SOS

BEZ TABU: Co o jego łóżkowych upodobaniach mówi… penis we wzwodzie? (18+)

Przeczytaj. Ta wiedza może okazać się przydatna!
BEZ TABU: Co o jego łóżkowych upodobaniach mówi… penis we wzwodzie? (18+)
15.08.2015

Podobno charakter mamy wypisany na twarzy. Wielu uczonych dowodziło tego, analizując wszelkie możliwe kształty nosów, ust, oczu, czy chociażby uszu. Seymore Klitz i Imy Peeper poszli jednak krok dalej i prześwietlili pod tym kątem… męskie członki. W swojej książce Wróżenie z genitaliów wypisali szereg ciekawostek na temat tego, co wygląd penisa mówi na temat usposobienia jego właściciela.

Jesteś ciekawa, do jakich doszli wniosków? Nie będziemy dłużej trzymać Cię w niepewności. Zaczynamy analizę!

couple

Trzon: Krótki, cienki

Głowica: Niewielka

Mimo małego sprzętu, którym dysponuje, o dziwo potrafi go używać. Mały, ale wariat – chciałoby się rzec. W sypialni dwoi się i troi, by zaspokoić partnerkę. W ten sposób chce prawdopodobnie zrehabilitować mikroskopijny rozmiar swojego członka. Nie wyśmiewaj jego gabarytów. Doceń to, że się stara. Sama się zdziwisz, ile rozkoszy przy nim zaznasz!

couple

Równie ważne jak kształt organów intymnych jest ich odchylenie w stanie spoczynku. Penis zwisający w lewo należy zazwyczaj do facetów, którzy nie lubią łamać zasad, a także unikają radykalizmu w swoich poglądach. Z kolei członek odchylający się w prawo oznacza indywidualistę, który nie boi się głośno wyrażać swojego zdania. Najrzadszy jest zwis prosty – podobno jego posiadacz kieruje się na co dzień moralnością i poczuciem obowiązku.

Genitolodzy zdradzają również, że warto przyjrzeć się członkowi w stanie erekcji. Jeżeli męski narząd płciowy stojąc, kieruje się delikatnie ku górze – jego właściciel jest optymistą. Jeżeli ku dołowi – pesymistą.

couple

Trzon: cienki i długi

Głowica: Stożkowata

Ten facet to istny wariat, i to nie tylko w łóżku. Wszędzie go pełno, nie lubi pozostawać w bezruchu. Jest odważny i wygadany, kocha seks, ale nie toleruje sypialnianej nudy. Według niego udany stosunek jest intensywny, mocny, namiętny i pozbawiony pruderyjnych zahamowań. Lubi łóżkowe eksperymenty.

couple

Trzon: Cienki i krótki

Głowica: Płaska

Nie mogłaś trafić gorzej. Ten facet nie zapewni ci ani jednego orgazmu, bo… jest mistrzem falstartu. Zanim się obejrzysz, on będzie już kończył. Nie lubi eksperymentować ani słuchać o tym, że seks może być przyjemny dla obu stron. Typowy łóżkowy egoista. Uciekaj!

couple

Trzon: gruby i długi

Głowica: Stożkowata

Nie mogłaś trafić na lepszego kochanka. Ten mężczyzna to prawdziwy bóg seksu. Wie, że natura nie bez przyczyny tak hojnie go obdarzyła, dlatego lubi sprawiać swoim partnerkom przyjemność. Będzie się z tobą kochał dopóty, dopóki nie osiągniesz orgazmu. Kobieca rozkosz to dla niego priorytet. Namiętny, czuły, czasem agresywny – ale tylko na wyraźne życzenie kochanki.

couple

Trzon: Cienki, długi

Głowica: Wydłużona, spiczasta

Ten facet kocha seks i to w dosłownym znaczeniu. Nie jest dla niego ważne, z kim idzie do łóżka, dla niego liczy się sam akt. Z tego względu wierność nie jest jego mocną stroną. Wiele się przy nim nauczysz, bo jest wyśmienitym kochankiem i zna sporo sex-sztuczek. Z nim nie grozi ci łóżkowa rutyna.

couple

Trzon: Gruby, krótki

Głowica; Wydłużona, spiczasta

Jeśli marzysz o nieziemskich seks-doznaniach, przy tym facecie ich nie doświadczysz. W waszej relacji to ty będziesz mentorką, a on twoim uczniem. O seksie i zaspokajaniu kobiety wie niestety niewiele. Nie jest zbyt namiętny, za to poza sypialnią wykazuje się czułością, wiernością i odpowiedzialnością.

couple

Trzon: zgięty

Ten facet przetestował z licznymi kochankami całą kama sutrę. Nie znosi „normalnych” stosunków, czyli pozycji misjonarskiej, gry wstępnej i pocałunków po orgazmie. Woli ostre, konkretne doznania. Kajdanki, pejcze, wcielanie się w różne role – to go kręci najbardziej.

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2015 04:02
off topic ; nigdy nie zrobilam loda,nie zrobie bo sie brzydze i uwazam to za bardzo ponizajace, czy jest tutaj choc jedna dziewczyna,która mysli tak jak ja? zwlaszcza jak laska kleczy/facet stoi, z polykiem/spuszczani sie na twarz ku.r.w.a no meczy mnie to strasznie,ze mialabym sie tak upokarzac?
zobacz odpowiedzi (2)
srula (Ocena: 5) 15.08.2015 01:56
a mój to jakiś całkiem homo :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo