SOS

7 typów facetów, których od razu wyrzuciłabyś z łóżka

Takiego kochanka nie chciałaby żadna kobieta!
7 typów facetów, których od razu wyrzuciłabyś z łóżka
01.07.2015

Przystojny, kulturalny, zaradny, wesoły… Mężczyzna może mieć wiele zalet, ale kiedy okazuje się fatalnym kochankiem, jego czar całkowicie pryska. Niestety nie da się ocenić jego umiejętności tylko na podstawie wyglądu czy cech charakteru. Najpierw trzeba go przetestować w sypialni…

Jakiego faceta natychmiast wyrzuciłabyś z łóżka? Oto 7 najgorszych typów, którzy nie zasługują na to, by drugi raz uprawiać z nimi seks…

Kierowca Formuły 1

Powinien mieć ksywę Szybki. Seks w jego wykonaniu trwa mniej-więcej 2, 3 minuty. Oczywiście wliczając w to grę wstępną. Po fakcie jest z siebie bardzo zadowolony i ma nawet czelność zapytać, czy miałaś orgazm. Kiedy sugerujesz mu, że nie jesteś w stanie dojść w tak błyskawicznym tempie, on patrzy na ciebie zatroskanym wzrokiem i pyta, czy jesteś aseksualna.

kiepski kochanek

Fetyszysta

W czasie rozmowy wydawał się całkowicie normalny. Niestety jego prawdziwe oblicze wyszło na jaw tuż po przekroczeniu progu sypialni. Okazało się wówczas, że zupełnie przypadkowo ma przy sobie szpicrutę, którą chciałby cię wychłostać oraz korki analne, które najchętniej wetknąłby Ci… wiadomo gdzie. Uciekaj!

kiepski kochanek

Kłoda

Jedyna jego aktywność w sypialni polega na… rozpięciu rozporka. Potem kładzie się na łóżku i czeka, aż go zadowolisz. Ty dwoisz się i troisz, ale w zamian nie dostajesz nic. Gra wstępna kończy się w momencie, kiedy facet osiąga erekcję. Potem następuje seks (na jeźdźca rzecz jasna) i po wszystkim.

kiepski kochanek

Flaki z olejem

Ten facet uwielbia się dłuuuugo kochać. Przeciętny stosunek z nim trwa około 2 godzin, w czasie których zdążysz zaliczyć cztery dłuższe drzemki. Wszystko za sprawą monotonnych ruchów, wykonywanych przez kochanka. Finezja jest mu całkowicie obca.

kiepski kochanek

Gawędziarz

Najbardziej pasuje do niego określenie Złotousty. Mógłby mówić, mówić i mówić bez przerwy. Rozbierając cię, porównuje twoje piersi do malowniczych pagórków, a twój pępek do kałuży. Potem szczegółowo opowiada, co za chwilę z tobą zrobi. Mogłabyś znieść jego obietnice, gdyby tylko je spełniał. Niestety facet tak podnieca się własną gadką, że pomija grę wstępną, od razu przechodząc do sedna sprawy. Rach, ciach i po wszystkim.

kiepski kochanek

Chłopak-Ozdoba

Całe dnie spędza na siłowni, basenie, a nawet w solarium, bo chce wyglądać perfekcyjnie. Najprzyjemniejszym momentem podczas seksu jest dla niego rozbieranie się, ponieważ może wtedy z dumą zaprezentować pięknie wyrzeźbiony brzuch, twarde bicepsy i idealne pośladki. Jeśli nie widzi w oczach kobiety należytego podziwu, czuje się zawiedziony. Nie lubi kochać się od tyłu, ponieważ partnerka nie może wówczas podziwiać jego wspaniałego ciała. Chyba że ustawi Cię przed wielkim lustrem, w którym będzie mógł oglądać swoje mięśnie, napinające się podczas wykonywania ruchów frykcyjnych.

kiepski kochanek

Despota

Tym, co w sypialni kręci go najbardziej, jest wydawanie rozkazów. „Rozbierz się, zrób to, zrób tamto…”. Wszystkie jego polecenia znasz pewnie na pamięć i gdyby ktoś obudził cię w środku nocy, z pewnością wyrecytowałabyś je bez zająknięcia. Początkowo władczość partnera mogła ci się wydawać podniecająca i seksowna, ale czy chciałabyś drugi raz wcielić się w rolę jego służącej? Zapewne nie.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
blondi1985 (Ocena: 5) 12.07.2015 21:44
Ja jestem w seksualnym związku od 10 lat i moje zbliżenia seksualne są coraz lepsze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2015 01:16
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
lena (Ocena: 5) 02.07.2015 00:30
Jestem od dwóch lat w związku z typową "kłodą". Sex zawsze na jeźdźca, a jak proszę o pozycję klasyczną to raz na jakiś czas przejmie inicjatywę, ale tylko na chwile, żeby zaraz potem wrócić do swojego ulubionego leżenia na plecach. Poradźcie coś, co mogę zrobić, żeby jakoś ożywić tego faceta? Kocham go bardzo, ale jest to już trochę męczące!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2015 07:40
3 i 7 jakoś mnie nie odstraszają ;)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo