SOS

Jak wzmocnić mięśnie Kegla w 5 krokach? (Twój seks będzie nieziemski)

Zastosuj się do tych wskazówek, a będziesz miała orgazm ZA KAŻDYM RAZEM!
Jak wzmocnić mięśnie Kegla w 5 krokach? (Twój seks będzie nieziemski)
14.08.2015

 „Zacząć – jak mawiał król Lear – oto największa trudność”

Trening mięśni dna miednicy w pierwszej chwili może wydawać się czasochłonny: kilka razy dziennie, kilkanaście skurczy i na dodatek na efekt trzeba czekać. Na szczęście to tylko pozory. Z każdym dniem regularnych ćwiczeń odkrywa się, że skurcze i rozkurcze mięśni Kegla to najlepsza zabawa, jaką możemy sobie zafundować czekając na przykład na autobus, albo aż zagotuje się woda na kawę w czajniku, albo w trakcie miłej sercu przerwy w pracy. Rezultaty naszych ćwiczeń to wisienka na torcie naszych kobiecych odkryć, bo okazuje się, że możemy cieszyć się swoją zmysłowością w sypialni na nowych, kobiecych zasadach. Nasze ciało potrafi wspaniale odwdzięczać się za dobre traktowanie.

Jeżeli jeszcze nie zaczęłaś treningu mięśni dna miednicy, gorąco zachęcam, żebyś spróbowała właśnie dzisiaj. Jak mawiają mądrzy górale: każdą podróż trzeba zacząć od pierwszego kroku. Więc śmiało sięgnij do pochwy i zlokalizuj swoje mięśnie dna miednicy. Poczuj je, a potem wytrenuj. Ćwiczymy dla zdrowia i dla przyjemności wszystkich kobiet.

 

mięśnie kegla

PROGRAM ĆWICZEŃ MIĘŚNI DNA MIEDNICY (6 TYGODNI)

1 tydzień: min. 60 powtórzeń (np. 4 serie po 15 powtórzeń)

2 tydzień: min. 75 powtórzeń

3 tydzień: min. 90 powtórzeń

4-5 tydzień: min. 100 powtórzeń

6 tydzień: min. 100 powtórzeń i dużo więcej

mięśnie kegla

JAK WZMOCNIĆ MIĘŚNIE KEGLA W 5 KROKACH

Jeżeli chcesz mieć efekty, musisz ćwiczyć codziennie. Nie ma cudownych sposobów ani drogi na skróty. Serce i głowę możemy oszukać, mięśni się nie da: ćwiczysz – masz efekty, nie ćwiczysz – nie licz na rewelacje. Na szczęście zestawy ćwiczeń są szybkie, łatwe i przyjemne (z czasem coraz bardziej przyjemne, podaruj sobie ten czas). Wykonując ćwiczenia za każdym razem myśl: to mnie kręci. Naucz się kojarzyć ćwiczenia mięśni Kegla z podnieceniem, a ciało się dostosuje.

KROK 1. Zlokalizuj swoje mięśnie

* Metoda I: Przerwij strumień moczu podczas siusiania – to właśnie o te mięśnie chodzi. Pamiętaj jednak, że to nie można traktować tego jako regularnego ćwiczenia, ponieważ może to zaburzać prawidłowe funkcjonowanie pęcherza moczowego!!!

* Metoda II: Połóż się w pozycji półleżącej z oparciem z nogami ugiętymi w kolanach, wprowadź 2 palce do pochwy i spróbuj je zacisnąć. Na początku ucisk może być słaby, ale stopniowo będzie coraz silniejszy. Kiedy już zlokalizujesz swoje mięśnie, możesz zacząć naukę, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia!

mięśnie kegla

KROK 2. Naucz się napinać prawidłowo

Chodzi o to, żeby podczas ćwiczeń nie napinać mięśni pośladkowych ani brzucha, tylko całą moc ćwiczeń „wpompować” w mięśnie Kegla. Upewnij się, że podczas skurczów i rozkurczów nie napinasz brzucha ani pośladków. W tym celu połóż się w pozycji na plecach z ugiętymi kolanami. Jedną dłoń połóż na brzuchu, drugą pod pośladkami, zacznij ćwiczyć i sprawdź, czy nie napinasz niepotrzebnie tych części.

•    Długie skurcze - Zaciskaj mięśnie dna miednicy, tak jakbyś chciała „wciągnąć” piłeczkę. To się nazywa „zacisk z uniesieniem” (długi skurcz) – wymaga to trochę wysiłku z twojej strony. Pracuj mięśniami tak, jakbyś chciała podnieś do góry swoje krocze. Rób przerwy po każdym długim skurczu.

•    Krótkie skurcze - Ćwicz też krótkie skurcze, które są łatwiejsze: szybkie, jeden, po drugim, bez odpoczywania między nimi, polegające tylko na robieniu zacisku (bez efektu „unoszenia” czegokolwiek w górę).

KROK 3. Prawidłowy oddech

Wciąż leżąc w pozycji na plecach weź wdech nosem, a następnie wykonaj długi wydech ustami (pamiętaj wydech musi być dwa razy dłuższy od wdechu). Następnie weź wdech nosem, a podczas długiego wydechu napnij mięśnie dna miednicy. Tak powinnaś oddychać cały czas podczas wykonywania ćwiczeń.

 

mięśnie kegla

Krok 4. Postawa

Na początku naucz się wykonywać te ćwiczenia w pozycji półleżącej, kiedy już je opanujesz, zacniej ćwiczyć w pozycji stojącej. Robiąc skurcze stój ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder i palcami nóg skierowanymi do środka. W tej pozycji twoje mięsnie pośladków nie pracują zbyt dobrze i lepiej możesz skupić się na napinaniu mięśni Kegla.

KROK 5. Regularność i intensywność treningu

Jak w każdym sporcie, żeby mieć wyniki, trzeba postawić na regularność i dyscyplinę. Mięśnie potrzebują ćwiczeń, żeby mogły stać się silniejsze i by mogły zwiększyć swoją masę. 6 tygodni to minimalny okres, w którym absolutnie każdy mięsień może się „rozwinąć” i mięśnie Kegla nie są tutaj wyjątkiem. Po 6 tygodniach intensywnego treningu pojawiają się oczekiwane efekty. Zaciskaj mięśnie w seriach, na przykład 10 x krótki skurcz; 5 x długi skurcz.

mięśnie kegla

Ćwicz w każdej możliwej pozycji (stanie, spacer, bieganie), minimum 2-3 razy dziennie. Jeżeli tylko możesz, ćwicz co godzinę. Między ćwiczeniami możesz nosić kulki gejszy, co dodatkowo będzie stymulowało mięśnie i wzmocni efekt ćwiczeń. Jeżeli zależy ci na efektach, rób nawet po kilkaset powtórzeń w kilku seriach dziennie!

Kiedy sama nauczysz się prawidłowo wykonywać ćwiczenia, po 2 – 3 dniach możesz robić skurcze w połączeniu z kulkami, co intensyfikuje i uprzyjemnia sam trening. Dobra wiadomość: po intensywnym 6-tygodniowym treningu czas już tylko na profilaktyczne ćwiczenia, w dowolnej pozycji i o dowolnym natężeniu. Zapewniam, że będziesz już tak wytrenowana, że będziesz je wykonywała bez wysiłku stojąc na przystanku autobusowym lub na czerwonych światłach przy przechodzeniu przez ulicę.

Żeby nie zapomnieć o codziennej gimnastyce mięśni dna miednicy…

Pewnie mnie znienawidzisz, ale przeczytaj uważnie jeszcze raz – mięśnie Kegla trzeba ćwiczyć codziennie, każdego dnia. Ściskanie pochwy czasami, od czasu do czasu, raz na jakiś czas można sobie w tyłek włożyć. Musisz uwierzyć, że regularność jest kluczem do sukcesu.

mięśnie kegla

Jak pamiętać o ćwiczeniach:

1.    Kup paczkę samoprzylepnych małych karteczek – najlepiej czerwonych lub jaskrawożółtych i przyklej strategicznie w całym domu z napisem: `Pamiętaj o nas :)`

2.    Poproś o pomoc partnera lub innego członka rodziny o pomoc czyli o przypominanie o ćwiczeniach. Umówcie się, że ma zadawać ci pytanie:  „Czy już dzisiaj zrobiłaś?” za każdym razem kiedy w ciągu dnia pomyślą o twoich ćwiczeniach.

3.    Rób zaciski, kiedy myjesz ręce.

4.    Powtarzaj skurcze, kiedy szykujesz kawę lub herbatę.

5.    „Czerwonymi przypominajkami” niech będą dla ciebie czerwone światła na przejściu dla pieszych.

6.    Wykorzystuj czas stania w kolejce w supermarkecie.

Jak widzisz, codzienne życie to jedna wielka okazja do tego, żeby ćwiczyć mięśnie Kegla. Po około 6 tygodniach regularnych ćwiczeń na pewno będziesz już cieszyć się pierwszymi efektami. Niech ich moc zawsze będzie z nami.

Joanna Keszka

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2015 12:35
A prawdziwe rezultaty dają ćwiczenia z obciążeniami czyli vaginal weightlifting :D wygooglujcie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2015 03:22
to jest ok,jak sie ma luzna pochwe po porodzie,ale ja slyszalam,ze zeby miec orgazm to pochwa powinna byc rozluzniona,zadnego spinania sie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2015 08:19
Proszę o opinie, czy komuś to ćwiczenie naprawdę pomogło???
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo