końca aktu unikałem kontaktu z jej twarzą.

`Śmierdziało jej z ust`

Smród z ust to jedna z najgorszych rzeczy u partnerki. Niestety doświadczyłem tego ostatnio na randce, na której doszło do zbliżenia. Dziewczyna cały czas trzymała głowę nad moją i smród z jej ust ogarnął mnie całego. Miałem wrażenie, że zwymiotuję…

Zobacz także: Obrzydliwe zachowania facetów na randkach! (Naprawdę to robią?!)

 

 

Komentarze (10)

Ocena: 3.5 / 5
hipokryzja (Ocena: 2) 19.07.2016 16:26
Jak można czytać artykuł w którym występują sprzeczności.. 'miała zbyt wielu partnerów, umiała więcej niż ja - takie nie mają u mnie szans' kontra 'była kłodą, mimo, że nie była dziewicą - lubię aktywne dziewczyny'. Błagam.. coś tu nie pasuje. Chyba logiczne, że w łóżku trzeba się dopasować. Jedni lubią orgie na stole a inni subtelne doznania. Grunt by dwie osoby to lubiły.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2016 17:31
Wyznania totalnych ci.pe.czek. żałosne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 29.06.2016 14:09
Co do 'nie zwracała na mnie uwagi' to nie wiem co jest w tym takiego szokującego, przecież zdecydowana większość samców myśli tylko o tym żeby to im było dobrze. Zresztą... Tak to jest kiedy ludzie się pieprzą po kątach bez miłości i bez związku.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 29.06.2016 12:29
Drugi powód to trochę ocenienie po pozorach, też mam 22 lata i też sporo rzeczy próbowałam, bo lubię eksperymetować i lubię seks, tylko, że tego wszystkiego uczyłam się (i nadal uczę) z JEDNYM facetem, z którym jestem prawie 3 lata. Wydaje mi się, że właśnie dziewczyny, które są z jedną osobą przez dłuższy czas mają większe doświadczenie, w takiej relacji jest zaufanie i raczej częściej odkrywa się nowe rzeczy i nabiera wprawy, jak co noc się jest z innym, to kto by się tym przejmował, żeby było lepiej, innaczej, ciekawiej. Ale to tylko moje zdanie.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 2) 29.06.2016 09:40
Ajjjj ci wszyscy gładcy, wydepilowani, pachnący, ze świeżym oddechem, wykrochmalonymi gaciami, wyuzdani/pruderyjni mENSZczyźni :D
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo