SOS

Kobiece narządy intymne: Jaki widok odstrasza mężczyzn?

Panowie wyznali, co nie podoba im się u kobiet tam, na dole.
Kobiece narządy intymne: Jaki widok odstrasza mężczyzn?
04.09.2015

Tak jak każda z nas ma inną twarz, inne dłonie czy inne piersi, tak samo różnimy się budową najintymniejszego obszaru kobiecego ciała, jakim są narządy płciowe. Wiele dziewczyn ma kompleksy z powodu wyglądu tej „strefy”. Rzadko kiedy uważnie ją oglądamy, np. leżąc w wannie.

Wzorem Charlotte z „Seksu w Wielkim Mieście” chwyć małe lustereczko i dokładnie przyjrzyj się temu, co znajduje się między twoimi nogami. Nie ma się czego bać, naprawdę! Następnie zajrzyj do naszego tekstu i przeczytaj, co w wyglądzie kobiecych narządów intymnych nie podoba się mężczyznom. Na część tych rzeczy masz wpływ. Do dzieła!

couple

Owłosione pachwiny

Część dziewczyn ma dość bujne owłosienie łonowe, które rozrasta się nawet na pachwiny. To nic nienaturalnego, jednak ważne, by przed seksem zgolić szczecinkę z tych okolic. Mężczyźni, którzy lubią zarośnięte kobiety, należą bowiem do mniejszości. Większość z nich taki widok by odstraszył.

couple

Krosty i wrastające włosy

Depilacja narządów intymnych nie jest najprzyjemniejszą rzeczą pod słońcem. Włosy odrastają dość szybko, w dodatku czasem pojawiają się krostki i zaczerwienienia. Wszystko to tworzy nieestetyczny obraz i nie zachęca mężczyzn do jakichkolwiek pieszczot.  Warto więc o swoje łono dbać szczególnie – stosować kremy nawilżające i pianki zmiękczające włosy, a także dokładnie myć maszynkę przed jej użyciem.

couple

Mała łechtaczka

Na wygląd łechtaczki żadna kobieta nie ma wpływu. Jedne z nas mają tę część ciała większą, inne mniejszą. Mimo to mężczyźni bardzo często zwracają na nią uwagę podczas pieszczot oralnych, choć ich upodobania są różne.

-Lubię duże łechtaczki. Kobieta osiąga wtedy orgazm dużo szybciej i dużo bardziej intensywnie – tłumaczy Jakub.

couple

Fartuszek hotentocki

Fartuszek ten to inaczej „motylek”, czyli wystające wargi sromowe mniejsze spomiędzy tych większych. Poza „motylkami”, mężczyźni rozróżniają także drugi rodzaj waginy: tzw. „bułeczki” (gdzie wargi sromowe mniejsze są schowane).

- Jeśli mam być szczery, to nie przepadam za „motylkami”. Obrzydzają mnie. Zdecydowanie wolę bułeczki, gdzie wszystko ładnie jest schowane – mówi Czarek.

couple

Owłosiony odbyt

Wszystko wskazuje na to, że w wyglądzie okolic intymnych, największą wagę panowie przywiązują do owłosienia. O ile kępka włosów na pochwie zupełnie im nie przeszkadza, o tyle czarna ścieżka na odbycie może ich przyprawić o torsje.

- Raz spotykałem się z dziewczyną, która miała bardzo gęste owłosienie okolic intymnych. Włosy porastały nawet jej odbyt i jak nosiła stringi, to kępki wystawały przez pasek materiału. Ohyda – wspomina Krzysiek.

couple

Zapach

Wszyscy przepytani przez nas panowie zgodnie przyznali, że wygląd waginy nie ma dla nich aż takiego znaczenia, jak jej zapach. To głównie ten czynnik determinuje, czy mężczyzna ma ochotę na pieszczoty oralne czy nie.

- Najważniejsza jest higiena! – podsumowuje Rafał.

Komentarze (98)

Ocena: 3.91 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2018 02:08
Kiedyś przypadkiem zaprószyłem pożar przy podłodze i stara sie nieco okopciła, a że warkocze miała epickie to poszły z dymem aż furczało. Jak stary starą zobaczył to od razu bez nawigacji do celu trafił i tak mój brat sie na swiecie pojawił.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2018 01:59
Podejrzałem raz moja starą jak siedziała bez majtek i obierała kartofle...warkocze miała zaplecione do podłogi, a jak przy garach sie krzątała to podłogę wymyła przy okazji, wszystkie kurze z domu wymiotła, a i zdrowa była, nigdy sie nie przeziębiała, zawsze miała ciepło.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 11.12.2017 23:21
Niczego złego w tym artykule nie ma i nikt nikogo w kompleksy nie wpedza ... Mnie ten artykuł troche rozbawił bo wyobraziłam sobie , ze facet ma w domu super partnerke ktora ma wszystko tak jak trzeba , ale nagle wpada mu w oko inna kobieta jest zachwycony jej wygladem nie moze sie doczekac kiedy z nia sie przespi i tu nagle masakra czar pryska . Takich przypadkow jest bardzo duzo i jestem przekonana , ze niejeden facet nie raz szybciej zakładał majtki niz je zdejmował .
odpowiedz
Odbyt (Ocena: 5) 11.12.2017 00:40
Jestem mężem od roku i zastanawia mnie kto kurw@ wymyślił ten ranking. A to cipa motyl a to odbyt nie ogolony a to śmierdzi ahahahhahaha jezu jakim trzeba być smutnym żeby publikować coś takiego :(
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.11.2017 01:19
Faceci którzy tak komentują wygląd intymnych miejsc kobiety są żenujący pff masakra
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo