SOS

RAPORT: Gdzie kobieta lubi być dotykana podczas seksu?

Bardzo seksowna lista. Zgadzasz się z nią?
RAPORT: Gdzie kobieta lubi być dotykana podczas seksu?
Fot. Thinkstock
11.12.2015

W pierwszej fazie związku zwykle wszystko wygląda pięknie. Ty i twój partner nie możecie bez siebie żyć. Całe dnie moglibyście spędzać w łóżku. Szalone noce wydają się nie mieć końca. Już sam widok ukochanego rozpala do białości. Wszelkie dodatkowe podniety wydają się zbędne. Z czasem jednak pożądanie zaczyna powoli wygasać. Aby osiągnąć seksualną satysfakcję potrzebujecie trochę więcej czasu i… nieco innych pieszczot.

Najnowszy sondaż przeprowadzony przez markę SKYN wraz z agencją AMP, wykazał, że na kobiecym ciele znajduje się dokładnie 5 punktów, których pieszczenie potrafi nam dostarczyć nieziemskich doznań. Warunek jest tylko jeden: muszą być muskane, dotykane i ugniatane dokładnie podczas seksu. Wtedy mamy najintensywniejsze orgazmy.

Jesteście ciekawe, co znalazło się w ankiecie? Sprawdźcie koniecznie, a w komentarzach napiszcie, czy zgadzacie się z tą listą!

udany seks

Fot. Thinkstock

Miejsce 5: Brzuch

Z ponad 5 tysięcy respondentek, tylko 4% wskazało na brzuch. Tym samym uplasował się on na 5 miejscu zestawienia.

- Uwielbiam, gdy mój partner liże i całuje mnie po brzuchu podczas gry wstępnej, a potem, kiedy na przykład kochamy się na jeźdźca – chwyta mnie w talii bądź gładzi po podbrzuszu. Mam ciarki, gdy to robi – napisała jedna z ankietowanych dziewczyn.

udany seks

Fot. Thinkstock

Miejsce 4: Plecy

Na plecy zagłosowało 6% ankietowanych kobiet.

- Nie wiem czemu, ale plecy są dla mnie bardzo erotyczną strefą. Lubię zarówno moment, gdy ukochany głaszcze mnie po nich podczas seksu na pieska, jak i te chwile, gdy to ja jestem na górze, a on obejmuje mnie za plecy i przyciąga do siebie. Prawie zawsze wtedy szczytuję – wyjaśnia jedna z respondentek

udany seks

Fot. Thinkstock

Miejsce 3: Pupa

Pośladki są ulubioną strefą erogenną dla 15% ankietowanych dziewczyn.

- Mój facet wie, że kocham dostawać klapsy podczas zbliżenia. Wyjątkowo mocno mnie to nakręca. Lubię też ugniatanie i gryzienie pośladków. Dosłownie wtedy odlatuję!

udany seks

Fot. Thinkstock

Miejsce 2: Szyja

Spodziewałyście się, że ta partia ciała zajmie aż tak wysokie miejsce? Głosowało na nią aż 28% kobiet.

- Całowanie w szyję podczas seksu bardzo mnie podnieca. Szybciej wtedy dochodzę do orgazmu. Chciałabym, żeby mój partner pieścił mnie po szyi znacznie częściej.

udany seks

Fot. Thinkstock

Miejsce 1: Piersi

Tutaj nie powinno być zaskoczenia. Tę partię ciała wskazało 34% respondentek.

- Ssanie sutków, czy chwytanie obu piersi rękami to dla mnie najlepsza pieszczota, jaką facet może zagwarantować kobiecie – podsumowała jedna z ankietowanych dziewczyn.

Zgadzacie się z nią?

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
jest ok (Ocena: 5) 20.05.2018 09:07
one to kochaja
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 02.01.2016 07:38
Napisz komentarz...ja wprost uwielbiam jak moj facet w czasie sexu na jezdzca sciska i masuje moje cycki cos fantastycznego kamila 24 lata pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2015 19:21
Kocham gdy mój chłopak liże i całuje mój brzuch ale lepiej jest gdy zajmuję się moją łechtaczką
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2015 22:46
hmmmmmm
odpowiedz
martyśka (Ocena: 5) 17.12.2015 17:43
Ja się rozpływam jak czytam tę listę, ponieważ tylko mój facet robi to tylko w... moich marzeniach. Podczas seksu praktycznie nigdzie mnie nie dotyka, a ja nie wiem dlaczego, czy nie sprawia mu przyjemności moje ciało? Kiedy kochamy sie na jeźdźca, ma ręce skrzyżowane pod głowa, robi z nich poduszkę i tylko mnie obserwuje. Czasami zdarza mi sie jednak położyć jego dłonie na tyłek bądź talię, ale po chwili i tak mnie puszcza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo