SOS

23 rzeczy, które facet chciałby Ci powiedzieć o fellatio (Artykuł TYLKO dla dorosłych!)

Mężczyźni chcieliby, żebyś to wiedziała!
23 rzeczy, które facet chciałby Ci powiedzieć o fellatio (Artykuł TYLKO dla dorosłych!)
12.06.2015

Nie bądźmy pruderyjne: seks jest integralną częścią życia, a fellatio jest integralną częścią seksu. To, że regularnie pieścisz ukochanego oralnie nie oznacza jednak, że w tej kwestii jesteś ekspertem. Wręcz przeciwnie – z wielu rzeczy możesz nie zdawać sobie sprawy.

Zdaniem facetów kobiety powinny się w tym temacie dokształcić. Oto 23 rzeczy, które Twój partner chciałby Ci powiedzieć o fellatio. Powinnaś to wiedzieć!

 

seks w związku

1. Twój język to broń – jeśli umiejętnie będziesz go używać, facet stanie się twoim niewolnikiem i zrobi dla ciebie wszystko!

2. Jeśli masz kolczyk w języku, nie wykonuj gwałtownych ruchów. Mężczyzna i tak przez cały czas będzie się obawiał, że okaleczysz mu penisa. Zafunduj mu delikatne, niemal leniwe pieszczoty, by całkowicie mógł się odprężyć i czerpać dodatkową przyjemność z twojego piercingu!

3. Zęby pokazuj tylko wtedy, gdy się uśmiechasz. Podczas seksu oralnego powinnaś je jednak schować. Mężczyźni nie lubią czuć ich na swoim członku.

4. Ostrożności nigdy za wiele. Żadnego gryzienia, mocnego ściskania rękami, gwałtownych ruchów. Chyba że facet da ci zielone światło.

seks w związku

5. Kontakt wzrokowy podczas fellatio jest czymś jak najbardziej pożądanym. Nie wstydź się i patrz wtedy facetowi prosto w oczy. Będzie zachwycony.

6. Nie zaniedbuj jąder. One także lubią być całowane, lizane i dotykane.

7. Nie popadaj w rutynę. Zmieniaj tempo, od czasu do czasu używaj swoich dłoni. I przede wszystkim obserwuj, co sprawia przyjemność mężczyźnie.

8. Wytrysk do ust jest czymś, o czym marzy każdy mężczyzna. To, czy połkniesz nasienie, jest już Twoją indywidualną decyzją. Ale on tego oczywiście pragnie.

seks w związku

9. Całowanie faceta w usta po wytrysku jest niewskazane. Chłopak nie będzie czuł się komfortowo.

10. Najlepiej, jeśli tuż po umyjesz zęby pastą i dopiero przejdziecie do seksu. Przez te dwie minuty, kiedy będziesz w łazience, nastrój nie pryśnie, a facet będzie mógł bez obaw cię namiętnie całować.

11. Mruczenie podczas fellatio jest sexy. Rób to!

12. Jeśli w trakcie seksu oralnego będziesz bawić się swoim biustem, facet oszaleje z rozkoszy.

seks w związku

13. Nie denerwuj się, kiedy chłopak zbyt mocno pociągnie cię za włosy w trakcie fellatio. To znak, że mu naprawdę dobrze!

14. Od czasu do czasu to ty wyjdź z inicjatywą i powiedz ukochanemu, że masz ochotę zafundować mu nieziemski seks oralny. Będzie wniebowzięty!

15. Nie przerywaj pieszczot, kiedy czujesz, że facet lada moment będzie miał wytrysk. To będzie dla niego największa katorga!

16. Nie pośpieszaj faceta, żeby szybciej skończył. To przyniesie odwrotny skutek!

seks w związku

17. Nie wypluwaj spermy na brzuch faceta. Po prostu idź do łazienki i przepłucz usta przy zlewie.

18. Bądź niegrzeczna, a nawet bezczelna. Nieśmiałość przy robieniu fellatio może znacznie je popsuć!

19. Penis nie musi być ciągle zanurzony w twoich ustach. Od czasu do czasu przytrzymaj go ręką i dotykaj wyłącznie czubkiem języka. Kręć nim kółka, przejeżdżaj po całej długości członka, kombinuj!

20. Nie gaś światła. Mężczyźni to wzrokowcy. Lubią widzieć, jak ich pieścisz.

seks w związku

21. Kiedy penis niespodziewanie opada, nie rób rozczarowanej miny. Spróbuj po prostu nowej pieszczoty – wtedy pobudzisz go do działania!

22. Uważaj na swoje paznokcie – jeśli są bardzo długie, trzymaj je od penisa i jąder w bezpiecznej odległości.

23. Do fellatio rozpuszczaj włosy – wtedy wyglądasz najseksowniej, a facet ma za co złapać w chwili największego uniesienia!

Komentarze (18)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2015 18:10
dzieci maja rodzicow i sa blokady faktycznie nie badzcie pruderyjni to jest seksw którym nie ma zadnych ograniczen i te wydzeliny tez sa super to jest naturalne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 13.06.2015 22:48
To jest instrukcja rodem z pornosa. Wymiękłam przy ciągnięciu za włosy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2015 22:14
taaa niech dojdzie w ustach ale już go nie całuj po.. Chore on się sam siebie brzydzi to my mamy udawać jakie to pyszne?
odpowiedz
Ewu (Ocena: 3) 13.06.2015 16:22
Ja zawsze mam rozpuszczone włosy :D i uwielbiam jak mój partner zbiera je na czubku głowy... :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 12.06.2015 21:14
Masakra....głupota i tyle ten tekst. Ja mam się nie brzydzić niczego ale całować po nie...bo on się brzydzi!!!! Czego????swojego czy jak?! Rozpuścić włosy taaaaa i uważaj jak się przykleja buuuhhhhaaaa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo