SOS

Jak ON chce być całowany?

Przeczytaj, jak go całować, by chciał więcej!
Jak ON chce być całowany?
17.02.2015

Chyba nie ma na świecie takiej osoby, która nie lubiłaby się całować. Nie ma przecież lepszego sposobu na wyrażenie własnych uczuć, jak właśnie poprzez pocałunek. Dzięki niemu możemy pokazać partnerowi, jak bardzo nam się podoba lub zachęcić go do dalszych łóżkowych igraszek.

W czasie całowania działają wszystkie nasze zmysły – zapach naszego mężczyzny miesza się ze smakiem jego warg i dotykiem dłoni. Słyszymy też jego przyspieszony oddech i widzimy zamglony wzrok… Wszystkie te elementy powodują, że nasze pożądanie wzrasta.

Jeśli masz ochotę nieco poeksperymentować z pocałunkami i pozytywnie zaskoczyć swojego partnera – przeczytaj, jak go całować, by chciał więcej.

Oto kompendium wiedzy na temat tego, jak każdy facet chciałby być całowany!

kiss

Bądź namiętna

- Nie lubię nudnych pocałunków, czyli takich, w których praktycznie nic się nie dzieje. Są przewidywalne i bez polotu. Wolę, kiedy kobieta jest bardziej namiętna, a jej język wręcz penetruje moje usta i zęby. Nie chodzi o to, by całowanie było… jak to nazwać… mocne. Może być delikatne, ale jednocześnie z pasją – tłumaczy Robert.

kiss

Pamiętaj o świeżym oddechu

- Nawet najdoskonalszy pocałunek nie sprawi przyjemności, jeśli oddech kobiety będzie pachniał papierosami, obiadem lub kawą. Guma do żucia to podstawa przed każdym namiętnym buziakiem – dodaje Igor.

kiss

Używaj swoich dłoni

Pocałunek dostarczy mężczyźnie więcej rozkoszy, jeśli dodatkowo będziesz stymulować partnera swoimi dłońmi. Głaszcz go po karku, uciskaj jego pośladki, a nawet pieść jego penisa. Jednocześnie nie odrywaj warg od jego ust. Będzie wniebowzięty.

kiss

Kuś go

- Osobiście uwielbiam wszystko to, co dzieje się przed pocałunkiem. Najbardziej nakręca mnie, kiedy moja dziewczyna patrzy mi się w oczy i oblizuje swoje wargi. W tym samym czasie gładzi mnie dłonią po klatce piersiowej, a potem powoli, bardzo powoli cmoka mnie w szyję, brodę i dopiero dociera do ust. Strasznie to podniecające! – tłumaczy jeden z naszych znajomych, Adam.

kiss

Całuj go na siedząco

Może Cię to zaskoczy, ale faceci uwielbiają się całować na siedząco. Najlepiej, kiedy kobieta znajduje się na ich kolanach, twarzą w twarz. Mężczyzna ma wówczas dostęp do jej pośladków i piersi, a ona może od czasu do czasu poocierać się biodrami o jego krocze.

kiss

Fellatio

Wielu mężczyzn, których zapytałyśmy o to, jak chcą być całowani, nawiązywało… do fellatio. Pocałunki nie kojarzą im się bowiem wyłącznie z francuskimi buziakami w usta, ale także z pieszczotami oralnymi. Idealny pocałunek zdaniem przedstawicieli płci męskiej to więc taki, kiedy ich partnerka zaczyna od całusa z języczkiem w usta, a kończy… całowaniem ich członka.

A Wasi mężczyźni jakie pocałunki lubią najbardziej?

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.63 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 15:11
można nie lubić całowania z językiem? mnie to barrrdzo podnieca i po przeczytaniu tego artykułu idę obudzić mojego śpiącego królewicza gorącym pocałunkiem który mam nadzieję skończy się upojnym seksem:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 17.02.2015 16:49
czy tylko ja nie znoszę całowania z językiem ?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2015 10:55
Chyba nie umiem się dobrze całować :(
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2015 09:25
tak się domyślałam, że będzie cos o fellatio :) każdy facet to lubi!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2015 09:24
mnie najlepiej całowało się z moim byłym. Ogólnie był beznadziejny ale to jedno wychodziło mu dobrze
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie