SOS

10 rzeczy, które faceci robią w łóżku ŹLE (Twój partner powinien to przeczytać!)

Pamiętaj, że nie tylko jego przyjemność się liczy.
10 rzeczy, które faceci robią w łóżku ŹLE (Twój partner powinien to przeczytać!)
29.07.2015

Ulubiony temat męskich rozmów? Oczywiście seks. Skoro tyle o nim myślą i mówią, dlaczego wciąż popełniają w łóżku te same błędy? Tego nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Najgorsze jest to, że mężczyźni, nawet jeśli są kiepskimi kochankami, i tak uważają się za dawców niesamowitej rozkoszy. Pora sprowadzić ich na Ziemię i nieco utemperować bezczelne przekonania.

Przygotowałyśmy listę 10 największych łóżkowych grzechów, jakich zazwyczaj dopuszczają się faceci. Twój partner powinien się z nią zapoznać. Pamiętaj, że w sprawach seksu jesteś tak samo ważna, jak on. Nie tylko jego przyjemność się liczy!

Grzech 1: Brak pieszczot

Zwykle wygląda to tak: kilka buziaków, 5-sekundowe ugniatanie obu piersi, a potem seks. Gdzie tu jest miejsce na pieszczoty i stopniowanie napięcia? Gdzie skupianie się na kobiecych doznaniach? Przedstawicielki płci pięknej potrzebują więcej czasu, by się rozbudzić, podniecić i nabrać ochoty na zbliżenie. Oczywiście istnieją wyjątki. Czasami szybki numerek potrafi dać mnóstwo rozkoszy. Jednak kiedy taki seks bez gry wstępnej jest regułą, coś tu nie gra.

Grzech 2: Sumowanie doznań

Faceci uważają, że seks był świetny, skoro sami mieli orgazm. Z góry zakładają, że partnerce też było bardzo przyjemnie. Takie sumowanie doznań jest jednak mocnym uproszczeniem. To, że oni mieli orgazm, nie oznacza wcale, że nam było dobrze.

sexy couple

Grzech 5: Przewidywalność

Facet rozpina rozporek i już wiesz, co za chwilę się wydarzy. Wasze zbliżenia za każdym razem wyglądają tak samo, więc znasz je na pamięć. Te same ruchy, to samo tempo, miejsce, pozycja… Podziwiamy cię, że w trakcie seksu nie zasypiasz!

sexy couple

Grzech 3: Bezpieczna rutyna

Seks zawsze przed snem, w pozycji misjonarskiej, całkowicie nago. Tak wygląda od dłuższego czasu twoje życie łóżkowe? Współczujemy. Twój facet popełnia w ten sposób grzech bezpiecznej rutyny. Zero urozmaiceń, zero fantazji… Zamiast zapytać cię, o czym marzysz, on z wygody i lenistwa powiela ten sam schemat. Pokaż mu, że nie jesteś dmuchaną lalą. Załóż seksowną bieliznę i nie zdejmuj jej w trakcie zbliżenia. Zaproponuj zmianę pozycji na mniej komfortową, ale za to bardziej podniecającą.

sexy couple

Grzech 4: Zaniechanie depilacji

Skoro twój facet oczekuje od ciebie gładkich nóg, pach i okolic intymnych, dlaczego sam nie depiluje sobie klatki piersiowej i krocza? Przecież ty też chciałabyś mieć kochanka, na którego można patrzeć bez wstrętu.

sexy couple

Grzech 6: Zaniedbywanie pieszczot oralnych

Fellatio jest punktem obowiązkowym każdego waszego stosunku. Musisz dwoić się i troić, żeby sprawić facetowi oralną przyjemność, a w zamian dostajesz tylko kilka rutynowych pchnięć, które są dalekie od zapewnienia ci orgazmu. Jeśli twój facet nie jest fanem pieszczenia cię oralnie, ty również przestań go w ten sposób zaspokajać. W łóżku powinna panować sprawiedliwość.

sexy couple

Grzech 7: Ślepa wiara w udawane orgazmy

Nawet najlepsza aktorka nie jest w stanie zagrać orgazmu tak, by ktokolwiek uwierzył w to, że naprawdę go przeżyła. Symptomami prawdziwej rozkoszy nie jest przecież wyłącznie krzyk, ale przede wszystkim zaróżowione policzki, mętny wzrok, sztywność całego ciała i pulsowanie okolic intymnych. Naprawdę da się wyczuć, czy kobieta miała orgazm, czy tylko udawała. Tymczasem wielu facetów woli ślepo wierzyć w udawane krzyki i utwierdzać się w błędnym przekonaniu, że są najlepszymi kochankami świata.

sexy couple

Grzech 8: Krótki seks

Kolejki do lekarza, po kawę w kawiarni i po czekoladę w supermarkecie – wszystkie te rzeczy powinny być krótkie. Ale nie seks! On powinien być długi, namiętny, wyczerpujący i przede wszystkim dający satysfakcję obu stronom. Jeżeli faceci uważają, że 5-minutwe zbliżenie zapewni nam orgazm życia, są w poważnym błędzie.

sexy couple

Grzech 9: Bycie zbyt grzecznym

Każda kobieta marzy o tym, by jej facet raz na jakiś czas pokazał w sypialni swoją niegrzeczną naturę. Popchnął ją na łóżko, porwał jej majtki, wgryzł się w szyję aż do bólu. Szacunku i spokoju oczekujemy na co dzień, ale podczas seksu chętnie damy się sponiewierać ukochanemu facetowi.

sexy couple

Grzech 10: Pośpiech

Seks to nie tylko gra wstępna i fizyczne zbliżenie dwóch ciał. To także moment, który następuje potem. Przytulanie się, całowanie, szeptanie czułych słów… Kiedy facet tuż po stosunku zrywa się do łazienki lub przed telewizor, czar pryska. To po prostu powinno być zabronione!

Komentarze (16)

Ocena: 4.25 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2015 11:08
Trochę głupot jest..Ja na przykład uwielbiam 10-minutowe numerki a dłuższy raz na jakiś czas. Mój facet zaś zgodnie z sugestiami takich poradników chce się ze mną kochać dłuuuugooo....Nie chodzi mi o to, że nie lubię, ale bardziej mnie kręci szybki seks..no i co poradzę :) No chyba że 2-3 numerki jeden po drugim..to ok.. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2015 17:30
jak udajecie i wmawiacie facetowi ze wam jest dobrze a nie jest, to miejcie pretensje wylacznie do siebie. on nie jest duchem swietym a szczegolnie jesli wam ufa (powinien!) to nie ma szans aby sie domyslil ze cos robi zle. chory ten portal.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2015 15:44
Bierzcie do wyra chlopow z pod znaku lwa albo byka sa najlepsi!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 30.07.2015 09:36
Facet który naprawdę szanuje kobietę nie będzie jej poniewieral w łóżku. A przynajmniej tak jest w moim przypadku. Moj narzeczony nie potrafilby mnie nawet szarpnać za włosy i czerpać z tego przyjemności, a wierzcie mi jest naprawdę meskim facetem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2015 21:50
mój facet dba o to zebym była zadowolona seksualnie pod tym względem nie jest egoista
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo