SOS

Czy seks oralny jest przyjemny? Kobiety zdradziły, co tak naprawdę myślą o miłości francuskiej!

Sprawdź, czego najbardziej się brzydzimy.
Czy seks oralny jest przyjemny? Kobiety zdradziły, co tak naprawdę myślą o miłości francuskiej!
Fot. Thinkstock
04.02.2016

Polacy wciąż mają problem z otwartą rozmową na temat seksu. Po latach milczenia dopiero zaczynamy przyzwyczajać się do tego, że o życiu intymnym można dyskutować. Oczywiście nie za dużo i nie zbyt dogłębnie. Raczej „kiedy i z kim”, niż „w jaki sposób”. Pozycje, upodobania, fetysze i inne wstydliwe kwestie nadal pozostają tematami tabu. Na szczęście istnieją także anonimowe ankiety, z których dowiadujemy się znacznie więcej.

Autorzy amerykańskiego serwisu „The Generous Husband” (życzliwy i wspaniałomyślny mąż) postanowili sprawdzić, co tak naprawdę lubią kobiety. A konkretnie – czy uprawianie seksu oralnego z partnerem to dla nas ważny element życia intymnego, czy może bardziej przykry obowiązek. Jak się przekonacie, wyniki wcale nie są jednoznaczne. Niby to lubimy, ale raczej bez przesady...

Czy miłość francuska w naszym wykonaniu może być przyjemna nie tylko dla ukochanego, ale także dla nas samych? Sprawdźmy!

 

seks oralny

fot. Thinkstock

Jakie są twoje odczucia odnośnie seksu oralnego, kiedy jesteś stroną aktywną? - pytają autorzy badania. Oczywiście chodzi o sytuację, kiedy to kobieta bierze sprawy w swoje... usta.

Niemal dokładnie połowa ankietowanych kobiet (49,5 procent) twierdzi, że sprawa im to przyjemność. Przede wszystkim dlatego, że ich partner także czerpie z tego radość.

40 procent pań (każda z badanych mogła wskazać kilka odpowiedzi, które najbardziej odpowiadają ich poglądom) wyznaje, że bardzo lubią pieścić partnera oralnieAkt ten „bardzo je nakręca”.

Co czwarta zapytana kobieta (25,4 proc.) nie wyraża zachwytu, ale także specjalnie nie cierpi, kiedy przyjdzie co do czego. Twierdzą, że seks oralny jest dla nich „okej”, ale brzydzą się męskiego wytrysku.

seks oralny

fot. Thinkstock

Niemal 17 procent badanych pań (16,9 procent) mogłoby zrezygnować z seksu oralnego. Jeśli to robią, to wyłącznie po to, by sprawić przyjemność partnerowi. Same „bardzo tego nie lubią”.

Niewiele mniej, bo 15,6 proc. ankietowanych ma zupełnie odmienne zdanie – uwielbiają miłość francuską. Dzięki temu aktowi stają się znacznie bardziej „dzikie” w sypialni.

Co dziesiąta uczestniczka ankiety stwierdziła, że nienawidzi momentu, kiedy męskie przyrodzenie znajduje się w ich ustach. Dla nich cała ta zabawa jest zwyczajnie „obrzydliwa”.

Podoba grupa żali się, że kiedy już zaczną, wtedy partner wymaga, aby zrobiły to „do końca”.

 

seks oralny

fot. Thinkstock

Kolejne odpowiedzi w badaniu to:

Obawiam się, że zupełnie sobie nie radzę i robię to źle – 8,1 procent ankietowanych

Boję się, że to jedyne, czego partner ode mnie potrzebuje – także 8,1 proc.

Czuję się wtedy głupio, bo zupełnie nie wiem, co robić – 7,8 proc.

Nigdy nie mam pewności, czy naprawdę robię to dobrze – 7,5 proc.

Byłoby znośnie, gdyby tylko wcześniej się umył – także 7,5 proc.

Około 4 procent badanych uważa, że seks oralny jest „moralnie zły”, z jego powodu „czują się źle same ze sobą” i robiłyby to częściej, gdyby „on nie wymagał połykania”.

 

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
Werka (Ocena: 5) 14.10.2017 17:43
Kochankowie, którzy mają duże doświadczenie w tego typu pieszczotach doprowadzają się w ten sposób do orgazmu. Ja sporo co to jest miłość francuska wyczytałam z http://www.faszon.pl/milosc-francuska-co-powinnas-wiedziec/
odpowiedz
stary z doswiadczeniem (Ocena: 5) 28.02.2016 17:19
A polizac sobie na wzajem ODBYCIK to dopiero rozkosz to miejsca sa najbardziej unerwione i partner jak i partnerka beda sie ruszac jak sprezynka kujac naprezony jezyk na rozecie odbytu a nie jak KLECHY NAKAZUJA po ciemku po Bozemu i pod koldra i mamy tyle nieszczesliwych malzenstw bo sluchaja zboczonych duchownych w naukach przed malzenskich a sami urzeduja i wpadaja zboki jak sliwki w kompot !
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2016 10:37
przeczytajcie ze zrozumieniem co jest trudne dla was, a wtedy inaczej pomyslicie, tylko mowicie bezmyslnie i sie chwalicie slowami a pisze tego NIE mowcie a wy sie chwalicie jedna przez druga tempoty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2016 22:07
Sex oralny jest przyjemny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2016 15:58
bo jestes kufwa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo