SOS

Po czym poznać, że on chce Cię TU I TERAZ? (Męska mowa niewerbalna)

Te gesty świadczą o tym, że chciałby się z Tobą spotkać w sypialni.
Po czym poznać, że on chce Cię TU I TERAZ? (Męska mowa niewerbalna)
Fot. Thinkstock
25.01.2016

Mężczyźni nie są mistrzami w okazywaniu emocji. Rzadko kiedy mówią otwarcie o uczuciach, a i z mową ciała miewają poważne problemy. Nie można się więc dziwić, że czasami dochodzi do zabawnych lub... tragicznych w skutkach nieporozumień. Niektóre gesty rozumiemy na opak. Jak tego uniknąć? Musimy ich uważnie obserwować, a także czerpać z doświadczeń innych. Dziś dowiemy się, w jaki sposób panowie okazują czysto fizyczne zainteresowanie nami.

A mówiąc bardziej dobitnie – po czym poznać, że facet naprzeciwko ma ochotę zbliżyć się do nas najbardziej, jak tylko można. Skoro nie jest w stanie wyrazić tego prostymi słowami i nie do końca opanował mowę niewerbalną, rozszyfrowanie jego podniecenia może być wyjątkowo trudnym zadaniem. Ale nie dla nich – poznajcie dziewczyny, które nauczyły się to rozpoznawać, a nam zdradziły, w jaki sposób ich partnerzy okazują ochotę na małe co nieco.

Coś Wam to przypomina? A może nie miałyście pojęcia, że jeden z tych gestów właśnie to oznacza?

 

ochota na seks

Fot. Thinkstock

Bawi się włosami

 

- Zupełnie, jakbym sama siebie widziała. Mój były nie musiał nic mówić, ani na mnie patrzeć, ale kiedy ręka wędrowała w okolice jego głowy, to wszystko było jasne. Nawet przy krótkich włosach chodzi o to samo. Im się chyba wydaje, że nas to kręci, ale lepiej, żeby nie miał łupieżu, bo wtedy ochota natychmiast odchodzi – twierdzi Paulina.

 

Oblizuje wargi

 

- To jest stały repertuar chyba każdego kolesia. Nasz zresztą też. Przygryza wargi, zaczyna je delikatnie oblizywać i rozszerzać. W ten sposób prosi się o namiętny pocałunek, a wiadomo, czym może się to skończyć. Całkiem niezły podstęp, który często prowadzi prosto do łóżka – to obserwacje Izy.

ochota na seks

Fot. Thinkstock

Drapie się po szyi

 

- U nas zawsze tak to wygląda, a z poprzednim chłopakiem było podobnie. Wydaje mi się, że to uniwersalny gest. Facet jest tuż obok ciebie i nagle zaczyna się drapać po szyi. Tak delikatnie, żeby przy okazji napiąć biceps i pokazać, jaki jest sexy. Wtedy patrzę mu w oczy i już wiem, co jest grane – wyznaje Monika.

 

Mruży oczy

 

- Płeć przeciwna wcale tak bardzo się od nas nie różni. Oni też chcą wyglądać wtedy tajemniczo i zalotnie. Już kilka razy złapałam chłopaka na tym, że kiedy tylko pomyśli o seksie, to od razu jego oczy robią się mniejsze i jakby zamglone. Dzięki temu mam zobaczyć w nim czułego faceta, z którym warto zgrzeszyć – to teoria Agnieszki.

 

ochota na seks

Fot. Thinkstock

Rozszerza nogi

 

- Brzmi głupio, ale polecam każdej dziewczynie się przyjrzeć. Kiedy chłopaka roznoszą emocje i chciałby czegoś więcej, to chce się pokazać jako macho. Faceci z reguły siadają bardzo szeroko, ale wtedy ich nogi wędrują wyjątkowo daleko od siebie. Nie wiem o co chodzi. Taki jestem szeroki? Tyle mam w kroczu? - zastanawia się Beata.

 

Masuje się po klatce piersiowej

 

- Ja zazwyczaj dotykam się po twarzy albo pupie, to co ma sobie masować chłopak? Oczywiście klatę. Niby nic, miejsce publiczne, siedzimy, rozmawiamy, a jego ręka zaczyna się poruszać po ubraniu. Że niby pod spodem ukrywa się boskie ciało i powinnam mu się przyjrzeć bliżej. Już bez ubrania. Typowy chwyt, który zawsze oznacza to samo – dodaje Monika.

ochota na seks

Fot. Thinkstock

Mówi ciszej

 

- Faceci wiedzą, że jeśli chcą seksu, to muszą się bardzo postarać. Kobiety nie lubią przesadnych twardzieli, którzy wrzeszczą i zachowują się prostacko. Dlatego, kiedy już ich roznosi i chcą to zrobić jak najszybciej, zaczyna się odgrywanie roli tego delikatnego. Mówi cichutko, cedzi słowa, niemal szepcze. I najgorsze, że to zawsze działa! - to kolejna teoria Agnieszki.

 

Patrzy prosto w oczy

 

- Panowie rzadko kiedy sobie pozwalają na patrzenie nam prosto w oczy. Prawdziwy facet zadziera głowę i jest ponad tobą, ale kiedy czegoś chce, to nagle się okazuje, że jesteście na tym samym poziomie. U nas zawsze się to tak zaczyna. Najpierw próbuje mnie prześwietlić wzrokiem, potem się przybliża, obejmuje, całuje i finału można się domyślić – mówi nam Klaudia.

 

ochota na seks

Fot. Thinkstock

Zaplata ręce

 

- Oni dobrze wiedzą, że najłatwiej uwieść nas na bezbronność. Mój były zawsze, kiedy chciał czegoś więcej, zaczynał się zachowywać jak ofiara losu. Spuszczona głowa, smętna mina, zaplecione na brzuchu ręce. Taki biedaczek, którym trzeba się zaopiekować. Ja oczywiście nie miałam sumienia i musiałam go wtedy pocieszyć – dodaje Paulina.

 

 

 

ochota na seks

Fot. Thinkstock

Gubi wątek

 

- Chłopcy wcale nie są tacy przebojowi, na jakich pozują. Wiele razy byłam świadkiem, jak twardziel, któremu brakowało czułości, nie potrafił się wysłowić, gubił wątek, zaczynał się jąkać. Oni naprawdę to mocno przeżywają. Czasami bardziej, niż my – twierdzi Natalia.

Komentarze (3)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 05.11.2019 03:11
Dno dna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 25.01.2016 17:00
:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 25.01.2016 08:55
Beznadzieja wymyślona na poczekaniu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie