SOS

Jak przeprosić go… w łóżku?

Seks po kłótni może być fantastyczny. Pod warunkiem, że wiesz, co masz robić.
Jak przeprosić go… w łóżku?
09.04.2015

Najpierw była ogromna awantura, po której obiecałaś sobie, że nie wyciągniesz pierwsza ręki na zgodę. Później ciche godziny lub dni. Aż w końcu oboje nie wytrzymaliście i wylądowaliście w sypialni. Na zgodę.

Seks zamiast przeprosin jest powszechnym zjawiskiem. Tylko czy zabierasz się do sprawy odpowiednio?Przeczytaj, jak przeprosić faceta w łóżku, jeśli kłótnia wynikła z Twojej winy. Po takich przeprosinach partner nie będzie umiał się na Ciebie gniewać!

hot couple

Nic nie mów

Słowa: „Zaraz wszystko ci wynagrodzę” nie są najlepszym pomysłem na grę wstępną. Partner na nowo zacznie sobie przypominać powód kłótni i zupełnie straci ochotę na igraszki. Zamiast tłumaczyć mu się z przewinień, spójrz na niego z rozbrajającym uśmiechem i zacznij go rozbierać. Bez słów pocałuj go namiętnie w usta, a potem przejdź do całowania jego szyi i torsu. Chłopak szybko odpłynie.

hot couple

Zrób mu masaż

Zanim przejdziesz do właściwych „przeprosin”, szepnij chłopakowi na ucho, że chcesz mu zrobić masaż. Kiedy położy się na brzuchu, rozbierz się i usiądź na nim okrakiem. Naga. Delikatnie muskaj dłońmi jego kark i barki. Od czasu do czasu składaj na tych miejscach słodki pocałunek. Możesz także delikatnie ocierać się swoim ciałem o plecy partnera. To sprawi mu masę przyjemności.

hot couple

Bądź namiętna

Kiedy wreszcie zaczniecie się kochać, pokaż mu, jaka potrafisz być namiętna. Zmieniaj tempo i nasilenie ruchu, wbijaj paznokcie w jego skórę, bądź głośna. Im bardziej szalony będzie wasz seks, tym twoje przeprosiny zostaną szybciej przyjęte.

hot couple

Fellatio

Nie zapominaj o tym, co facetom sprawia najwięcej przyjemności, czyli o fellatio. Zdaj się przy tym na własny instynkt i uważnie obserwuj reakcje partnera. W danym momencie ma ochotę na delikatne pieszczoty czy na jazdę bez trzymanki? O tym powie ci sam.

hot couple

Pożegnaj rutynę

Seks na zgodę nie może być nudny i przewidywalny. W momencie największych emocji możesz, a nawet powinnaś pozwolić sobie na spontaniczność w sypialni. Zainicjuj seks w nowej pozycji lub w nowym miejscu waszego mieszkania, w którym jeszcze nigdy się nie kochaliście. To naprawdę zadziała!

hot couple

Seks po zgodzie

Nie jesteś zwolenniczką takich przeprosin? W takim razie zamiast seksu na zgodę zastosujcie seks… po zgodzie. Czyli dopiero wtedy, gdy wyjaśnicie sobie wszystkie wątpliwości. `Mój partner często zamiast rozmowy zaczyna mnie tulić i całować, ale jestem stanowcza i mówię NIE. Uważam, że najpierw trzeba sobie wszystko wyjaśnić. Wtedy seks smakuje o wiele lepiej` – przekonuje jedna z internautek. Czasem lepiej zatem zacisnąć zęby i poczekać, zanim wskoczycie do łóżka. Seks po zgodzie na pewno będzie lepszy.

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2015 14:53
To proste - połóż się koło niego i powiedz, że przepraszasz. Działa!
odpowiedz
O.N.A (Ocena: 5) 10.04.2015 14:38
Jak zobaczyłam tytuł artykułu to pierwsze co miałam w głowie to "zrób mu loda będzie zgoda" xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2015 13:26
Umiemy uprawiać seks, serio.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 09.04.2015 07:47
w co drugim artykule sa wskazowki "jak uprawiac seks" wezcie sie w garsc, doskonale wiemy jak zainicjowac i co robic podczas seksu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo