SOS

SEX-RAPORT: Jakich kobiecych zachcianek faceci nie lubią spełniać w łóżku?

Lepiej o to nie proś w sypialni, bo wybuchnie awantura.
SEX-RAPORT: Jakich kobiecych zachcianek faceci nie lubią spełniać w łóżku?
07.07.2015

Przyjęło się, że mężczyźni są dużo bardziej otwarci w sprawach łóżkowych niż kobiety. Podobno lubią eksperymentować w sypialni, nie boją się nowych pozycji i reagują entuzjastycznie na każdy pomysł, jaki podsunie im kochanka.

Pora przestać wierzyć w te bzdury. Nawet faceci mają swoje intymne granice. Jakich kobiecych zachcianek nigdy w życiu by nie spełnili? Przeczytajcie.

hot couple

Gra wstępna

O tym, jak bardzo mężczyźni nie lubią gry wstępnej, krążą już legendy. Ich zdaniem ten element seksu jest kompletnie niepotrzebny. Oni są gotowi do działania natychmiastowego i takie przeciąganie stosunku w czasie jest dla nich istną katorgą.

hot couple

Pissing

Jeżeli twój ukochany nie jest fetyszystą i preferuje zwyczajny seks, nie proponuj mu ostrych zabaw, takich jak np. pissing. Nie dość, że odmówi, to jeszcze wyrobi sobie o tobie nienajlepsze zdanie. Staniesz się w jego oczach dziwadłem z obrzydliwymi zachciankami i kompletnie straci do ciebie szacunek.

hot couple

Trójkąt z drugim facetem

Mężczyźni nie lubią się dzielić swoją partnerką. Oczywiście większość z nich marzy o trójkącie, ale dopuszczając tylko jedną konfigurację: dwie kobiety i jeden facet. Odwrotna proporcja w ogóle nie wchodzi w grę. Mamy tu rzecz jasna na myśli stały związek – mężczyzna, który kocha swoją dziewczynę, nigdy nie zgodziłby się na układ, w którym obcy (lub zaprzyjaźniony) chłopak dobiera się do jego partnerki.

hot couple

Niekończący się seks oralny

Wiadomo, że mężczyzna szybciej niż kobieta osiąga orgazm. My musimy mocno się natrudzić i porządnie skupić, żeby szczytować. Z tego względu faceci nie przepadają za doprowadzaniem nas do orgazmu za pomocą seksu oralnego. „Nie przestawaj!”, „Już prawie!”, „W lewo, w prawo!”, „Mocniej!” – takie wskazówki doprowadzają ich do wściekłości, zwłaszcza kiedy pieszczą nas językiem przez 20 minut bez przerwy, a my wciąż nie szczytujemy.

hot couple

Udawany orgazm

Mogłoby się wydawać, że faceci nie potrafią odróżnić, kiedy kobieta udaje orgazm, a kiedy naprawdę szczytuje. Fakt jest jednak taki, że w kulminacyjnym momencie nasze narządy intymne mają intensywne skurcze, których nie da się „zagrać”. Mężczyzna potrafi więc odgadnąć, kiedy przeżyłaś autentyczną przyjemność. Udawanie orgazmów działa mu na nerwy, ale nigdy nie powie tego głośno.

hot couple

Zabawa z wibratorem

Nie każdy facet lubi w łóżku gadżety erotyczne, a już zwłaszcza wibratory. Tę zabawkę większość z nich traktuje w sypialni jak intruza. Myślą sobie: „Chyba jej nie zaspokajam, skoro musi pobudzać się dodatkowo wibratorem”.

Komentarze (22)

Ocena: 4.32 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2015 16:49
mój facet robi wszystko co sobie wymyśli jest fantastyczny wlozku jakby mogl to by mnie zjadł a mi to odpowiada bo jest super pod tym względem nie powinno być zadnych zachamowan
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2015 13:21
Mój maz uwielbia doprowadzać mnie do orgazmu językiem. Czasem mnie to irytuje, bo wiadomo ze długo schodzi ;P po prostu takie ma upodobanie. Ale miałam kiedyś partnera który w życiu mnie tam nie liznol. Twierdził ze to obrzydliwe, ale co do loda takich obiekcji nie miał. Faceci są rozni
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2015 19:17
A ja uwielbiam swój wibratorek :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2015 22:07
mój facet lubi grę wstępną i zawsze ją robi a sex oralny praktycznie za każdym razem jest :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2015 21:30
chyba każdy ma jakies wymagania bo rutyna by nas znudzila
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo