SOS

Dlaczego POWINNAŚ zdecydować się na seks na pierwszej randce?

Dziennikarka przekonuje, że im szybciej do tego dojdzie, tym lepiej. Szkoda czasu na rozczarowania.
Dlaczego POWINNAŚ zdecydować się na seks na pierwszej randce?
05.11.2015

Seks na pierwszej randce? Wykluczone. Ze wszystkich stron słyszymy, że to nieodpowiedzialne i do niczego dobrego nie prowadzi. Jeśli szanujesz siebie i partnera, szukasz poważnej relacji i myślisz głową, zamiast narządami rodnymi, powinnaś się powstrzymać. Do tego mniej więcej sprowadzają się wszystkie ostrzeżenia dotyczące intymnej relacji już na początku znajomości.

I sporo w tym racji, ale nie wszystkie z nas są aż tak konserwatywnie nastawione do życia. Nie brakuje młodych kobiet, które nie mają zamiaru długo czekać. Wiedzą, że seks to bardzo istotna sprawa i kandydata na chłopaka należy sprawdzić jak najszybciej. Chociażby po to, aby nie inwestować w związek, który później i tak nie da nam satysfakcji.

Niektóre mówią o tym głośno. Tak jak publicystka portalu „Elite Daily”, która przekonuje, że seks na pierwszej randce to nie opcja, ale wręcz obowiązek! Skąd taki wniosek?

seks na pierwszej randce

SEKSUALNE DOPASOWANIE

Dziennikarka nie owija w bawełnę i twierdzi, że znalezienie idealnego kochanka to w dzisiejszych czasach ogromne wyzwanie. Faceci bywają albo zupełnie beznadziejni i leniwi w sypialni, albo mają tak chore upodobania, że żadna kobieta nie będzie miała ochoty ich spełnić. Lepiej sprawdzić to już na początku i myśleć o związku dopiero po pierwszej wspólnej nocy. Ta powie nam o mężczyźnie znacznie więcej, niż rozmowa przy lampce wina.

seks na pierwszej randce

ROZMIAR PENISA

Gdyby zapytać przypadkowego faceta, jakim „arsenałem” dysponuje, niemal zawsze z pełnym przekonaniem stwierdzi, że to żywa armata. Panowie mają skłonność do przesady i ubarwiania rzeczywistości. Później wychodzi szydło z worka i nie trudno o rozczarowanie. Publicystka uważa, że to bardzo ważny szczegół, który należałoby sprawdzić już na początku znajomości. Jej zdaniem nie ma sensu z tym zwlekać, by po kilku tygodniach randkowania okazało się, że nic tam nie ma.

seks na pierwszej randce

NIEZRĘCZNOŚĆ

Brew pozorom, im szybciej wylądujemy razem w łóżku, tym większy spokój nam towarzyszy. W końcu nie mamy nic do stracenia. Być może to tylko jednorazowy wyskok, który nie zakończy się ślubem, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Zdaniem dziennikarki każdy kolejny dzień znajomości i oczekiwania działa na naszą niekorzyść. Kiedy już na poważnie się zaangażujemy, wtedy towarzyszy nam coraz większy wstyd. Za wszelką cenę chcemy sprostać oczekiwaniom partnera, a seks nie lubi presji.

seks na pierwszej randce

INWESTOWANIE CZASU

Jej zdaniem życie jest zbyt krótkie, a my mamy za mało czasu, żeby bawić się w podchody. Relacje z facetami powinny sprowadzać się do określenia „krótka piłka”. Spotykasz się, idziesz z nim do łóżka i decydujesz. Jeśli było fajnie – próbujesz zbudować coś więcej, jeśli wręcz przeciwnie – szukasz kolejnego kandydata na męża. Według niej odkładanie tego na później jest zwyczajną stratą czasu. Pal licho, jeśli pozytywnie się rozczarujesz. Zazwyczaj jednak nic dobrego z tego nie wynika.

seks na pierwszej randce

ZOSTANIESZ SINGIELKĄ

Dziennikarka przytacza słowa amerykańskiej bizneswoman i gwiazdy telewizji, Patti Stanger. 54-latka ma w zwyczaju powtarzać, że „nie ma seksu bez monogamii”. Sprowadza się to mniej więcej do tego, że najpierw związek, który rokuje, a dopiero później coś więcej. Efekt jest taki, że za chwilę przejdzie na emeryturę, a nadal jest samotna. Zdaniem publicystki to dowód na to, że nierealne oczekiwania zazwyczaj kończą się katastrofą.

seks na pierwszej randce

ZAWSZE JEST SZANSA

Autorka kontrowersyjnej tezy bez skrupułów wyznaje, że niemal każda jej relacja z facetem zaczynała się w łóżku. Miała wielu partnerów, ale żadnej z tych wspólnych nocy nie żałuje. Powód? Właśnie w ten sposób znalazła miłość swojego życia. Chodzi o jej męża. A skoro jej się udało, to każdej z nas też może.

Przekonała Cię?

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 4.69 / 5
JG (Ocena: 5) 21.08.2019 13:56
To nie przejdzie w Ciemnogordzie. Ambona i „co inni powiedzą” ważniejsze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2019 09:39
Co za bzdury, w taki sposób można się dorobić kilkudziesięciu i więcej partnerów a choroby czyhają.Moja koleżanka poszła z facetem do łóżka na 1 randce są razem już kilka lat a on jej nie ufa i jeszcze wypomina jej, ze od razu mu ,,dała'' .Faceci mają nierówno pod kopułą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 16:58
Artykul dla ladacznic. Pod latarnie won!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.11.2015 16:36
Gratuluje twórcy tego artykułu "współczesnego myślenia". Zalecam kastracje.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2015 16:34
Oto jak się łapie HIV, brawo! Nie mówiąc już o tym, że tego typu panienek panowie raczej zbyt poważnie nie traktują ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie