SOS

20 dziwnych rzeczy, o których myślimy w czasie nudnego seksu

To niewiarygodne, co przychodzi nam do głowy, kiedy partner zupełnie nie radzi sobie w sypialni.
20 dziwnych rzeczy, o których myślimy w czasie nudnego seksu
Fot. Thinkstock
25.06.2016

Seks wydaje się najbardziej ekscytującą sferą naszego życia. W łóżku po prostu nie sposób się nudzić. Nagość, fizyczna bliskość i sam akt gwarantują niezapomniane wrażenia. Nawet, jeśli partner nie grzeszy temperamentem. Byłoby dobrze! Niestety, wyznania kobiet udowadniają, że czasami jesteśmy tak znudzone ich towarzystwem i nieporadnością, że uciekamy myślami gdziekolwiek indziej.

W efekcie partner dwoi się i troi, żeby było nam przyjemnie, a my zupełnie nie zwracamy na to uwagi. Seks traktujemy jako przykry obowiązek. Żeby nie zasnąć - fantazjujemy i rozmyślamy. Nie tylko o innych mężczyznach. Oto najbardziej skrywane sekrety internautek, które w aplikacji Whisper anonimowo przyznają, że kiedy facet nie daje rady, one zastanawiają się nad tym… co zjeść na obiad albo na jaki kolor przemalować ściany w sypialni.

Chyba nie powinni być tego świadomi

Zobacz również: 20 kłamstw, które wypowiadamy w sypialni (Perfidne czy konieczne?)

 

nudny seks

fot. Thinkstock

„Żeby nie zasnąć, skupiam się na szczegółach. Patrzę na różne przedmioty wokół mnie i zastanawiam się, skąd pochodzą, kiedy zostały kupione, czy na pewno pasują do wnętrza”.

„Jak już zupełnie nic nam nie wychodzi, a on się upiera, żeby skończyć, to wyobrażam sobie soczystego burgera podanego na rumianych frytkach. Od razu chce się żyć”.

„Notorycznie rozmyślam o naszych kotach. Zastanawiam się, co teraz robią i kiedy powinnam zabrać je do weterynarza na kontrolę. Czasami przypominam sobie o szczepieniach”.

„Rozmyślam o tym, co by się stało, gdybym umarła w czasie seksu z nim”.

nudny seks

fot. Thinkstock

„Czasami tak bardzo wieje nudą, że wyobrażam sobie swojego chłopaka uprawiającego seks z inną dziewczyną. Nie chciałabym, żeby mnie zdradził, ale to mnie nakręca”.

„Często zastanawiam się nad tym, co ugotować na obiad. Dziś albo kolejnego dnia. A jak kompletnie nic nie czuję i już prawie zasypiam, to układam jadłospis na cały tydzień”.

„Wyobrażam sobie precle, pączki i inne ciasteczka, które uwielbiam. Wtedy od razu robi się przyjemniej i już nie przeszkadza mi ten facet, który na mnie leży”.

„Zazwyczaj rozglądam się po pokoju i myślę o tym, na jaki kolor przemalować ściany”.

nudny seks

fot. Thinkstock

„Kiedy seks jest beznadziejny, partner nic nie potrafi i nawet mnie nie kręci, wtedy zaczynam myśleć o swoim seksownym ciele. Może to dziwne, ale potrafię sama siebie podniecić”.

„Często zastanawiam się, jak bardzo byłoby przyjemnie, gdyby zamiast jego przyrodzeniem, bawiłabym się swoim niezawodnym wibratorem. Mam wrażenie, że to kochanek idealny”.

„W takich momentach myślę o tym, jakim cudem on miał już tyle dziewczyn. Jeśli wszystkie były tak znudzone jak ja, to już nic z tego nie rozumiem”.

„Rozglądam się po mieszkaniu i sprawdzam, co powinnam jak najszybciej posprzątać. Widzę dokładnie kurz na półkach, okruchy na dywanie i odbite na stoliku szklanki”.

Zobacz również: 16 dziwnych rzeczy, które pary robią po zbliżeniu

nudny seks

fot. Thinkstock

„Kochając się z mężem najczęściej myślę o tym, jak dać mu do zrozumienia, że powinien zacząć leczyć swoje zęby. Zapach z jego ust jest nie do wytrzymania, a ja boję się o tym powiedzieć”.

„W takich chwilach marzę o tym, by jak najszybciej zajść w ciążę. Najlepiej zagrożoną. Wtedy przez 9 miesięcy i kilka lat po rozwiązaniu nie musiałabym się z nim kochać”.

„Zastanawiam się, jak wyglądałoby dziecko, które spłodzi. I wtedy nerwowo sprawdzam, czy kondom jest na swoim miejscu”.

„Często myślę o polityce. Przypominam sobie wiadomości, które oglądałam i zastanawiam się, w jakim kierunku zmierza nasz kraj. To o wiele ciekawsze zajęcie, niż czekanie na finał”.

nudny seks

fot. Thinkstock

„Czasami myślę sobie, że lepiej byłoby się urodzić lesbijką. Kobieta najlepiej wie, jak sprawić przyjemność drugiej przedstawicielce płci pięknej. Większość facetów myśli tylko o sobie”.

„Bywa i tak, że moje myśli krążą wokół konfliktów zbrojnych. Wyobrażam sobie cierpienie ludzi dotkniętych wojną. Chce mi się płakać i wtedy dochodzę do wniosku, że oni mają gorzej, niż ja”.

„Nawet jeśli w ogóle mnie to nie cieszy, próbuję być w łóżku jak najbardziej aktywna. Wierzę, że spalę dużo kalorii i nie przytyję”.

„Za każdym razem myślę o swoim pierwszym chłopaku, z którym zerwałam kilka lat temu. Cały czas go kocham i to on powinien się ze mną kochać. Pewnie nie byłoby tak beznadziejnie”.

Zobacz również: 10 pytań o piersi, które chciałby zadać każdy facet

 

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 3.91 / 5
Tikru (Ocena: 2) 30.06.2016 09:46
Zwracam uwagę, że wynik finalny czyli nuda w związku, to suma dwóch składowych wniesionych przez oboje (np do łóżka) i część wspólna stworzona... Większość pań ma taką przypadłość, ze wyobrażają sobie iż są tak szałowe i wyjątkowe, że to iż dały się zdobyć już jest grą wstępną z ich strony, a resztę musi zrobić on. Z całym szacunkiem ale przewracanie po łóżku kłody nie jest ani romantyczne, ani radosne, ani zabawne ani tym bardziej podniecające... Dla urozmaicenia życia erotycznego można zawsze puścić bąka... albo o tym pomyśleć: " Co by się stało jak bym puściła cichacza? Zgonię na niego"
odpowiedz
22 latka (Ocena: 3) 29.06.2016 23:42
Zna ktoś jakąś kobietę która woli kobiety bo zastanawiam się czy teoria ze płeć piekna radzi sobie lepiej z odczuwaniem potrzeb partnerki to prawda a może mit ??? Może bym spróbowała ...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2016 16:03
Szczerze współczuję tym Paniom.
odpowiedz
JaJas (Ocena: 1) 26.06.2016 04:37
"Wyobrażam sobie cierpienie ludzi dotkniętych wojną. Chce mi się płakać i wtedy dochodzę do wniosku, że oni mają gorzej, niż ja." Tak, oni mają gorzej, ich wszyscy pie.....lą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2016 12:32
Czytając to kilka razy nawet się zaśmiałam :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie