SOS

Do ilu byłych partnerów możesz się przyznać? Znamy dokładną liczbę!

Zbyt małe doświadczenie - źle, za duże - jeszcze gorzej. Sprawdź, ilu powinno ich być.
Do ilu byłych partnerów możesz się przyznać? Znamy dokładną liczbę!
fot. Thinkstock
30.01.2016

Teoretycznie wszyscy cenimy szczerość w związku, ale kiedy rozmowa schodzi na ten temat – nagle okazuje się, że nasza prawdomówność ma swoje granice. Dzielenie się informacjami z przeszłości, opowiadanie o byłych partnerach, a zwłaszcza o ich liczbie, to zawsze spore ryzyko. Wyznać prawdę? Możesz wyjść na zbyt łatwą. Skłamać i przyznać się tylko do jednego lub dwóch byłych chłopaków? Pojawią się podejrzenia, że coś z Tobą nie tak. Milczeć? Jeszcze gorzej...

Jeden z brytyjskich portali randkowych, Illicit Encounters, postanowił sprawdzić, jaka odpowiedź usatysfakcjonuje większość z nas. W sondażu przeprowadzonym wśród swoich użytkowników poproszono o wskazanie, ilu byłych partnerów to liczba w sam raz. Przy okazji dowiedzieliśmy się także, kiedy wychodzimy na zbyt rozwiązłe lub niewystarczająco doświadczone.

Prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna. Jaka?

 

liczba partnerów

fot. Thinkstock

PONAD 10 PARTNERÓW

 

Ankietowani jednoznacznie wskazali, że nasza tolerancja dla wybryków z przeszłości ma swoje granice. Jeśli przyznasz się do tego, że spałaś z ponad 10 mężczyznami, wyjdziesz na zbyt łatwą, rozwiązłą, a może nawet lekko zaburzoną. Ktoś taki automatycznie jest postrzegany jako podejrzany i niegodny zaufania.

 

liczba partnerów

fot. Thinkstock

PONAD 20 PARTNERÓW

 

Wspomnieliśmy już, że ponad 10 partnerów to za dużo, ale to jeszcze nie koniec świata. Granicą, której po prostu nie wolno przekroczyć (albo się do tego przyznać) to liczba kochanków, która wynosi ponad 20. Osoba tak bardzo doświadczona seksualnie odbierana jest jako zbyt rozwiązła, a nawet niebezpieczna. Po takim wyznaniu szanse na udany związek spadają niemal do zera.

 

liczba partnerów

fot. Thinkstock

10 PARTNERÓW

 

Według sondażu to właśnie złoty środek i to dla obydwu płci. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni uważają, że 10 kochanków gwarantuje odpowiednie doświadczenie i równocześnie nie świadczy o przesadnej łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Z czystym sumieniem możesz się przyznać do takiej liczby. Każdy wynik poniżej i powyżej może zadziałać na Twoją szkodę.

Nie za dużo?

 

liczba partnerów

fot. Thinkstock

MNIEJ NIŻ 10 PARTNERÓW

 

Nie można także przesadzać w drugą stronę. Okazuje się, że jeśli na Twoim seksualnym liczniku jest „zaledwie” kilku kochanków – także jesteś na cenzurowanym. Wbrew pozorom, panowie nie marzą już o niewinnej dziewicy, ale kobiecie, która już coś w życiu przeżyła. Mało doświadczona cnotka postrzegana jest jako dziwna i zbyt mało wyluzowana.

 

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 4.54 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2016 15:05
Ja mam już 62 lata, żona 59 jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami i ostatnimi. Nie interesuje nas seks z innymi partnerami ponieważ zawsze nas seks bardzo nam odpowiadał i odpowiada. Mimo swojego wieku uprawiamy seks bardzo często, co najmniej 2 razy w tygodniu. Miłość nasza trwa i jest coraz silniejsza a ma już prawie 40 lat. No cóż można jeździć używanym samochodem ale czy nie lepiej nowym, bo pomimo używania przez 38 lat nasz seks jest ciągle nowy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2016 19:33
a skad ty mozesz wiedzic czy to twoje pozal sie Boże życie seksualne jest dobre jak ty tylko jednego peni.a widziałaś. Mam koleżankę co to miała jednego kolesia i sie chwali jaki on jest super w łóżki i ze ma dużego heheh żal bo sie okazało ze ja zdradzał i jak sie okazało paleczka mała i tzw 2minutowiec a ta głupia w zachwyty nad nim. Naszczescie przejżała na oczy i zobaczyła ze mozna miec lepiej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 31.01.2016 23:50
Ależ ty jesteś koszmarnie zakompleksiona....Jestem rok starsza od ciebie, miałam i nadal mam od wielu lat JEDNEGO partnera, jestem młoda, zgrabna, nie mam tłustego dupska- wręcz przeciwnie, i co najważniejsze jestem cholernie szczęśliwa- i nie potrzebuje do tego ani aprobaty innych mężczyzn, ani zdobywania doświadczenia gdyż moje życie seksualne kwitnie i kwitnąć nie przestaje od lat, a nawet z roku na rok sie polepsza ;) Jak widzisz daj sobie na wstrzymanie bo nie masz się jakoś szczególnie czym chwalić obrażając przy tym innych ludzi...
odpowiedz
D (Ocena: 5) 31.01.2016 11:33
10? Chyba nie w Polsce, u nas tak się nie grzeszy xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2016 00:13
ja mialam 2 a moj obecny facet 30..... no i mam z tym problem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie