SOS

Jak zaspokoić go… dłonią?

Adina Rivers daje na YouTube kilka cennych rad. Zastosujesz się do nich? (18+)
Jak zaspokoić go… dłonią?
26.08.2015

Delikatne muśnięcia dłonią, lekkie głaskanie, zamieniające się w coraz mocniejszy ucisk – to klucz do miłosnego spełnienia. Dotyk to bowiem jeden z najbardziej czułych zmysłów. Warto więc pielęgnować te chwile, w których możecie pieścić się rękami.

Sposobów na wykorzystanie dłoni w seksie jest naprawdę wiele. „Ręczne robótki” świetnie sprawdzą się nie tylko w trakcie gry wstępnej, lecz także podczas bardziej intensywnych pieszczot.

Jak zaspokoić faceta, używając do tego wyłącznie swoich palców? Adina Rivers dała na YouTube kilka cennych rad. Może warto się do nich zastosować? Twój mężczyzna na pewno będzie zachwycony!

pogotowie erotyczne

5 magicznych ruchów dłonią

#1: Gdy członek jest w pół-erekcji lub gdy erekcja jest pełna…

Delikatnie chwyć jądra swojego mężczyzny, a następnie spokojnym, leniwym ruchem przesuń całą rękę ku główce penisa. Opleć ją dłonią i ponownie przesuń po całej długości przyrodzenia – aż do jąder.

pogotowie erotyczne

W pieszczoty włóż całe swoje serce

Im chętniej przystąpisz do pieszczot, tym bardziej podniecisz swojego ukochanego. Facet natychmiast wyczuje, że robisz coś na siłę, przez co się nie odpręży. Postara się skoncentrować, żeby jak najszybciej było po wszystkim. Gdzie tu jest miejsce na prawdziwą przyjemność? Nie ma!

Pokaż więc partnerowi, że masz ogromną ochotę, by dostarczyć mu całą masę rozkoszy. Gładząc dłonią jego ciało, a zwłaszcza okolice intymne, szepnij mu do ucha, że bardzo lubisz to robić. Jego libido wzrośnie o 100 procent.

pogotowie erotyczne

Pobudź kilka punktów na męskim ciele

Zanim przejdziesz do „robótek ręcznych”, pobudź swoimi dłońmi kilka innych punktów na ciele swojego mężczyzny. Nie pieść od razu jego penisa. Najpierw delikatnie pogładź jego ramiona, kark, klatkę piersiową, stopniowo zniżając się do celu.

Kiedy twoje dłonie będą coraz niżej, omiń okolice intymne i zmysłowo muśnij opuszkami palców uda swojego faceta, a następnie wróć do podbrzusza. Im więcej bodźców otrzyma męskie ciało, tym silniej zacznie odczuwać pieszczoty przyrodzenia. Pamiętaj o tym przy kolejnej zabawie w sypialni.

pogotowie erotyczne

#2: Gdy członek jest w pół-erekcji lub gdy erekcja jest pełna…

Chwyć penisa obiema dłońmi, a następnie kciukami naprzemiennie uciskaj i głaszcz trzon. Nie rób tego gwałtownie. Ruch powinien być miękki i jednostajny.

# 3: Gdy erekcja jest pełna…

Palcami prawej dłoni chwyć główkę penisa i zaciskaj je tak, jakbyś wyciskała cytrynę. Nie używaj siły. Niech nacisk będzie odczuwalny, ale nie bolesny. Lewą dłonią podtrzymaj przyrodzenie, aby było ci łatwiej.

pogotowie erotyczne

#4: Gdy erekcja jest pełna…

Lewą dłonią chwyć penisa w okolicy jąder. Następnie prawą rękę przesuwaj po całym trzonie od dołu do góry. Możesz połączyć ten ruch z wcześniejszym trikiem, czyli „wyciskaniem cytryny”.

#5: Gdy erekcja jest pełna…

Spleć obie dłonie ze sobą, a następnie przesuwaj nimi w górę i w dół po penisie swojego mężczyzny. Rób to rytmicznie i bardzo, bardzo powoli. Możesz też delikatnie obracać rękami w lewo i w prawo, aby nieco urozmaicić pieszczotę.

Aby lepiej zapamiętać te techniki, koniecznie obejrzyjcie krótkie video, na którym wszystko zostało czytelnie zobrazowane:

 

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
raspberrykiss14 (Ocena: 5) 26.10.2015 11:44
Laski,od kiedy przeczytałam artykuł na strefie przyjemności na temat jak sprawić mu przyjemność dłonią i wcieliłam to w zycie to mój facet oszalal! niby proste rade ale za to jakie skuteczne ;)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2015 10:06
wideo poradnik xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2015 03:04
"Im chętniej przystąpisz do pieszczot, tym bardziej podniecisz swojego ukochanego." - to najbardziej mi się podoba ;) Taka prawda. Dziewczyny, jak macie się zmuszać do czegokolwiek, to zwyczajnie tego nie róbcie, bo to nie ma sensu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie