SOS

Pogotowie erotyczne: 7 wstydliwych pragnień, do których facet nigdy się nie przyzna!

Z jednej strony Twój mężczyzna chciałby, żebyś to wiedziała. Z drugiej - wstydzi się tego!
Pogotowie erotyczne: 7 wstydliwych pragnień, do których facet nigdy się nie przyzna!
25.06.2015

Nawet jeżeli wydaje ci się, że o mężczyznach wiesz już wszystko, dzisiaj udowodnimy, że wcale tak nie jest. Faceci mają przed nami tyle tajemnic, że trudno zgłębić je wszystkie. Zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy intymne. Mimo to podjęłyśmy próbę obnażenia kilku ich sekretów. Przejrzałyśmy fora internetowe, by dowiedzieć się o najbardziej wstydliwych męskich pragnieniach. O czym panowie marzą, ale nigdy nie powiedzą tego partnerce z obawy przed wyśmianiem?

Warto, byś poznała te zachcianki i (być może) kilka z nich spełniła!

Miles Aldridge

Masowanie prostaty tuż przed orgazmem

Niewielu partnerów przyznaje się do tego, że ma ochotę na masaż prostaty, najlepiej tuż przed orgazmem. A szkoda, bo takie pieszczoty sprawiają, że męskie podniecenie wzrasta wielokrotnie. Pamiętaj jednak, że najlepiej poszukiwać tego gruczołu już w fazie erekcji, bo wtedy masażowi nigdy nie towarzyszy ból.

Choć z reguły stosowany jest zewnętrzny masaż prostaty poniżej moszny, to niektórzy mężczyźni marzą o… stymulacji przez odbytnicę. Chyba już wiesz, dlaczego niewielu facetów potrafi mówić o tej zachciance głośno. Boją się, że zostaną wyśmiani i uznani za kryptogejów.

Miles Aldridge

Proszenie o klapsy

Wiele kobiet sądzi, że to mężczyzna powinien dominować w łóżku. Tymczasem faceci pragną, by raz na jakiś czas to partnerka przejęła w sypialni inicjatywę. I nie chodzi wcale o to, byś zakuwała chłopaka w kajdanki i chłostała go pejczem. Powinnaś raczej wydawać mu polecenia w stylu: „Daj mi teraz mocnego klapsa w pupę” albo „Pobaw się moimi piersiami”. Jeśli zrobisz to władczym, nie znoszącym sprzeciwu głosem, mężczyzna będzie zachwycony i ochoczo spełni ten rozkaz.

Miles Aldridge

Przebieranki

Panowie rzadko mają odwagę prosić, by ich partnerka przebrała się za pielęgniarkę, nauczycielkę, czy prostytutkę. Marzą o tym, by dziewczyna sama wpadła na ten pomysł – wtedy nikt by ich nie posądził o sprośne lub głupie fantazje.

A jeśli sądzisz, że twój ukochany wyśmiałby takie przebieranki, jesteś w poważnym błędzie. Żaden, naprawdę ŻADEN facet nie miałby nic przeciwko takiemu urozmaiceniu!

Miles Aldridge

Pokaz masturbacji

Nie bądź zdziwiona. Mężczyźni marzą o tym, by obserwować, jak ich kobieta sprawia sobie samodzielnie przyjemność. Najpierw chcieliby patrzeć, a potem dołączyć do zabawy. Część z nich potraktowałaby zapewne taki pokaz… edukacyjnie. Widząc, w jaki sposób i w jakim tempie się dotykasz, zyskaliby cenną wiedzę na temat tego, co cię podnieca.

Miles Aldridge

Ostre fellatio

Wszyscy faceci uwielbiają fellatio i nie ma co z tym dyskutować. Ten rodzaj pieszczoty podniecał ich zawsze i to się nie zmieni. I choć jedni wolą delikatne ruchy języka, a inni jazdę bez trzymanki – każdy z nich chciałby raz na jakiś czas doświadczyć naprawdę wyuzdanego seksu oralnego. Takiego z krztuszeniem się partnerki, jej jękami, rozmazaną na wargach szminką i finałem w jej ustach.

Miles Aldridge

Ryzyko przyłapania

Czego mężczyźni boją się najbardziej? Monotonii w seksie. Stosunek w określone dni tygodnia, zawsze w tym samym łóżku i w tej samej pozycji przestanie sprawiać przyjemność nie tylko facetowi, ale także tobie. Właśnie dlatego panowie lubią, gdy dużo się dzieje. Spontaniczny seks z ukochaną w samochodzie, pieszczoty w kinie, zbliżenie w łazience podczas imprezy u znajomych – słowem wszystko to, co niespodziewane i grożące ryzykiem przyłapania, kręci facetów.

Miles Aldridge

Sprośne rozmowy

Twój facet nie powie ci tego wprost, ale chciałby, żebyś w łóżku była naprawdę niegrzeczną dziewczynką. Taką, która przeklnie, gdy jest jej wyjątkowo dobrze. Taką, która tuż przed grą wstępną wyszepcze mu na ucho, co za chwilę z nim zrobi. Wreszcie taką, która podczas stosunku zainicjuje sprośną rozmowę o własnych doznaniach i pragnieniach.

Co Wy na to?

Komentarze (20)

Ocena: 4.65 / 5
Nie czytać tego gówna (Ocena: 1) 29.12.2017 03:39
Co za bzdury. Jaki masaż prostaty, jakie klapsy, jakie przebieranki. Dalej nie czytam tego GÓWNA pedalskiego. Dno i wodorosty.
odpowiedz
Xmen (Ocena: 5) 05.08.2015 09:43
A przelecieć Ciocie albo Kuzynkę , a anal ? Dużo pomineliscie.
odpowiedz
Kacper_q (Ocena: 5) 30.06.2015 09:57
Potwierdzam wszystko. Masaż prostaty za pomocą jakiejś zabawki + seks oralny = cudo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2015 09:12
ostry oral - mój facet tego nie chce, bo nie chce mi zrobić krzwdy przebiernaki- śmieszą go masaż prostaty - nie pozwala :D
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 2) 25.06.2015 21:22
moj facet nie chcial palca w tylek.... chyba nie wszyscy tego chca ;/
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo