SOS

O czym ON myśli podczas Waszej pierwszej wspólnej nocy?

Zapytałyśmy kilku przystojniaków, co chodzi im po głowie podczas pierwszego seksu z nową kobietą. Odpowiedzi na pewno Was zaskoczą!
O czym ON myśli podczas Waszej pierwszej wspólnej nocy?
23.01.2015

Może dla większości z was to będzie szok, ale także facetom czasami zdarza się myśleć podczas seksu. Nie mówimy tu o gonitwie myśli, która raczej zarezerwowana jest dla wiecznie zamartwiających się kobiet, ale o kilku rzeczach, które przelatują im przez myśl podczas pierwszej nocy z kobietą.

Zapytałyśmy kilku przystojniaków, co ich gryzie! Odpowiedzi na pewno was zaskoczą!

1. Zapach, higiena

Mężczyźni bywają obrzydliwi, to prawda (no bo komu, jak nie im, zdarza się rzucać na podłogę brudne skarpetki?). W łóżku jednak większość z nich stara się wypaść na bardzo zadbanych. Martwią się, czy ich oddech dalej pachnie miętową gumą do żucia czy może jednak niedawno wypitą tequillą? Dlatego nie wkurzaj się, jeśli on po przekroczeniu progu domu, pobiegnie do łazienki. Najprawdopodobniej pragnie tylko nieco się odświeżyć.

 

para

4. Byli partnerzy

Mężczyźni zgodnie przyznają, że chcąc nie chcąc, podczas pierwszego zbliżenia z kobietą, zastanawiają się, z kim ona spała do tej pory. Szybko jednak odsuwają od siebie te myśli. Faceci dodają także, że nie znoszą, gdy kobiety w jakikolwiek sposób wspominają o byłych partnerach, nawet gdy przyznają, że seks z nimi nie należał do udanych. Oni nie znoszą porównań i zawsze chcą czuć się wyjątkowo.

 

para

3. Czy jest jej dobrze?

Faceci przyznają, że niekiedy nie potrafią zidentyfikować naszych, nazwijmy to, odgłosów rozkoszy. Nie są pewni czy jesteśmy bardzo zadowolone, czy może wręcz przeciwnie - coś nas boli lub odczuwamy dyskomfort? Warto więc w jakiś sposób porozumiewać się w łóżku, choćby niewerbalnie. To na pewno przyniesie sporo satysfakcji obojgu. 

pocałunek

6. Jestem najlepszy!

Mężczyźni uważają fakt, iż udało im się trafić do łóżka z naprawdę piękną kobietą za potwierdzenie tego, jak dobrzy i męscy są w łóżku. To nie oznacza jednak, że myślą w ten sposób non stop podczas stosunku! Wiele z nich potwierdza jednak, że taka myśl wpada im do głowy choć raz. 

para

2. Rozmiar

Choć mężczyźni w większości przypadków bywają w łóżku znacznie bardziej pewni siebie niż kobiety (bo który facet prosi o zgaszenie światła podczas seksu?), oni także mają pewne kompleksy. Możliwe, że wynika to z przewrażliwienia na swoim punkcie. Faktem jednak jest, że rozmiar ma dla nich znaczenie. Często większe niż dla nas. A wiadomo, że im pewniej czujemy się w łóżku, tym więcej satysfakcji czerpiemy ze zbliżenia. Dlatego nie bój się prawić drobnych komplementów. Facet na pewno to doceni.

para

5. Czy ona chce czegoś więcej?

Facetom zdarza się obiecywać złote góry, aby wylądować z kobietą w łóżku. Ostatecznie jednak to od nas zależy, czy do czegoś dojdzie. Warto zawsze przedstawić w delikatny sposób swoje oczekiwania i sprawdzić tym samym, czy wersje obojga partnerów zanadto się od siebie nie różnią. 

przystojniak

7. Czy ona zrobi mi fellatio?

Podobno głowi się nad tym każdy facet i - oczywiście - każdy tego pragnie. Boją się jednak poprosić dziewczynę wprost o fellatio, aby nie wyjść na zbyt nachalnych. Niektórzy robią drobne sugestie i mają nadzieję, że partnerka zaspokoi ich oralnie. Inni wolą jednak siedzieć cicho i czekać na rozwój wydarzeń.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
n (Ocena: 5) 24.01.2015 02:56
"Zjadłbym kebaba"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2015 13:13
Faceci dodają także, że nie znoszą, gdy kobiety w jakikolwiek sposób wspominają o byłych partnerach, nawet gdy przyznają, że seks z nimi nie należał do udanych. Oni nie znoszą porównań" - hahahaha to Moj jest jakis dziwny, uwielbia gdy porównuje go do byłych, chce znac sczegóły, piekantne historie... mówi ze to taka rywalizacja i ze go to bardzo kreci, mówi o jakiś pierwotnych instynktach itp... a ja sie zastanawiam co on bierze:D ale skoro lubi to opowiadam... :P
zobacz odpowiedzi (6)
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2015 08:37
było...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo