SOS

Lista żenujących BŁĘDÓW, które faceci popełniają w łóżku ZBYT CZĘSTO

Jeśli nie czerpiesz z seksu satysfakcji, koniecznie podsuń ten tekst swojemu partnerowi.
Lista żenujących BŁĘDÓW, które faceci popełniają w łóżku ZBYT CZĘSTO
19.04.2015

Choć mężczyźni myślą, że w łóżku są nieomylni i nie istnieje już absolutnie nic, czego jeszcze mogliby się nauczyć, my wiemy, że jest całkowicie odwrotnie. Oczywiście, nie zawsze! Jeśli jednak nie czerpiesz z seksu satysfakcji, koniecznie podsuń ten tekst swojemu facetowi. Bardzo możliwe, że wina leży po jego stronie!

1. Brak gry wstępnej

Naprawdę ogromna część kobiet nie potrafi czerpać satysfakcji z seksu, gdy gra wstępna zostaje pominięta. Oczywiście, zdarzają się sytuacje, gdy atmosfera jest tak gorąca, że nie potrzebujesz dodatkowej stymulacji. Jeśli jednak notorycznie twój facet od razu przechodzi do konkretów, seks na pewno nie przyniesie ci wiele przyjemności, a nawet może stać się źródłem bólu. 

 

para

6. Nie wiedzą, gdy udajesz

Facet, który naprawdę zwraca uwagę na potrzeby swojej partnerki, wie, kiedy jest jej dobrze. Stara się wtedy zrobić wszystko, aby dać jej pełną satysfakcję. Przy czym, to ważne, aby w łóżku niczego nie udawać! Nawet jeśli prawda zaboli drugą stronę. Ty także się liczysz.

 

para

7. Pośpiech

Szybki numerek od czasu do czasu może podsycić atmosferę w sypialni. To jednak nie powinno stać się regułą w twoim związku. Szczególnie my, kobiety, potrzebujemy trochę czasu, aby poczuć pełną satysfakcję, dlatego pośpiech nie jest wskazany. Jeśli tempo jest zbyt szybkie, poproś swojego partnera wprost, aby zwolnił. 

 

 

 

 

 

 

 

Candice Swanepoel

5. Przewidywalność

Często mówi się, że kobiety zawsze powinny dbać o to, aby do łóżka nie wkradła się rutyna. A co w takim razie z facetami? My także nie znosimy przewidywalności i nudy. Chciałybyśmy, aby nasz ukochany zaskakiwał nas na co dzień, podtrzymując gorącą atmosferę! Seks nigdy nie powinien być mechaniczny.

 

para

2. Nie dostrzegają potrzeb partnerki

Wielu mężczyzn, niestety, w łóżku przede wszystkim skupia się na zaspokajaniu własnych potrzeb, często zapominając później o swoich partnerkach. A przyznajmy to szczerze - większość z nas potrzebuje znacznie więcej niż faceci, aby poczuć pełną satysfakcję.

 

para

3. Wkrada się nuda

Kobiety także fantazjują na temat seksu! Świadczy o tym choćby ogromna popularność 50 Twarzy Greya. Faceci często zapominają o tym, że my też potrzebujemy dodatkowych bodźców i odrobiny szaleństwa. Wszystko nabiera kolorów, jeśli mężczyna sam z siebie stara się odkryć, czego tak naprawdę pragniemy. 

 

para

4. Depilacja

Nie tylko kobiety muszą dbać o to, aby mieć gładką skórę! Męskie owłosienie dla niektórych z nas nie jest zbyt zachęcające. Dlatego warto, aby partnerzy poznali twoje preferencje w tej kwestii i uszanowali je.

 

Komentarze (8)

Ocena: 4.25 / 5
rozesmiana (Ocena: 2) 21.04.2015 07:16
"Wszystko nabiera kolorów, jeśli mężczyna sam z siebie stara się odkryć, czego tak naprawdę pragniemy" hahaha, a ja bede lezala nic nie robiac i czekala az moj grey mnie zaspokoi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 13:58
Mnie tam gra wstępna męczy. Wystarczą mi 2 minuty, kiedy mój facet pobawi się moimi piersiami, a nie 20 minut wszystkiego... Wolę kiedy facet w łóżku potraktuje mnie jak swoją niewolnice - tu szarpnie, tu uderzy, tu zatknie usta... Tak, to zdecydowanie daje mi 100% satysfakcji z seksu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2015 15:32
Dziewczyny tylko wymagają, a same nic specjalnego w łózku nie robią...statystycznie polki sa strasznie nudne w łózku...i wiecznie tylko gadaja o tym co jest nie tak...masakra artykuł.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2015 12:12
a ja mam inny problem.. mój facet może uprawiać seks bardzo długo, przeważnie w międzyczasie ja zdążę dojść raz lub dwa, niby fajnie, ale z drugiej strony nie.. po kilkudziesięciu minutach seksu już zaczyna być to bolesne. próbowaliśmy przerywać i zaczynać za chwilę od nowa, ale zawsze kończy się fiaskiem, bo mimo dobrego nawilżenia, czuję otarcia. co robić?
zobacz odpowiedzi (1)
anonimek (Ocena: 4) 19.04.2015 01:41
bardzo dobry artykul ale bardziej by pasowal na jakiejś stronie na facetow zeby ich wkoncu oswiecic....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo