SOS

O czym on myśli podczas Waszej pierwszej wspólnej nocy?

Kilku mężczyzn zdradziło nam, co ich stresuje, gdy pierwszy raz pozwalamy im zasnąć w naszych łóżkach.
O czym on myśli podczas Waszej pierwszej wspólnej nocy?
29.03.2015

Pierwsza wspólnie spędzona noc to dla każdej pary dość nerwowe przeżycie. W szczególności dla tych, którzy mają skłonności do popadania w lekką paranoję. Co ciekawe, nie tylko kobiety się martwią.

Kilku mężczyzn zdradziło nam, co ich stresuje, gdy pierwszy raz pozwalamy im zasnąć w naszych łóżkach. Będziesz zaskoczona, dowiadując się, jak absurdalne myśli przychodzą im do głowy!

 

 

para dłonie

Czy nie za dużo się ruszam?

O to niepokoją się tylko wiecznie zamartwiający się wszystkim faceci. Boją się bowiem, że jeśli zakłócą sen swojej kobiety podczas pierwszej wspólnej nocy, ona może nie ponowić zaproszenia do siebie.

 

 

para

 Co jeśli będę mówił przez sen?

Ludzie robią dziwne rzeczy, kiedy śpią. Mówienie przez sen niekiedy może być słodkie. Gdy jednak śni się o bardzo złych rzeczach, można mówić dziwne rzeczy i wystraszyć potencjalną dziewczynę - twierdzą faceci. 

 

 

 

para

 Dlaczego się nie przytulamy?

Podczas pierwszej wspólnie spędzonej nocy wychodzi na jaw, w jakiej pozycji lubi spać każdy z partnerów. Wiele facetów wyznaje, że często nie wiedzą, jak się zachować. Nie każdy jest bowiem typem przytulasa, wiele z nas potrzebuje podczas snu własnej przestrzeni. Najlepiej więc jeśli upodobania obojga pokrywają się ze sobą.

 

couple

 Co jeśli zacznę chrapać? Albo co gorsza - co jeśli ona zacznie?

Chrapanie jest irytujące - nie da się zaprzeczyć. Żaden facet nie chce więc zirytować swojej partnerki podczas pierwszej wspólnej nocy. Kobiecie takie odgłosy także nie dodają seksapilu. Na szczęscie, takie zmartwienia nachodzą nas tylko na początku związku. Z czasem jesteśmy w stanie przywyknąć do naprawdę wielu rzeczy i przestajemy przejmować się błahostkami.

para młoda pierwszy taniec

Czy jest szansa na poranny seks?

Faceci z rozbrajającą szczerością wyznają, że to jest myśl, która zawsze przychodzi im do głowy. Właściwie, wielu z nich przyznaje nawet, że przez to niekiedy nie mogą zasnąć całą noc!

 

 

 

 

 

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
Kita (Ocena: 5) 30.03.2015 01:27
A ja mam tak, że kiedy ktoś śpi obok mnie to kręcę się całą noc i nie śpię... nie kogę się przyzwyczaić do obecności faceta :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 22:18
Bedzie Wniebowzięty ja bym był bravo dla ciebie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 15:26
dziewczyny, jak myślicie, co pomyśli chłopak 21letni, kiedy mu powiem, że jestem dziewicą? też mam 21 lat i tylko mało poważne, licealne związki za sobą, on był 2 lata z dziewczyną jeszcze niedawno, więc na pewno ma pierwszy raz za sobą. spotykamy się od jakiegoś czasu i pewnie niedługo dojdzie do czegoś więcej.. facet w takiej sytuacji się ucieszy, zdziwi czy będzie mu to obojętne?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 3) 29.03.2015 11:37
do chrapania nikt nie jest w stanie się przyzwyczaić! chyba, że jest się głuchym....
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo