SOS

7 rzeczy, które kręcą facetów w dziewicach

Cnoty naprawdę nie trzeba się wstydzić. Mężczyźni marzą o niedoświadczonej partnerce!
7 rzeczy, które kręcą facetów w dziewicach
Fot. Thinkstock
12.05.2016

Niektórzy twierdzą, że to gatunek na wymarciu, ale nie bądźmy aż takimi pesymistami. Badania wykazują, że rozpoczynamy współżycie seksualne coraz wcześniej, ale to nie oznacza, że wszystkie z nas się do tego spieszą. Wręcz przeciwnie - niektórzy eksperci zauważają powrót młodych do konserwatywnych wartości. Czystość staje się wręcz modna.

Płci przeciwnej nie pozostaje nic innego, jak zacierać ręce. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni mają charakter zdobywców i cieszy ich perspektywa, że w czymś będą pierwsi. Między innymi stąd bierze się marzenie wielu z nich - przeżyć intymne chwile z prawdziwą dziewicą. Niektórzy tak bardzo tego pragną, że są w stanie zapłacić za czystość partnerki. Przykładów takich transakcji nie trzeba daleko szukać.

Skąd bierze się „fetysz” na punkcie niewinności? Analizujemy wypowiedzi młodych mężczyzn, które z łatwością można znaleźć w Internecie.

Zobacz również: LIST: „Straciłam dziewictwo w wieku 28 lat. Współczuję tym, którzy zrobili to wcześniej!”

 

seks z dziewicą

fot. Thinkstock

TRAKTUJĄ DZIEWICTWO JAK TROFEUM

 

Zdobycie niewinnej partnerki według nich przypomina wyścig z nagrodami. Kto dostanie się pierwszy do mety, ten wygrywa i dostaje puchar. Gen rywalizacji robi swoje, dlatego wielu młodych mężczyzn postrzega to jako wyzwanie. Zastanawiają się, jak sprawić, by nietknięta do tej pory niewiasta zdecydowała się oddać swoją niewinność właśnie im. Komu się uda, ten jest zwycięzcą.

seks z dziewicą

fot. Thinkstock

LUBIĄ BYĆ NAUCZYCIELAMI

 

Współcześni panowie zaczynają mieć powoli dosyć naszej przebojowości i tego, że wszystko potrafimy. Lubią kobiety słabsze i nieco nieśmiałe. Dziewica to doskonały obiekt do adorowania, bo daje im możliwość wykazania się. W takich momentach czują, że odzyskują kontrolę i znowu są prawdziwymi samcami. Dziewczyna nie ma zbyt wiele do roboty - ma być tylko chętna, a resztą zajmie się jej seks-profesor.

 

seks z dziewicą

fot. Thinkstock

MAJĄ DOSYĆ WULGARNYCH RÓWIEŚNIC

 

Gołym okiem widoczne jest coraz większe wyzwolenie dziewcząt. Niektórzy nazywają to nawet rozbestwieniem. Coraz mniej zasad, coraz więcej spontaniczności i przekraczanie kolejnych granic dobrego smaku. Panowie tęsknią za dziewczęcą delikatnością, a z tym właśnie kojarzy im się dziewictwo. Szukają drugiej połowy, która nie postawiła sobie za cel zaliczenie pierwszego lepszego chłopaka w klubowej toalecie.

Zobacz również: 20 rzeczy, jakie każda kobieta chciałaby powiedzieć facetowi, z którym straciła dziewictwo

seks z dziewicą

fot. Thinkstock

SĄ CORAZ BARDZIEJ KONSERWATYWNI

 

Socjologowie nie mają wątpliwości, że młodzież, zwłaszcza rodzaju męskiego, powoli zaczyna odrzucać liberalne wartości. W modzie jest patriotyzm, wiara i twarde zasady. Brzydzą się zgniłym Zachodem, gdzie nie obowiązują żadne normy, dlatego zwracają się w stronę tradycji. A ta przez setki lat była taka, że kobieta przeżywała swój pierwszy raz dopiero z tym jedynym. Mają nadzieję, że uda im się trafić na dziewczynę wyznającą podobne wartości.

 

seks z dziewicą

fot. Thinkstock

TWIERDZĄ, ŻE DZIEWCZYNY SIĘ NIE SZANUJĄ

 

Przykro to mówić, ale współczesne młode kobiety nie mają najlepszej prasy. Nie bez powodu. Wystarczy spojrzeć, co dzieje się w szkołach, klubach i portalach społecznościowych. Przekraczamy kolejne granice, a wrażliwi mężczyźni patrzą na to z ogromnym bólem serca. Stąd pragnienie, by poznać kogoś z zupełnie innej bajki - dziewczynę bardziej wycofaną, tradycyjną i niewinną. Cnota stała się ogromną wartością, bo jest towarem deficytowym.

seks z dziewicą

fot. Thinkstock

NIE CZUJĄ SIĘ ZBYT PEWNIE

 

Powód może być jeszcze inny - panowie wątpią w swoją męskość i wydaje im się, że lepiej wypadną, kiedy druga strona ma niewielkie pojęcie na dany temat. Według nich nawet kiepski kochanek okaże się dla dziewicy spełnieniem marzeń. Zazwyczaj ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością, bo nie trzeba skończyć seksuologii, by zorientować się, że coś jest nie tak. Mimo to niedoświadczona partnerka wydaje im się mniejszym wyzwaniem. 

seks z dziewicą

fot. Thinkstock

CHCĄ BYĆ NA DŁUGO ZAPAMIĘTANI

 

I mają w tym sporo racji, ale to nie oznacza, że zawsze będą to dobre wspomnienia. Statystyczna kobieta ma w życiu wielu partnerów, których z czasem wypiera z pamięci. Ten pierwszy zostanie zapamiętany na zawsze i to niezależnie od tego, jak sobie poradził. Facetów kręci myśl o tym, że mogą być w czymś pionierami.

Zobacz również: Czy bycie dziewicą to wstyd?

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2017 01:20
A jak dziewczyna byla z chlopakiem ale zerwala z nim a byli razem rok i wiecej i stracila z nim dziewictwo, to co moze byc odebrana przez chlopaka z ktorym jest lub z ktorym bedzie w przyszlosci za latwa cxy chyba sobie nie moze zle taki facet o dziewczynie pomyslec :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2016 16:05
faceci często chca rozdziewiczac a potem sie dziwia gdzie te dziewice
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2016 14:28
ta.. pitu pitu.. co jeden to by chcial dziewice-nimfomanke.. niby to takie slodkie i urocze a pozniej i tak bedzie chcial taka ktora bedzie dobra i swiadoma tego co robi lozku..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2016 05:43
Chłopak któremu oddałam dziewictwo (23l.) spytał mnie gdzie ja się uchowałam :) a ja znam conajmniej 5 dziewczyn w moim wieku (a nawet starsze), które są nadal dziewicami i uważam to za coś normalnego. Traktuje mnie wyjątkowo. I robi tak, żeby mi było najlepiej. Nie powiem, to miłe :) pozdrawiam!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo