SOS

TEST na męskie dziewictwo: Jak sprawdzić, czy ON jest prawiczkiem?

Kilka szczegółów, które zdemaskują jego nikłe doświadczenie w sypialni.
TEST na męskie dziewictwo: Jak sprawdzić, czy ON jest prawiczkiem?
12.01.2015

Rozpoczęcie współżycia seksualnego to poważna decyzja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. O ile jednak niedoświadczone dziewczyny najczęściej obawiają się bólu, o tyle u chłopców dochodzi strach przed przedwczesnym wytryskiem i obawa, że nie sprawdzą się jako mężczyźni… No właśnie, czy w związku z tym istnieje jakiś sprawdzony sposób, by przekonać się, że facet nadal jest prawiczkiem?

W przypadku kobiet sprawa jest prosta – o naszych doświadczeniach intymnych (a raczej o ich braku) świadczy przecież błona dziewicza. Z panami sytuacja nieco się komplikuje, choć… istnieje kilka sygnałów, które mogą co nieco zdradzić na temat ich życia erotycznego.

Prawiczek

2. Nieporadnie rozbiera dziewczynę

Doświadczony seksualnie chłopak potrafi sprawnym ruchem zdjąć ubranie ze swojej partnerki. Co więcej, takim rozbieraniem umie się bawić: spodnie dziewczyny rozpina zębami, stanik zsuwa jedną dłonią, a drugą wędruje już po kobiecym ciele. Prawiczek jeszcze tego nie potrafi. Sytuacja jest dla niego nowa, więc poszczególne części damskiej garderoby zdejmuje nieśmiało i powoli. Od czasu do czasu się czerwieni.

 

 

Prawiczek

3. Ma kłopot z założeniem prezerwatywy

Analogicznie do punktu 2. – facet, który poznał już smak seksu, nakłada prezerwatywę jak zawodowiec. Ten niedoświadczony natomiast czuje się w takim momencie nieco zażenowany. Drżą mu dłonie, ogląda kondom kilka razy, zanim w końcu zdecyduje się go nałożyć, a do tego stara się go nasunąć w takiej pozycji, byś nie patrzyła wprost na penisa. Boi się, czy ten jest dla ciebie wystarczająco atrakcyjny.

Prawiczek

4.Szybko dochodzi

Pierwszy seks jest dla prawiczka momentem, w którym wreszcie może dać upust swojemu podnieceniu. Nic zatem dziwnego, że wytrysk następuje w tempie błyskawicznym, a seks trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Choć pod tym względem nie ma akurat reguły. Jeżeli chłopak regularnie się wcześniej masturbował, być może podczas seksu nie zaliczy falstartu!

Prawiczek

Nietypowe przesłanki

Wielu badaczy usiłowało zgłębić tajemnicę męskiego dziewictwa i wskazać kilka szczegółów, które w niepodważalny sposób mogłyby o nim świadczyć. Pham Thi Hong z Wietnamu stwierdziła na przykład, że mężczyzna, które ma za uszami czerwone plamki, nadal jest prawiczkiem. Zdaniem kobiety przebarwienia te znikają tuż po stosunku. I choć wydaje się to niewiarygodne, teoria Thi Hong została wykorzystana w pewnej sprawie o gwałt – na podstawie tego testu trzej podejrzani zostali uniewinnieni.

Inna hipoteza na temat męskiego dziewictwa głosi, że u niedoświadczonego seksualnie chłopaka napletek odsuwa się z trudem i sprawia mu bolesność. Afrykańczycy wierzą również, że aktywnego pod względem intymnym mężczyznę można z łatwością rozpoznać po barwie skóry pod kolanami. Jasna oznacza prawiczka, ciemna – faceta z bogatym życiem erotycznym.

Ile w tych teoriach prawdy? Zapewne niewiele, jednak z czystej ciekawości możesz wnikliwie obejrzeć uszy i kolana swojego partnera!

Prawiczek

Ewidentne sygnały

Na szczęście istnieje również kilka typowych przesłanek, które powiedzą ci prawdę na temat doświadczeń intymnych twojego chłopaka.

I tak, facet przypuszczalnie jest prawiczkiem, jeśli:

1. Nie nalega na seks

Jeżeli spotykacie się ze sobą już od kilku miesięcy, a on nadal poprzestaje na pocałunkach i przytulaniu, najprawdopodobniej swój pierwszy raz ma jeszcze przed sobą. Powodem jego powściągliwości mogą być oczywiście przekonania religijne, jednak wówczas z pewnością prędzej czy później ci o nich wspomni.

 

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2015 15:08
Już dawno nie czytałam czegoś takiego, jednocześnie tak głośno się przy tym śmiejąc.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2015 22:01
Chcesz poznać wartościowego mężczyznę i odmienić swój los w tym roku? polecam darmowy portal dyskoteka.co
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2015 21:05
bzdury! mój chłopak jest prawiczkiem, a jest bardzo napalony. rozbierać potrafi zawodowo i jest totalnie bezwstydny, myślę, że niedługo to zrobimy :D
zobacz odpowiedzi (1)
Kita (Ocena: 5) 12.01.2015 19:44
Dlaczego na wiedzy bezużytecznej jest to samo, co na Papilocie, z tym że w skróconej wersji?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2015 11:56
A dla mnie to komplement jak facet szybko dochodzi. Nie wiem czemu baby robią z tego tak ogromny problem.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo