SOS

Jak być dobrą w łóżku?

Sprawdź sposoby, które sprawią, że będziesz jeszcze lepszą kochanką!
Jak być dobrą w łóżku?
20.01.2015

Z biologicznego punktu widzenia instynktownie każda z nas wie, jak być dobrą w łóżku. Nie oznacza to jednak, że nie warto doskonalić swoich umiejętności nawet w tak, wydawać by się mogło, oczywistej dziedzinie. Poza tym która z nas lubi być zaskakiwana, szczególnie w takich chwilach? Sprawdź sposoby, które sprawią, że będziesz jeszcze lepszą kochanką!

1. Bądź otwarta na jego propozycje

Nie wyśmiewaj jego fantazji, nawet jeśli nie masz zamiaru ich spełniać. Nikt nie oczekuje, że zmusisz się do założenia stroju seksownej pielęgniarki, jeśli on o tym marzy, ale jeśli wyśmiejesz go teraz, nie wróci do ciebie, kiedy będzie miał poważny problem. Zamiast tego powiedz mu, że w takim stroju nie będziesz czuła się komfortowo, ale pomyślisz nad czymś podobnym. Później biegnij do sklepu i kup najbardziej zmysłowy, koronkowy gorset, jaki znajdziesz.

 

love pinterest

8. Jesteś w dobrej kondycji

Praca nad orgazmem bywa męcząca, dlatego jeśli będziesz w dobrej kondycji fizycznej, będziesz mogła znacznie dłużej bawić się w sypialni. Pamiętaj o tym, kiedy kolejny raz opuścisz trening na siłowni.

 

love pinterest

2. Bądź innowacyjna

Każdy z nas lubi być zaskakiwany w łóżku, dlatego szukaj inspiracji i wymyślaj nowe sposoby, żeby sprawić mu niespodziankę. Jest całe mnóstwo sposobów na podgrzanie atmosfery, wystarczy na zasadzie prób i błędów dowiedzieć się, co waszej intymności służy najbardziej.

love pinterest

3. Potrafisz (czasami!) przełożyć jego potrzeby nad swoimi

Nigdy nie powinnaś zmuszać się do czegoś, na co nie masz ochoty, ale czasami warto wykazać odrobinę dobrej woli, szczególnie, że drobne poświęcenie może zakończyć się dla ciebie całkiem niezłym orgazmem.

love pinterest

4. Nie boisz się próbować nowych miejsc

Jesteś spontaniczna i nie boisz się kochać na plaży, w wodzie, w parku czy w innych szalonych miejscach? TO naprawdę podkręca atmosferę i czasami warto zaryzykować. Kiedy w przyszłości będziecie wracali do tego miejsca, zawsze będzie wam się dobrze kojarzyło. No, chyba że wasze zbliżenie zakończy się mandatem.

love pinterest

5. Jesteś pewna siebie

Musisz być przekonana, że niezależnie od tego, jak wyglądasz przy zapalonym świetle, zawsze jesteś seksowna. Pewność siebie to naprawdę podstawa udanego seksu, dlatego warto zostawić kompleksy za drzwiami sypialni.

love pinterest

6. Nie jesteś cichą myszką

Przyspieszony oddech i westchnięcia naprawdę działają na facetów, dlatego zamiast skupiać się na tym, żeby nie krzyknąć, skup się na przyjemności. Zobaczysz, że będzie to opłacalne dla was obojga.

love pinterest

7. Bądź spontaniczna i szczera

Jeśli masz ochotę na seks, nie czekaj aż on zrobi pierwszy krok, tylko weź sprawy w swoje ręce i zacznij zachęcać go do wspólnej zabawy.

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
A (Ocena: 5) 20.01.2015 17:28
Ja też jestem cicha. Tylko głośniej oddycham. Ale nigdy nie jęczę ani nie krzyczę. Niekiedy czuję bardzo mocno, a i tak nie wydaję z siebie głośnych dźwięków. Poza tym często boli mnie w czasie seksu, bo mam tyłozgięcie. Generalnie to czasami mnie to dobija, ale mój facet mówi, że i tak jestem najlepsza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 14:14
a mój chlopak ma kłopoty z erekcją... podnieca sie na chwile, ale im dłuższa gra wstępna, tym on "traci na sile" i nici z seksu :(
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 10:41
ja nie rozumiem jak można nie krzyczeć podczas seksu. albo chociaż nie wydawać z siebie odgłosów. zwłaszcza podczas orgazmu! ja próbuję się zawsze uciszyć, ale przychodzi mi to z trudem. nie potrafię, dlatego dziwi mnie trochę jak to jest u innych kobiet- czy wy macie jakieś za słabe odczucia, nie czujecie zbyt wiele? zawsze mnie to ciekawiło ;)
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 06:29
trzeba mieć ochotę, większości kobiet po kilku latach związku libido spada bo jest ściśle związana ze stanem zakochania, a ten trwa parę lat. Po tym okresie już tylko ,,ból głowy". Kobiece ciało chce tylko jednego: dziecka! Z kolei facet chciałby uprawiać seks codziennie bo ma testosteron na mniej więcej takim samym poziomie. I żyj tutaj w związku monogamicznym... Oczywiście mocno upraszczam, niemniej tendencja jest jaka jest.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 02:42
a ja jestem bardzo cicha i musze sie zmuszac by wydawac z siebie jakiekolwiek dzwieki. niefajnie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo