SOS

7 zachowań, po których poznasz, że on jest dobry w łóżku

Boski kochanek potrafi obchodzić się ze zwierzętami i z szacunkiem wypowiada się o własnej matce. Co jeszcze o tym świadczy?
7 zachowań, po których poznasz, że on jest dobry w łóżku
Fot. Thinkstock
01.06.2016

Jeśli patrząc na faceta od razu zastanawiasz się nad tym, jakim jest kochankiem - nie masz się czego wstydzić. Hormony robią swoje i jest to absolutnie normalne. Problem w tym, że na pierwszy rzut oka naprawdę trudno to ocenić. Bo niby na jakiej podstawie? Niektóre kobiety zwracają uwagę na wielkość nosa czy stopy, zarost, długość palców lub szukają odpowiedzi w oczach. To jednak na niewiele się zdaje.

Zupełnie inaczej do tego tematu podchodzą internauci biorący udział w dyskusji na portalu Reddit. Zapytano ich o to, jakie nieseksualne przesłanki mogą świadczyć o seksualnych umiejętnościach partnera. Żadnego oceniania wielkości członka czy jędrności jego pośladków. Chodzi wyłącznie o kwestie niekojarzące się pożyciem intymnym.

Doświadczeni kochankowie zdradzili, co warto odnotować, by mieć pewność, że on sprawdzi się w sypialni. Ich wnioski są naprawdę zaskakujące…

Zobacz również: Co sprawia, że jesteś dobra w łóżku? (Wytyczne od facetów)

 

dobry kochanek

fot. Thinkstock

POTRAFI GRAĆ NA INSTRUMENCIE

 

„Jestem niemal pewna, że wszyscy pianiści są świetnymi kochankami. Wystarczy spojrzeć na ich długie palce, które z taką precyzją uderzają w klawisze, a przy tym się nie plączą. Taki facet dokładnie wie, co, jak i z jaką siłą dotknąć, by było dobrze”.

Zobacz również: 16 dziwnych rzeczy, które pary robią po zbliżeniu

dobry kochanek

fot. Thinkstock

NIE PATRZY CIĄGLE NA TELEFON

 

„Jeśli to robi - jest znudzony, mało zainteresowany i jest mu wszystko jedno. Kiedy całą uwagę poświęca kobiecie, to oznacza, że zna się na rzeczy. Sprawny kochanek dobrze wie, że seks nie rozgrywa się tylko pod pierzyną. To także wszystko przed i po stosunku. Ktoś, kto ciągle się rozprasza, nie może być pewny swoich umiejętności”.

 

dobry kochanek

fot. Thinkstock

KOCHA SWOJĄ MAMĘ

 

„Gdybym usłyszała jakiekolwiek złe słowo z jego ust na temat matki - od razu przerwałabym spotkanie. Koleś, który nie szanuje własnej rodzicielki, na pewno nie uszanowałby także mnie. Jeśli jednak mówi o niej z nieskrywaną miłością, to oznacza, że traktuje kobiety z czułością i żadnej nie chciałby skrzywdzić. To ważny znak w czasach, gdy większość samców ma nas za nic”.

Zobacz również: 6 błędów, których nie należy popełniać na pierwszej randce

dobry kochanek

fot. Thinkstock

MA SPRAWNY JĘZYK

 

„Wystarczy dać mu zjedzenia małe opakowanie jogurtu lub innego smakołyku i patrzeć na to, jak radzi sobie z jego opróżnieniem. Jeśli po wszystkim wkłada do środka język, aby zlizać resztki, a przy tym sprawnie nim operuje - to musi być seksualny zawodnik wagi ciężkiej”.

 
dobry kochanek

fot. Thinkstock

UPRAWIA SPORT

 

„Wysportowany mężczyzna to gwarancja tego, że nie dostanie zadyszki już w czasie gry wstępnej. Istnieje spora szansa, że ma bardzo umięśnione, a także rozciągnięte ciało. Można mieć pewność, że nie będzie leżał w łóżku niczym kłoda i będzie chciał się wykazać. Seks potraktuje niczym zawody”.

 
dobry kochanek

fot. Thinkstock

POTRAFI SŁUCHAĆ

 

„W przypadku facetów to bardzo ważne i znaczące. Jeśli on ciągle mówi i nie dopuszcza cię do głosu - najprawdopodobniej jest seksualnym egoistą. Będzie liczył tylko na własną przyjemność. Jeśli jednak uważnie słucha i interesuje się twoimi sprawami - równie hojny i empatyczny okaże się w sypialni”.

 

dobry kochanek

fot. Thinkstock

JEGO STOSUNEK DO ZWIERZĄT

 

„Moja dziewczyna twierdzi, że facet, który nie potrafi zająć się zwierzakiem, nie radzi sobie też w łóżku. Prawdziwy mężczyzna dokładnie wie, gdzie podrapać kota, żeby było mu przyjemnie. Wtedy na pewno posiada też wiedzę dotyczącą kobiecego ciała”.

 

Komentarze (17)
Ocena: 3.59 / 5
kulkowicz (Ocena: 5) 03.12.2019 18:19
ja tez bylem dobry az w koncu mnie zdradzila... chciała kulki
odpowiedz
lena (Ocena: 5) 02.11.2016 00:58
mój Sławek też był dobry, do czasu aż zaczęły się problemy z erekcją. próbowaliśmy dokowych sposobów, ale te nie pomagały. w końcu wybraliśmy się do lekarza, który przepisał Sławkowi Maxigrę Go. Świetny lek, dzięki któremu teraz seks jest znowu taki jak kiedyś. Teraz kilkanaście minut przed seksem Sławek żuje maxigrę go i może spodziewać się wiadomych i pewnych efektów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2016 01:14
Wypisz, wymaluj chłopak, z którym własnie się spotykam. Jestem dziewicą, ale chyba powinnam zmienić ten stan :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2016 08:13
Sory ten komentarz poniżej miał być w innej kategorii soreczkixDDDDDDD
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2016 08:09
Cooo????przecież oni zabijają SPECJALSPECJALNIE.ludzi w szpitalu!!!!!dawadawając im tabletki poronne te małolaty momogą niechcieć tego dziecka ale czy to dziecko jest czemuś winne no NIE!!!!przecież mogą zostawić je po porodzie w szpitalu albo oddać komuś kto będzie je kochał ten szpital jest chory
odpowiedz

Polecane dla Ciebie