SOS

Z czym kobietom kojarzy się męskie przyrodzenie? 7 odważnych porównań!

Penis przypomina nam wiele różnych rzeczy. Wyobraźnia Polek nie zna granic...
Z czym kobietom kojarzy się męskie przyrodzenie? 7 odważnych porównań!
11.10.2015

Męskie przyrodzenie nie należy raczej do najpiękniejszych rzeczy na świecie. Spełnia swoją rolę i jest niezbędne, ale niektóre z nas wolą mu się bliżej nie przyglądać. Większości z nas penis (niezależnie od tego czy jest w stanie spoczynku, czy we wzwodzie) źle się kojarzy. Wygląda jak element, który zupełnie nie pasuje do resztki układanki. Ma dziwny kształt, kolor, zmienia swoją wielkość.

Postanowiłyśmy sprawdzić, z czym symbol męskości kojarzy się Polkom. Zapytałyśmy o to kilka dziewczyn i kobiet w różnym wieku, a ich odpowiedzi nie pozostawiają wątpliwości, że to wyjątkowo zagadkowy i raczej mało urodziwy organ. Niektóre widzą w nim kawałek mięsa, inne dostrzegają cechy charakterystyczne dla różnych dziwnych stworzeń...

Która z nich najbardziej zbliżyła się do Waszych osobistych skojarzeń?

jak wygląda penis

PIJAWKA

Jeśli chodzi o wygląd męskiego przyrodzenia, to może powiem tak – fanką na pewno nie jestem. Gdyby ten organ nie miał zastosowania, to lepiej, żeby go w ogóle nie było. Mogę nawet powiedzieć, że penisy są brzydkie. Zazwyczaj kojarzą mi się z pijawkami. Małe, ale z czasem potrafią bardzo zwiększyć swoje wymiary. Czy nie to samo dzieje się z męskim przyrodzeniem? - pyta Monika.

jak wygląda penis

OBCY

Przepraszam wszystkich panów, ale mam nadzieję, że się nie obrażą. Nie zastanawiałam się nad tym, ale jak padło to pytanie, to przed oczami zobaczyłam obcego. Tego z „8. pasażera Nostromo”. Nie wiem dlaczego, bo wcale nie uważam, że to jakoś specjalnie brzydka i groźna część ciała. Ale podobno pierwsze skojarzenie jest zawsze najlepsze, więc będę się tego trzymała – dodaje z zakłopotaniem Urszula.

jak wygląda penis

BANAN

Skoro kobieta jedząca banana wygląda podobno dwuznacznie, bo prezentuje się tak, jakby robiła komuś dobrze ustami, to trudno o inne skojarzenia. Kształt się zgadza, ale to nie wszystko. Kiedy trzeba, to penis jest twardy, ale wszyscy wiedzą, że w środku jest bardzo miękki. W końcu nie ma w sobie żadnych kości. No i zazwyczaj jest zakrzywiony jak mój, bez skojarzeń, ulubiony owoc – dorzuca kolejną propozycję Anna.

jak wygląda penis

ŚLIMAK

Jak nie dżdżownica, to ślimak. Z tych takich podłużnych, bez skorupki. Ale z domkiem na plecach też może być, bo w sumie jądra są okrągłe. Bywa i tak, że się ślini, a ślimaki w końcu pozostawiają po sobie śluz. Faceci raczej mięczakami nie są, ale w spodniach skrywają prawdziwego mięczaka – to kolejne skojarzenie Malwiny.

A Tobie co przypomina?

jak wygląda penis

GRZYB

Penis wygląda jak grzyb i z niczym innym mi się nie kojarzy. Jest trzonek, kapelusz też na swoim miejscu. Trochę mi do tego obrazu nie pasuje, to co poniżej, ale samo prącie to prawdziwek lub inny muchomor. W stanie spoczynku tego nie widać, ale jak przyjdzie co do czego, to grzyb jak się patrzy. Ściółka na dole też zazwyczaj jest – dzieli się swoimi spostrzeżeniami Anna.

jak wygląda penis

DŻDŻOWNICA

Nie twierdzę, że męskie przyrodzenie jest obślizgłe i wykonuje niekontrolowane ruchy, ale widzę w nim obłego robaka. Mam na myśli penisa bez erekcji. Jak dla mnie to typowa dżdżownica. Długość zazwyczaj się zgadza, kształt też, kolor prawie identyczny. Jedyna różnica, to fakt, że wiadomo, gdzie się kończy, a gdzie zaczyna – twierdzi Malwina.

jak wygląda penis

KIEŁBASA

Nic oryginalnego nie przychodzi mi do głowy. Pierwsze skojarzenie to kawałek mięsa, najprędzej kiełbasa lub parówka. Podłużne, kolorystycznie podobne, czasami żylaste. Gdzieś w Internecie widziałam taki test, gdzie trzeba było wskazać, na którym zdjęciu jest penis, a gdzie ukrywa się kawałek kiełbasy. To wcale nie było takie proste. Poza tym, często się mówi, żeby nie używać słowa penis, że to kiełbaska – tłumaczy nam Karolina.

Komentarze (5)

Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 1) 12.05.2017 20:59
Macie kobiety nie poukladane w glowie... A Pani redaktor chyba sie nudzi piszac takie artykuły..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 16.10.2015 13:42
mi przypomina kaktusa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 11.10.2015 19:51
Dzdzownica, ślimak... a gdzie szparag?? Mi sie najbardziej ze szparagiem kojarzy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2015 10:34
hahaha, niezle
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2015 09:33
wysrana kupe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo