SOS

Najgorsze łóżkowe scenariusze według mężczyzn

Co im się NIE podoba?
Najgorsze łóżkowe scenariusze według mężczyzn
Fot. Thinkstock
04.05.2016

Każda z nas pragnie być boginią w łóżku i czerpać z seksu maksimum spełnienia. Dlatego, aby zapewnić przyjemność sobie i partnerowi, często decydujemy się na eksperymenty. Nie zawsze jednak z dobrym skutkiem. I choć twój mężczyzna pewnie nigdy ci o tym nie powie, aby cię nie zniechęcić, istnieje kilka rzeczy, które mogą mu się nie spodobać.

Oczywiście, każdy lubi co innego, dlatego podejdźcie do tej listy z pewnym dystansem, gdyż znajdują się na niej deklaracje większości (ale nie wszystkich!) facetów.

1. Zbytnia pruderyjność zbyt szybko

To bardzo proste! Nie zabieraj do sypialni seks zabawek podczas pierwszej wspólnej nocy. Wielu facetów wyznaje, że zbytnia pruderyjność na początku związku bywa po prostu krępująca. Warto najpierw nieco lepiej się poznać.

kiepska kochanka

Fot. Thinkstock

3. Gryzienie

Lekkie ugryzienie może dodać pikanterii w sypialni. Jeśli jednak robisz to w wyjątkowo mocny sposób, pozostawiając ślady, twój mężczyzna może nie być zadowolony. Wielu facetów wyznaje, że nie mogą się wtedy skupić, ponieważ podświadomie obawiają się bólu, przez co są zdekoncentrowani.

kiepska kochanka

Fot. Thinkstock

2. Świntuszenie

Wielu facetów wyznaje, że od czasu do czasu lubi poużywać w łóżku nieco ostrzejszego języka. Jeśli jednak sama nie jesteś fanką świntuszenia, nie rób nic na siłę. On zawsze wyczuje, kiedy udajesz. W sypialni, tak jak i w codziennym życiu, powinnaś być przede wszystkim sobą.

kiepska kochanka

Fot. Thinkstock

6. Miejsce publiczne

Seks w miejscu publicznym może znacząco podkręcić atmosferę. Nie każda sytuacja jest jednak odpowiednia. Pieszczoty przy rodzinnym stole? Większość facetów powiedziałaby stanowczo NIE!

kiepska kochanka

Fot. Thinkstock

7. Krytyka

Żaden facet nie zniesie krytyki w tej sferze, niezależnie od tego czego dokładnie miałaby ona dotyczyć. Dlatego jeśli coś cię niepokoi, porozmawiaj w wyjątkowo delikatny sposób z ukochanym lub po prostu pokaż mu, co lubisz. W końcu, w seksie chodzi przecież o to, aby dogadywać się w niewerbalny sposób.

kiepska kochanka

Fot. Thinkstock

4. Klapsy

Większość facetów uwielbia dawać kobietom klapsy. Przy tym uważają oni, że zamiana ról w tym przypadku jest dość nienaturalna i zwyczajnie dziwna. Dlatego zanim się na to zdecydujesz, poznaj preferencje partnera.

kiepska kochanka

Fot. Thinkstock

5. Ból 

Jedno jest pewne - faceci są przewrażliwieni na punkcie swoich okolic intymnych i zbyt intensywne pieszczoty, które sprawiają ból, nigdy nie będą należeć do ich ulubionych. Pamiętaj, że czasem mniej znaczy więcej i delikatny dotyk może dać więcej rozkoszy niż zecydowany ucisk.

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2016 17:06
czy wy wiecie co to pruderyjnosc???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 04.05.2016 20:49
w każdym bądź razie bynajmniej umiecie pisać i znacie semiologie słów, których używacie xd xd xd xd. w dwutysięcznym szesnastym roku wypadało by znać już znaczenia słów i ich poprawne zastosowanie...
zobacz odpowiedzi (2)
ekhm (Ocena: 5) 04.05.2016 20:32
pruderia «przesadna i udawana wstydliwość, zwłaszcza gorszenie się sprawami seksu»
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 04.05.2016 18:31
Zbytnia pruderyjność zbyt szybko xD I wszystko jasne xD Ktokolwiek tam u was w redakcji ciupie w te klawisze niech lepiej zrobi sobie przerwę bo do matury trzeba się uczyć xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2016 17:55
Pruderyjność!!!! Nieuki do słowników!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie