SOS

Wyznania kobiet przyłapanych na seksie: „Dziadkowie zobaczyli, jak robimy to na pieska!”

Dla jednych to trauma na całe życie. Dla pozostałych - powód do dumy.
Wyznania kobiet przyłapanych na seksie: „Dziadkowie zobaczyli, jak robimy to na pieska!”
Fot. Thinkstock
03.05.2016

Często słyszymy, że seks to nic złego, intymność jest nieodzowną częścią życia, z tabu trzeba walczyć… W teorii wszystko wygląda pięknie, ale czym innym są słowa, a czym innym przyłapanie na gorącym uczynku. Zazwyczaj to traumatyczne przeżycie dla obu stron. Przyłapanych i wbrew pozorom także dla świadków ich igraszek.

Dziś poznamy historie tych pierwszych. Jak czuje się człowiek, który wbrew własnej woli obnaża się przed innymi? Szok związany z nakryciem w tak niezręcznej sytuacji może zaważyć na przyszłym życiu, także intymnym. Autorzy tych anonimowych wyznań radzą sobie z traumą ujawniając swój sekret na łamach aplikacji Whisper.

Większego upokorzenia chyba nie można sobie wyobrazić. To zdarzyło się naprawdę!

Zobacz również: Przyłapana na MASTURBACJI: Jak się zachować w tak kłopotliwej sytuacji?

 

przyłapani na seksie

fot. Thinkstock

„Zostałam przyłapana na uprawianiu seksu z moim chłopakiem przez mamę. Byliśmy wtedy w moim pokoju. Wyszła i po chwili wróciła z prezerwatywą. Poinformowała nas, że nie jest jeszcze gotowa na zostanie babcią”.

„Mój ojciec wkroczył do pokoju, kiedy byłam w łóżku z dwoma nagimi chłopakami. Mnie wydało się to całkiem zabawne, ale oni nie wyglądali na spokojnych. Jestem pewna, że do dzisiaj się tego wstydzą”.

„Uprawiałam seks z mężem i wtedy przyłapał nas jego ojciec. Mogliśmy się tego spodziewać, bo baraszkowaliśmy na stole w jego restauracji. Myśleliśmy jednak, że już dawno wyszedł i po godzinach jesteśmy bezpieczni”.

 

przyłapani na seksie

fot. Thinkstock

„Moja mała córeczka przyłapała nas w trakcie stosunku i wyjątkowo źle się to na niej odbiło. Teraz za każdym razem, kiedy mąż mnie obejmuje, ona robi się smutna. Pewnie myśli, że kiedy w sypialni leżał na mnie - robił mi krzywdę”.

„Zostałam przyłapana w jednoznacznej sytuacji w czasie konferencji, na którą pojechałam. Kochaliśmy się w pustym pokoju i wtedy weszło do niego kilku uczestników zjazdu. Wiecie co? W ogóle się nie speszyłam i nawet byłam z siebie dumna”.

„Kiedy myślę o najbardziej upokarzającym momencie w życiu - od razu wspominam seks z chłopakiem w domu jego dziadków. Robiliśmy to na pieska i wtedy w drzwiach pojawili się oni. Myślałam, że umrą na zawał”.

Zobacz również: Przyłapana na gorącym uczynku. Zdradzony chłopak ujawnia nagranie z sypialni!

przyłapani na seksie

fot. Thinkstock

„Byliśmy już troszkę wstawieni, do domu daleko, więc postanowiliśmy zrobić to w publicznej toalecie. W trakcie otworzyły się drzwi do kabiny i zobaczyło nas sporo osób. Ja śmiałam się w niebogłosy, ale chłopak kiepsko to zniósł. Już nie jest taki spontaniczny”.

„Świadomie podjęłam to ryzyko i nie żałuję. Po lekcjach zakradłam się z chłopakiem do klasy i tam po prostu zrobiliśmy sobie dobrze. Z tą różnicą, że on nie był świadomy monitoringu. Ochrona na pewno dobrze widziała, co tam wyprawiamy”.

„Zostaliśmy przyłapani na seksie w ogródku. Trwała impreza i naszło nas na czułości. Problem w tym, że jedyna ucieczka z tego miejsca prowadziła przez dom pełen gości, którzy wiedzieli co się stało. Poszliśmy, wskoczyłam mu na barana i dałam im do zrozumienia, że było świetnie”.

przyłapani na seksie

fot. Thinkstock

„Mocno się spiłam i wylądowałam w łóżku z chłopakiem. Przynajmniej tak mi się wydawało do momentu, kiedy w trakcie seksu w drzwiach stanął… mój chłopak. Okazało się, że robię to z jego kumplem i nawet tego nie zauważyłam”.

„Mój tata wkroczył do mojego pokoju, kiedy się kochaliśmy. To był już przynajmniej drugi raz. Był wyraźnie w szoku i uciekł z krzykiem. Niestety, nie mogliśmy dokończyć numerku, bo strasznie się śmialiśmy”.

 

 

przyłapani na seksie

fot. Thinkstock

„Ostatniej nocy zostałam przyłapana na seksie z facetem przez moich sąsiadów. Robiliśmy to bezwstydnie na środku klatki schodowej. Muszę powiedzieć, że było to najbardziej ekscytujące przeżycie w moim życiu. Chętnie bym to powtórzyła”.

Zobacz również: 6 MIEJSC PUBLICZNYCH, W KTÓRYCH NIE POWINNIŚCIE UPRAWIAĆ SEKSU ZE WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH

„Chyba większej traumy związanej z przyłapaniem na seksie nie można sobie wyobrazić. Traciłam właśnie dziewictwo w pokoju mojego brata i on niespodziewanie wrócił do domu. Długo nie mogłam na niego patrzeć i jestem sama na siebie wściekła, że moja inicjacja tak wyglądała”.

 

przyłapani na seksie

Fot. Thinkstock

„Byłam wtedy w związku, ale mój chłopak wyjechał na dłuższy czas. Mieszkałam ze współlokatorką. To ona przyłapała mnie na seksie z inną dziewczyną. Przynajmniej dowiedziała się, że jestem bi, bo jakoś nie umiałam jej tego powiedzieć”.

„Nie wiem co w nas wstąpiło, ale w czasie zakupów zachciało nam się czułości. Nie poszliśmy do toalety, jak pewnie robi większość ludzi. Wylądowaliśmy w przymierzalni sklepu odzieżowego i tam nakryła nas obsługa. Sprzedawczyni spokojnie na nas patrzyła i poprosiła, żebyśmy przestali”.

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.05.2016 00:19
Monitoring w klasie? Pierwsze słyszę...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 03.05.2016 11:59
kim trzeba byc, żeby nie zauważyć, że uprawia się seks z kumplem chłopaka, a nie z samym chłopakiem?... i co to za kumpel?!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo