SOS

Jak zostać mistrzynią fellatio? (18+)

To proste. Wystarczy, że nie będziesz popełniać tych błędów!
Jak zostać mistrzynią fellatio? (18+)
01.05.2015

Zanim zaczniesz robić grymasy i burczeć pod nosem: „No nie, znowu dają rady, jak dogodzić facetowi! A potrzeby kobiet już się nie liczą?”, spieszymy z odpowiedzią: liczą, i to bardzo. Pamiętaj jednak, że w seksie należy kierować się zasadą „oko za oko, ząb za ząb”. Im więcej przyjemności dostarczysz w sypialni swojemu ukochanemu, tym bardziej będziesz mogła się od niego domagać równie intensywnego zaangażowania.

Kiedy opanujesz sztukę robienia fellatio do perfekcji, twój mężczyzna chętnie ci się odwdzięczy za te wszystkie niesamowite doznania, których mu dostarczysz. Aby zostać mistrzynią seksu oralnego, trzeba jednak unikać kilku poważnych błędów.

Sprawdź jakich!

ice cream

Schowaj zęby

Męskie narządy intymne są mocno unerwione, dlatego wszelkie bodźce z zewnątrz odbierają z potężną siłą. Pamiętaj o tym podczas robienia fellatio. Jeżdżenie zębami po penisie w górę i w dół facet odczuje jako katorgę, a nie przyjemność.

ice cream

Nie myj zębów tuż przed fellatio

Mycie zębów tuż przed seksem oralnym jest poważnym błędem. Pasta sprawi bowiem, że twoja jama ustna stanie się… chłodna. Od zimna penis może się skurczyć, nawet jeśli chwilę wcześniej twój facet miał wzwód.

ice cream

Monotonia

Czy jednostajny seks oralny może być przyjemny? Nie. Dlatego staraj się zmieniać tempo ruchów swojego języka i dostosuj je do tego, jak akurat reaguje twój facet. Monotonia jest wrogiem doskonałego fellatio.

ice cream

Brak eksperymentów

Robienie fellatio za każdym razem w tej samej pozycji jest bezpieczne, ale pozbawione ekscytacji i nudne. Inicjuj więc seks oralny w różnych konfiguracjach. Na leżąco, na klęczkach, w pozycji 69. Ogranicza cię tutaj jedynie własna wyobraźnia!

ice cream

Fellatio zawsze przed stosunkiem

Seks oralny poprzedza zazwyczaj stosunek i jest traktowany jako element gry wstępnej. Nie ma w tym nic złego, ale popadnie w rutynę może zabić namiętność. Tym bardziej powinnaś od czasu do czasu zaskoczyć ukochanego i zafundować mu oralne pieszczoty spontanicznie, nawet jeśli potem nie będziecie się kochać. Pokaż mu, że naprawdę lubisz sprawiać mu przyjemność!

ice cream

Kiepski finał

Nie każda kobieta lubi połykać nasienie i to jest jak najbardziej w porządku – nie masz takiego obowiązku, jeśli tego nie chcesz. Możesz jednak spróbować innych opcji, np. pozwolić ukochanemu na finał w twoich ustach, a potem wypluć nasienie, albo zachęcić go do tego, by skończył na twoich piersiach. Próbujcie różnych opcji!

Komentarze (17)

Ocena: 3.47 / 5
ZADOWOLONAZONA (Ocena: 5) 02.05.2015 13:19
A mój mąż to uwielbia i ja też. Mogłabym to robić w każdej wolnej chwili tylko po kilku razach nie daje rady:D
odpowiedz
? (Ocena: 3) 02.05.2015 05:44
Serio monotonia jest nieteges? Przeciez w tylu poradnikach cos tam pisza, zeby nie zmieniac rytmu i tak dalej? To jak to z tym jest?
odpowiedz
hahaha (Ocena: 1) 02.05.2015 05:41
Przezabawni jesteście z tym "powinnaś" :-)
odpowiedz
aka (Ocena: 1) 01.05.2015 21:00
odkryliście Amerykę!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2015 17:02
Halo, schowanie zebow nie zawsze jest tak latwe jakby sie moglo wydawac, czasami penis jest po prostu zbyt duzy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo