SOS

8 czynników, które sprawiają, że ON przestaje Cię pożądać

Co sprawia, że ON traci pożądanie?
8 czynników, które sprawiają, że ON przestaje Cię pożądać
16.03.2015

Kobiece libido jest często znacznie niższe od męskiego. Trudniej jest też utrzymać jego stały poziom. Nie oznacza to jednak, że spadek libido nie dotyczy mężczyzn. Są pewne rzeczy, które natychmiast studzą ich zapał. Zobacz, na co powinnaś zwrócić uwagę, jeśli nie chcesz by on stracił ochotę na igraszki!

1. Pieniądze

Chyba każda z nas zdaje sobie sprawę, że pieniądze nie są najbardziej seksownym tematem, jaki możecie poruszać tuż przed wskoczeniem do łóżka. Dlatego jeśli nie wygrałaś losu na loterii, powstrzymaj się od poruszania tej mało komfortowej dla was kwestii.

 

couple pinterest

7. Kompleksy

Faceci uwielbiają pewne siebie kobiety, dlatego zrozum w końcu, że jego naprawdę nie interesuje czy masz cellulit. Prawdopodobnie dopóki sama go o tym nie poinformujesz, nie będzie on na to zwracał uwagi. Zostaw kompleksy za drzwiami sypialni!

couple pinterest

6. Rozmowa o dzieciach

Nawet jeśli chcecie mieć dzieci i planujecie je w danym momencie, mówienie `może tym razem się uda!` buduje ogromną presję, która zabija pożądanie. Lepiej poddać się uczuciom niż obsesyjnie myśleć i analizować każdą minutę zbliżenia.

couple pinterest

8. Dramatyzowanie

Nikt nie lubi rozhisteryzowanych dziewczyn, z którymi nie można spokojnie porozmawiać i spędzać przyjemnie czasu, bo ciągle trzeba martwić się o to, czy nie wybuchną za moment płaczem. Takie zachowanie sprawia, że facet nie traktuje cię serio. Przestań się nakręcać i po prostu ciesz się chwilą.

couple pinterest

4. Narzekanie

Zastanów się, jak czułabyś się, gdyby on przyszedł do twojego domu i zaczął narzekać na to, że jest niewystarczająco dobrze posprzątane, a na biurku leży puste opakowanie po chusteczkach. Odłóż rozmowę na temat utrzymywania porządku w domu na bardziej sprzyjające okoliczności niż wasze pierwsze spotkanie po kilku dniach przerwy.

couple pinterest

5. Odbieranie im męskości

Mężczyźni mają w głowach zakodowane, że powinni dbać o przyszłość swojej rodziny i tych, których kochają. Dlatego jeśli po raz kolejny wypominasz mu, że zarabia za mało (albo znacznie mniej od ciebie), nie dziw się, że będzie czuł się niemęsko. Przede wszystkim jednak, przestań robić z tego problem.

couple pinterest

2. Rodzice i rodzina

Większość facetów nie lubi, kiedy po raz kolejny przypomina im się, że dziś są imieniny jego mamy i powinien do niej koniecznie zadzwonić. Możesz mu o tym napomknąć, ale niekoniecznie podczas romantycznej kolacji przy świecach (która wiadomo jak się skończy).

 

couple pinterest

3. Przyszłość

Snucie planów na przyszłość może być nieco stresujące, a nawet... frustrujące. Czasami lepiej nie poruszać tego tematu, szczególnie, jeśi on zaliczył akurat małą porażkę i nie dostał pracy. Pytanie `I co teraz?!`czasami po prostu nie ma sensu. Chyba, że za wszelką cenę chcesz odebrać mu resztki dobrego humoru.

Komentarze (17)

Ocena: 4.35 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2015 13:32
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
odpowiedz
katja (Ocena: 5) 18.03.2015 00:58
wiem, wiele jeszcze o sobie nie wiesz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2015 15:47
agenezja to trudne słowko? nie wiedziałam
odpowiedz
qwerty (Ocena: 5) 17.03.2015 09:10
Ej, na prawdę? To są jakieś guide boki dla 15 latek? Większych banałów nie czytałam.
odpowiedz
anonim (Ocena: 1) 17.03.2015 00:10
Kto pisze takie "artykuły"....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo