SOS

Czego nie powinnaś robić w łóżku? Lista 7 rzeczy, które odstraszają facetów

Jakie łóżkowe historie mężczyźni wspominają najgorzej?
Czego nie powinnaś robić w łóżku? Lista 7 rzeczy, które odstraszają facetów
26.04.2015

Seks to niezwykle przyjemna, ale także intymna sytuacja, w której nie zawsze potrafimy się odnaleźć. Szczególnie gdy jesteśmy w nowym związku. Chcąc zaspokoić potrzeby swoje i partnera, niekiedy zdarza nam się zwyczajnie… przesadzić. Pisałyśmy już wielokrotnie o tym, czego my, kobiety, najbardziej nie lubimy w łóżku. Teraz przyszedł czas, aby zapytać o to samo facetów.

Jakie łóżkowe historie wspominają najgorzej?

1. Łzy

Nawet jeśli jesteś bardzo wrażliwa, a tak romantyczne sytuacje jak pierwsza wspólna noc z wymarzonym facetem zwyczajnie cię wzruszają, zrób wszystko, aby się nie rozpłakać. Kobiece łzy są krępujące dla każdego mężczyzny. Gwarantujemy też, że on nie będzie wiedział, jak się zachować. Na pewno pomyśli, że zrobił coś nie tak, a tego przecież nie chcesz. 

 

para

2. Pomyłka

Najgorszy możliwy scenariusz podczas wspólnej nocy? Gdy pomylisz imię partnera! W takim momencie możesz od razu zapaść się pod ziemię.

 

para

5. Zmęczenie

Powiedzmy, że jesteście w środku naprawdę gorącej sytuacji, on wyszedł na chwilę do łazienki, aby się odświeżyć, a ty zasnęłaś, zanim udało mu się wrócić do łóżka? Jeśli czujesz się zmęczona, po prostu powiedz o tym partnerowi. W ten sposób on uniknie rozczarowania. 

 

para

3. Nieudana niespodzianka

Powinnaś być ostrożna, jeśli chcesz zrobić swojemu ukochanemu niespodziankę w łóżku. O ile on na pewno będzie zadowolony z zapachowego lubrykantu czy nowej bielizny, seks gadżety mogą stanowić problem. Nie każdy facet lubi bowiem zabawki w łóżku, dlatego zanim zdecydujesz się go zaskoczyć, pogadajcie o swoich preferencjach.

 

para

4. Zbyt wiele podczas pierwszej wspólnej nocy

Choć może wydawać ci się inaczej, wielu facetów przyznaje, że zbyt wyuzdana bielizna i seks zabawki podczas pierwszej wspólnej nocy, zamiast zachęcać, odstraszają. Mężczyźni lubią odkrywać, dlatego w związku (i w łóżku) zawsze potrzebna jest tajemniczość. 

 

 

Alexis Ren

6. Porównywanie

Unikaj sformułowań typu: Lubię, gdy facet w łóżku... W ten sposób twój aktualny partner poczuje się porównywany do byłych facetów, co na pewno nie zachęci go do dalszego kontaktu. Nikt bowiem tego nie lubi! Ty także nie chciałabyś, aby on wspominał w intymnych sytuajach o swoich gorących eks. 

 

Alexis Ren

7. Potrzeba komplementów

Wielu facetów wyznaje, że brak pewności siebie u kobiet potrafi ostudzić ich zamiary. Gdy kobieta wciąż prosi mnie o to, abym prawił jej komplementy, w pewnym momencie zaczynam czuć się dziwnie. Przecież gdyby mi się nie podobała, nie byłbym z nią, prawda? - tłumaczą. 

 

 

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2015 17:04
Czyli mam nie mówić facetowi co lubię a czego nie lubię w łóżku i odebrać sobie przyjemność 'bo nie powinnam' ?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo