SOS

TOP 10: Tego pragniemy w łóżku (choć nigdy nie powiemy o tym partnerowi)

Oto lista najbardziej skrywanych kobiecych fantazji!
TOP 10: Tego pragniemy w łóżku (choć nigdy nie powiemy o tym partnerowi)
Fot. Thinkstock
19.12.2015

Czy zdrowe życie seksualne powinno ograniczać się do tradycyjnego stosunku bez żadnych udziwnień? Oczywiście, że nie. Jest wręcz odwrotnie – specjaliści od dawna głoszą tezę, że im więcej fantazji i odwagi w sypialni, tym jesteśmy zdrowsi. To najlepszy moment, by rozładować swoje emocje, spełnić nawet najbardziej pikantne zachcianki i pozbyć się frustracji. Nic nie działa na nas tak pobudzająco i rozluźniająco, jak upojna noc bez hamulców.

Łatwiej powiedzieć niż zrobić? Owszem, bo nasze fantazje wydają nam się czasami zbyt odważne... O czym marzymy w łóżku, ale nigdy nie przyznamy się do tego naszemu partnerowi?

Oto lista naszych pragnień!

seksualne fantazje kobiet

Fot. Thinkstock

Ostry seks

O ostrym, niemal brutalnym numerku bez zbędnych wstępów i romantycznych pieszczot marzy większość z nas. Chciałybyśmy, żeby facet raz na jakiś czas po prostu zerwał z nas stringi i zaspokoił. Jak najmocniej. Jak najszybciej. Jak najbardziej namiętnie.

Podnoszenie

Moment, kiedy przed seksem facet chwyta nas za biodra, unosi i sadza na stole, wydaje nam się niezwykle podniecający. Niestety, zdarza się to stosunkowo rzadko, a my najczęściej wstydzimy się poprosić o więcej.

seksualne fantazje kobiet

Fot. Thinkstock

Seks w miejscu publicznym

Najlepiej w klubowej toalecie, przymierzalni sklepowej lub w samochodzie na parkingu. Nie ma nic przyjemniejszego, niż lekki dreszczyk niepewności: a nuż zostaniemy przyłapani...

Barczysty facet z owłosioną klatą

Każda z nas chciałaby zostać zaciągnięta do łóżka przez ognistego Tarzana. Wielkiego, silnego mężczyznę, który aż kipi testosteronem i nie przyjmuje do wiadomości słowa „nie”. Seks z nim byłby wyjątkowo dziki!

seksualne fantazje kobiet

Fot. Thinkstock

Ciąganie za włosy

Faceci często hamują się z tym, by ciągnąć nas za włosy np. podczas fellatio lub seksu od tyłu. Tymczasem prawda jest taka, że nas ten gest wyjątkowo mocno nakręca!

Podział na role

Ty jesteś pielęgniarką, a on niesfornym pacjentem. Albo on jest surowym policjantem, a ty dziewczyną, która lada moment może trafić do aresztu, jeśli nie będzie na przesłuchaniu grzecznie odpowiadać na pytania… Scenariusze mogą być różne, ale za każdym razem nakręcają nas tak samo.

seksualne fantazje kobiet

Fot. Thinkstock

Zabawa w dominację

Czasem lubimy być zniewolone przez silnego mężczyznę, ale miewamy również fantazje o tym, że to my mamy całą kontrolę nad facetem. Wydajemy mu polecenia, wymyślamy kary, jeśli robi coś nie po naszej myśli, rozkazujemy, w jakim tempie ma się z nami kochać… Nasza fantazja nie ma w tym przypadku żadnych granic.

seksualne fantazje kobiet

Fot. Thinkstock

Kuchenne smakołyki

O wiele częściej chciałybyśmy również używać w sypialni produktów spożywczych. Płynnej czekolady, bitej śmietany, kostek lodu. A potem zlizywać to wszystko z ciała kochanka lub oferować, by to on zebrał językiem smakołyki, np. z naszych sutków.

seksualne fantazje kobiet

Fot. Thinkstock

Przekleństwa

Chciałybyśmy również podczas seksu być bardziej wulgarne, ale wstydzimy się, co pomyśli na ten temat nasz partner. Nierzadko aż gryziemy się w język, by nie powiedzieć: „Przeleć mnie tu i teraz”, „chcę poczuć cię w sobie” lub „uwielbiam, jak mnie tam liżesz”.

seksualne fantazje kobiet

Fot. Thinkstock

Delikatne podduszanie

Podoba nam się również, gdy podczas stosunku partner subtelnie chwyta nas za szyję i poddusza. Odrobina takiej brutalności sprawia, że szczytujemy o wiele intensywniej.

Źródło: viralka.pl

Komentarze (16)

Ocena: 4.5 / 5
Ann (Ocena: 5) 29.12.2015 22:35
Nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy czytam niektóre pomysły. Niech ktoś pociągnie mnie za włosy, to łeb przy szyi urwę, a jeszcze niech ktoś spróbuje podduszać, to i przy okazji wykastruję. Proponuję zmianę nazwy artykułu na "Tego czego nieliczne kobiety pragną w łóżku". Coś wątpię, aby ten artykuł pisała kobieta.
odpowiedz
a idź pan... (Ocena: 5) 27.12.2015 12:59
co za bzdury :D jeśli autorka pragnie powiedzieć partnerowi "zerżnij mnie", ale nigdy mu tego nie powie, to zalecam wizytę u jakiegoś dobrego specjalisty, bo ewidentnie ma za sobą problem :)
odpowiedz
Zenada (Ocena: 5) 20.12.2015 15:32
Nie wiem kto pisze te artykuły ale polecam słownik języka polskiego
odpowiedz
Leszek (Ocena: 1) 20.12.2015 09:27
Ktoś komuś płaci za pisanie takich pierdół? Czy autorka wysiliła się na odrobinę obiektywizmu czy tylko opisuje co podoba się jej samej?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 20.12.2015 00:46
Strasznie marny artykuł, albo stan kobiet. Jeśli kobieta decyduje się na seks to nie powinna mieć żadnych blokad przed mężczyzną, z którym go uprawia. Zaufanie? Związki? Cała reszta? Trzeba być sobą zamiast się oszukiwać i udawać. Z tego co przeczytałam wszystkie punkty wydają mi się normalne, jeśli miałabym jakieś skrajne fetysze wtedy ewentualnie mogłabym się krępować, ale myślę, że zaufany partner, miłość życia by to zrozumiała.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo