SOS

MĘŻCZYŹNI RADZĄ: Miłość oralna w perfekcyjnym wydaniu

Te triki doprowadzą Twojego faceta do wrzenia!
MĘŻCZYŹNI RADZĄ: Miłość oralna w perfekcyjnym wydaniu
Fot. Thinkstock
07.02.2016

Mężczyźni uwielbiają miłość oralną. Napisano wiele poradników na temat, w jaki sposób sprawić im największą rozkosz, ale niektóre wskazówki niekoniecznie muszę pokrywać się z prawdą. Serwis elitedaily.com postanowił zbadać tę sprawę w dość nietypowy sposób - redakcja poprosiła bowiem geja, aby wyjaśnił, jak powinien wyglądać perfekcyjny seks oralny krok po kroku. - W końcu homoseksualiści wiedzą na ten temat najwięcej - czytamy na portalu.

Oto krótkie podsumowanie wskazówek homoseksualnego eksperta!

Nie bój się

Wiele kobiet obawia się doświadczenia miłości oralnej. Mężczyźni uspokajają jednak, że nie masz się czego bać. Najważniejsze jest Twoje nastawienie – powinno być pozytywne. Nie rób miny, jak gdybyś miała spełnić przykry obowiązek. Postaraj się być radosna i podekscytowana, a wtedy Twój mężczyzna będzie wniebowzięty.

seks oralny

Fot. Thinkstock

Chwytaj jego jądra

Mężczyźni uwielbiają, kiedy kobiety bawią się ich jądrami. W trakcie gry postaraj się to robić od czasu do czasu, zaufaj swojemu instynktowi. Nie bój się delikatnego szarpnięcia. Nie ma nic lepszego niż chwytanie jego jąder. Jeżeli będziesz robić to równocześnie z zabawą językiem, Twój mężczyzna będzie zachwycony.

seks oralny

Fot. Thinkstock

Rozgrzej go

Gra wstępna jest bardzo ważnym etapem seksu, nie tylko w przypadku kobiet. Wbrew pozorom mężczyźni również ją uwielbiają. Zacznij od całowania i delikatnego przygryzania jego szyi oraz ucha. Jedną dłoń możesz włożyć w jego włosy, drugą umieścić na karku i przesuwać ją stopniowo ku dołowi. Efekt murowany! Twój mężczyzna nie będzie mógł doczekać się dalszego etapu.

seks oralny

Fot. Thinkstock

Używaj języka a nie zębów

Pamiętaj, aby nie używać zębów. Najwyżej odrobinę, ale musisz być bardzo ostrożna. Wtedy łatwo doprowadzisz mężczyznę do wrzenia. Pamiętaj jednak, że jeden nieuważny ruch, a możecie z sypialni przenieść się do najbliższego szpitala. Twój mężczyzna na pewno by Ci tego nie zapomniał…

seks oralny

Fot. Thinkstock

Bądź agresywna, ale kontroluj sytuację

Podczas sprawiania przyjemności mężczyźnie to Ty kontrolujesz sytuację, spowalniasz akcję albo nadajesz jej tempa. Facet jest wtedy bezradny i zdominowany, ale właśnie to sprawia mu największą frajdę. Dlatego postaraj się uwolnić w sobie wewnętrzną dominację. Pozwól wybrankowi poczuć się od Ciebie zależnym. Kto wie, jak bardzo Ci się to spodoba?

seks oralny

Fot. Thinkstock

Używaj niegrzecznych słów

Aby podkręcić atmosferę, używaj niegrzecznych słów. Faceci bardzo często fantazjują i, bądź pewna, dziewczyny w ich wyobrażeniach nie posługują się kulturalnymi zwrotami. Nagłe przeistoczenie grzecznej, słodkiej i dobrze wychowanej dziewczyny w podekscytowaną kobietę posługującą się niecenzuralnymi wyrażeniami może być niesłychanie podniecające.

seks oralny

Fot. Thinkstock

Baw się główką

Główka penisa jest wrażliwa, więc poświęć jej chwilę. Możesz pocierać ją palcami i językiem. Wyobraź sobie, że to smakowite lody.

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
Good boy (Ocena: 5) 15.03.2018 08:49
Dziewczyny nie robcie tego, jak chce loda niech idzie do lodziarni albo do kolegi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2018 08:39
Zrob jej $ W I D € R € K.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2016 17:36
O fajny pomysł z tymi niegrzecznymi słowkami, chętnie wykorzystam ale nie mam pomysłu jakich, podpowie ktoś?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2016 17:35
Mmm aż nabrałam ochoty na lodzika ;)
odpowiedz
Facet (Ocena: 5) 09.02.2016 04:35
Jako przedstawiciel gorszego gatunku napiszę Wam kochane panie, czego nie lubią faceci (a co autentycznie się zdarzyło i miało dla mnie zaskakujące zakończenie. A wiec po kolei (jak mawiał pewien uczony): Kochałem tą dziewczynę i ona mnie też. Uprawialiśmy sex już nie pierwszy raz, oralny (obopólnie) też. Pewnego "razu" po tzw normalnym stosunku (pełnym), dalej się pieściliśmy i ona zaczęła mnie całować coraz niżej, zorientowałem się, że dąży do tego aby wziąć "go" do buzi. Bardzo tego chciałem uniknąć, więc delikatnie poprowadziłem pieszczoty tak, że nasze usta znowu się odnalazły, po czym powiedziałem, że na chwilę muszę wyjść do łazienki. Kiedy już się umyłem i wróciłem do pokoju, ze zdziwieniem zobaczyłem, że moja kochana płacze, po dłuższej chwili uspokajania i pytań o powód w końcu wyszeptała "bo nie pozwoliłeś mi wziąć go do buzi" A ja przecież chciałem tylko "żeby było bardziej higienicznie".
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo