SOS

Jestem puszczalską nastolatką (WPISY CZYTELNICZEK)

Czy polska młodzież jest coraz bardziej zdegenerowana? Na to wygląda.
Jestem puszczalską nastolatką (WPISY CZYTELNICZEK)
Fot. Thinkstock
02.12.2015

Nagranie ze Snapchata, na którym dwie nastolatki przechwalają się uprawianiem seksu z raperami z grupy Rae Sremmurd, to w ostatnich dniach największy i zdecydowanie najbardziej szokujący hit Sieci. Słowa nastolatek przytoczył m.in. Pudelek.pl:

- Wczoraj wydarzyła się pewna sytuacja po wyjściu z klubu Proxima. Totalnie najebane podeszłyśmy pod autokar Rae Sremmurd. (...) Ludzie zaczęli na nas krzyczeć, że mamy wejść do tego autokaru. Na samym wejściu ochroniarz kazał nam się rozebrać. Musiałyśmy zostać w samej bieliźnie. Musiałyśmy oddać wszystko.

Zabawa była zajebista. Jesteśmy całe poobijane i mamy mnóstwo siniaków. Obczajcie moich nowych znajomych na Facebooku. Możecie wierzyć lub nie, ale serio zaje***cie mnie wyr*chali. Gdy po paru upojnych godzinach wyszłyśmy z autokaru ludzie bili nam brawo. Ja jestem z siebie dumna.

Ta sama dziewczyna pokazuje następnie zdjęcie trzech raperów, przy okazji wyliczając: „Z tym się je*ałam, z tym się je*ałam, a temu ciągnęłam”.

I mimo że po kilku godzinach bohaterka szokującego nagrania przyznała, że z jej strony to była tylko marna prowokacja, na którą wszyscy dali się nabrać, niesmak pozostał. W dodatku pociągnął za sobą lawinę komentarzy, która spłynęła również na nasz redakcyjny mail. Co ciekawe, sporo dziewczyn broniło dwóch „prowokatorek”, argumentując to tym, że „przecież większość współczesnych nastolatek się puszcza”.

Naprawdę polska młodzież jest aż tak zdegenerowana? Wszystko na to wskazuje.

prezerwatywy

Fot. Thinkstock

Inna dodaje: „Dla mnie te dziewczyny to bohaterki. Nie każdy miałby odwagę przyznać się publicznie do takiego wyczynu. A obrzucanie ich błotem to hipokryzja, bo większość młodych dziewczyn po prostu się puszcza, tylko nie mówią o tym głośno”.

prezerwatywy

Fot. Thinkstock

„Mam 18 lat i nie rozumiem całej tej afery wokół fanek Rae Sremmurd. Myślę, że wiele nastolatek zazdrości im po prostu takiego doświadczenia. Kto by nie chciał przespać się z kimś sławnym? Każdy by chciał. Przypuszczam, że gdyby mnie trafiła się taka okazja, to też bym skorzystała. Trzeba korzystać z życia, żeby na starość mieć co wspominać. Czasy poszły do przodu i dzisiaj ludziom więcej można. Na szczęście” – pisze do nas jedna z Czytelniczek.

prezerwatywy

Fot. Thinkstock

„Mam w szkole koleżankę, która spała już z połową chłopaków z naszej klasy. Każdy z nich ma w telefonie jej nagie zdjęcia. Wszyscy się przechwalają, co z nią robili. A mimo to nikt nie nazywa jej dzi*wką, czy ku*wą. Każdy chciałby ją mieć i sądzę, że wiele koleżanek zazdrości jej tej popularności. To też o czymś świadczy.

Za czasów naszych rodziców czy dziadków takie zachowanie było nie do pomyślenia, a teraz jest na porządku dziennym. Nie ma sensu z tym walczyć. Trzeba to zaakceptować” – czytamy w kolejnym mailu do naszej redakcji.

prezerwatywy

Fot. Thinkstock

„Napiszcie o tej aferze z Rae Sremmurd. Ale nie oczerniajcie tych lasek, bo one tak naprawdę są przedstawicielkami nowego pokolenia. Za kilka lat takie nagrania na Snapie nikogo nie będą gorszyć. Przecież wiadomo nie od dziś, że większość nastolatek uprawia seks po kątach, więc dlaczego udawać, że jest inaczej i że wszystkie gimnazjalistki czy licealistki to święte dziewice? Nie jest tak, ludzie”.

prezerwatywy

Fot. Thinkstock

„Obejrzałam to nagranie, o którym mówi dzisiaj cała Polska i wiecie co? Wcale mnie nie zszokowało. Przecież ja mam w szkole takich dziewczyn na pęczki. Każdy może je obmacać kiedy tylko chce. Same się o to proszą i się z tego cieszą. Te laski ze Snapa to nie jakieś niechlubne wyjątki. Po prostu publicznie się przyznały do tego, co inni robią w sekrecie”.

prezerwatywy

Fot. Thinkstock

„Ja nie wiem o co ta cała afera, serio. Ja też lubię seks, jak każdy, a im lepszy i bardziej dziki, tym przyjemniej. Czekanie z dziewictwem do ślubu to już przeżytek. Trzeba próbować, zmieniać partnerów, korzystać z okazji. Dla mnie to nie jest puszczanie się, tylko czerpanie z  życia całymi garściami.

Zresztą jestem przekonana, że gdyby taki filmik nakręciło dwóch chłopaków, to zostaliby bohaterami narodowymi. Facetom zwyczajnie wolno więcej i to jest niesprawiedliwe” – pisze kolejna Czytelniczka.A Wy co sądzicie na temat tego nagrania? Czekamy na Wasze szczere opinie.

Komentarze (59)

Ocena: 4.92 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2015 18:42
Mam 18 lat i nigdy nie spałam z żadnym chłopakiem ponieważ myślę że dziewidzstwo to jedyna rzecz jaką możemy podarować komuś kogo naprawdę kochamy i zrobić to z odpowiednią osobą ,a nie z byle kim chłopak powinien poczekać jak kocha a jak nie to niech spiernicza, my same mamy tego chcieć a nie on . Myślę że te dziewczyny zrobiły z siebie szmaty ja bym nie zrobiła czegoś takiego i to jeszcze publicznie. Ale chłopacy w dzisiejszych czasach też nie są bez winy bo wyłączne prawie we wszystkich przypadkach chodzi im o sex. Moim zdaniem dziewczyny które mają stosunek seksualny już w gimnazjum to przesada!!! Ja poczekam na odpowiedniego chłopaka!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2015 13:05
Czytam i nie wierze... robic bohaterki z dwoch puszczalskich szmat? Dokad ten swiat zmierza... to jest przerazajace co w tych czasach sie z mlodzieza dzieje... sama mam dopiero 20 lat, zostałam dobrze wychowana i jak widze takie dziewczyny to az brak mi slow... jak mozna tak bardzo siebie nie szanowac? Tez nie rozumiem tych czytelniczek... widze ze puszczanie sie staje sie juz norma w gimnazjach itp. Trzeba brac dzieci za kark i wychowywac a nie klasc ch*ja na to co robia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2015 06:11
jesli to nie fantazje i prowokacja to one mają prawo, nie zaszkodziły nikomu, i czy mi się to podoba czy nie niech sie kur*wią, Ale że emdia promują to już jest zgroza.. Nie te małe puszczalskie kurewki ale media robiące z tego sprawę godną publikacji, promujące kur*stwo są winne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2015 18:11
naprawdę trzeba mieć gówno z mózgu żeby tak pieprzyc ....bohaterki .... sława w klasie .. a za dwa lata w internetach (y)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2015 22:15
Jestem przedstawicielką nowego pokolenia mam 18 lat i tak jak moi rodzice są spokojnymi ludźmi tak gdyby się dowiedzieli wyrzucili by mnie z domu nie mówiąc o wydziedziczeniu i naprawdę nie dziwiłabym się bo trzeba być pozbawionym resztek godności by coś takiego zamieścić w internecie a internet nie zapomina nigdy . To co się teraz dzieje woła o pomstę do nieba, z zniecierpliwieniem czekam na wiadomości o nadchodzącej niebezpiecznej fali chorób wenerycznych wśród DZIECI I MŁODZIEŻ(nie boje się stwierdzić iż 5-to i 6-to klasistki nie są juz takie niewinne i zaczynaja mieć nasrane w głowach) skoro każdy śpi z każdym, a seks nie jest już miłosnym aktem zarezerwowanym dla tego jednego, wyjątkowego a modą w której skromne dziewczyny wyznające jakiekolwiek wartości moralne są wyśmiewane i wykluczane. Społeczeństwo idzie w złą stronę ewolucji, coraz bardziej przypominając na powrót zwierzęta tyle, że z telefonami w reku. Dodam jeszcze, że skoro ktoś dodaje coś w internecie nie staje się to sprawa prywatna ale publiczną bo każdy ma prawo daną treść skomentować i trzeba liczyć się z krytyką. Jest mi wstyd a nie ponieważ teraz wszystkie młode dziewczyny będą uważane za łatwe .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo