SOS

Zaimponuj mu nową techniką całowania! 7 supercałuśnych trików

Takie buziaki rozpalą każdego faceta!
Zaimponuj mu nową techniką całowania! 7 supercałuśnych trików
04.05.2015

Człowiek uczy się całe życie – dotyczy to także relacji damsko-męskich. Jeśli zatem masz ochotę podszkolić się nieco w tej kwestii, dzisiaj będziesz miała ku temu okazję. Chcemy zaproponować Ci przetestowanie 7 zupełnie nowych, całuśnych trików, od których Twojemu ukochanemu zrobi się gorąco.

Gotowa na nowe doznania? Startujemy!

Trik 1: Całuśne trio

Najpierw delikatnie muśnij swoimi wargami usta chłopaka, potem subtelnie cmoknij go w policzek (bardzo blisko warg), a następnie złóż całusa na jego szyi. Kiedy już to zrobisz, ponownie wróć do jego ust, ale tym razem pocałuj go bardzo, bardzo namiętnie.

kiss

Trik 2: Gorąca atmosfera

Kiedy następnym razem zaczniesz mówić swojemu facetowi, jak bardzo go kochasz, jaki jest seksowny i jak mocno go pragniesz, zbliż swoją twarz jak najbliżej jego buzi. Niech wasze usta prawie, prawie się stykają. Ale uwaga – nie całuj go. Niech seksualne napięcie sięgnie zenitu!

kiss

Trik 3: Językowy twist

Pocałuj ukochanego po francusku, ale bardzo delikatne. Po chwili przerwij buziaka, spójrz facetowi prosto w oczy, a następnie kontynuuj całusa. Tym razem agresywnie, mocno, namiętnie.

kiss

Trik 4: Smakowite kęsy

Podczas pocałunku zachowuj się tak, jakbyś chciała swojego chłopaka… zjeść. Chwyć jego dolną wargę w zęby, ale zrób to z wyczuciem, nie za mocno. Potem zacznij kąsać jego szyję i ucho. Na koniec ponownie zajmij się jego ustami i językiem.

kiss

Trik 5: Niewidoczne malinki

Chodzenie z malinkami na szyi jest już absolutnie niemodne i niewskazane. Nie oznacza to jednak, że nie możesz od czasu do czasu krótko i bardzo delikatnie possać skóry na szyi ukochanego. Jeśli zrobisz to umiejętnie, po twoich pieszczotach nie zostanie nawet najmniejszy ślad.

kiss

Trik 6: Łaskotki

Wysuń odrobinę koniuszek języka i połaskocz nim najpierw górną, a potem dolną wargę faceta. Kiedy rozchyli usta, pocałuj go tak namiętnie, jak tylko potrafisz.

kiss

Trik 7: Pocałunek inaczej

Nie tylko klasyczne całowanie może sprawiać zakochanym przyjemność. Swoje uczucia możesz wyrazić również w inny sposób, a przy tym podkręcić atmosferę miedzy wami. Potrzyj swoim nosem o nos ukochanego (tzw. pocałunek Eskimosów) albo połaskocz jego policzek swoimi rzęsami (tzw. pocałunek motyla).

Polecane wideo

Komentarze (9)
Ocena: 4.22 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2016 20:57
Aleee bzdety... Masakra:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 05.05.2015 11:16
a mój facet uwielbia się całować... aż mam tego dosyć ;s ile można?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 20:44
Myślicie że to normalne kiedy facet nie lubi się całować ? ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 18:07
Z moim to nie przejdzie jak chce go namiętnie pocałować to daje szybkiego buziaka i tyle w temacie...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2015 13:12
wszystko to czego NIE LUBI mój facet... Tyle w temacie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie