SOS

Jak przedłużyć erekcję? (Seks będzie intensywny jak nigdy dotąd!)

Poznajcie prosty i skuteczny sposób na silniejszą i dłużej trwającą erekcję!
Jak przedłużyć erekcję? (Seks będzie intensywny jak nigdy dotąd!)
Fot. Thinkstock
11.05.2016

Kiedy świat intensywnie poszukuje kolejnych sposobów na skrócenie wielu czynności, warto niektóre z nich… wydłużyć. Przyjemność, płynąca z intymnych doznań we dwoje, może być od teraz jeszcze większa, dzięki pierścieniowi erekcyjnemu Durex Pleasure Ring – nowości w portfolio Durex.

Durex Pleasure Ring to pierścień erekcyjny, którego użycie jest prostym i skutecznym sposobem na silniejszą i dłużej trwającą erekcję. Co to oznacza dla partnerów? Dłuższe chwile przyjemności – intensywnej jak nigdy dotąd. Pierścień został wykonany z rozciągliwego, miłego w dotyku silikonu, dzięki czemu pasuje na każdy rozmiar i kształt członka. 

- Pierścień erekcyjny zakłada się na trzon penisa, co uniemożliwia odpływ krwi z ciał jamistych. Mówiąc wprost, erekcja nie słabnie podczas współżycia i nie można jej utracić na skutek np. chwilowego rozproszenia. Można poczuć się pewniej, co przekłada się na jakość stosunku – również na jego czas trwania. Prawidłowe stosowanie pierścienia erekcyjnego jest bezpieczne i nie niesie za sobą skutków ubocznych – mówi psychoseksuolog Radosław Jerzy Utnik, ekspert marki Durex.

Stosowanie przez mężczyznę pierścienia erekcyjnego to nie tylko większa przyjemność dla niego, ale również dla partnerki – wszystko dzięki silniejszej i dłuższej erekcji. Co więcej, Durex Pleasure Ring można stosować z lateksowymi prezerwatywami i żelami intymnymi Durex, co pozwoli zagwarantować dodatkowe doznania dla obojga partnerów.

Rekomendowana cena Durex Pleasure Ring to: od około 24.99 zł.

Więcej na www.durex.pl.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2016 17:25
Same reklamy dzisiaj, pianka do wlosów, suszarka, prostownica, gumki... posr*ło was?
odpowiedz
uhmmmm (Ocena: 5) 11.05.2016 17:21
Świetnie też działają wspomagacze takie jak iqman, nawet moim zdaniem lepiej niż takie gadżety, bo one szybko tracą możliwości to po pierwsze a po drugie o wiele bardziej się na tabsach ekonomicznie wychodzi na plus.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie