SOS

10 zachowań kiepskiego kochanka

Jakie męskie zachowania w sytuacjach intymnych najbardziej nas irytują?
10 zachowań kiepskiego kochanka
26.12.2014

Jakie męskie zachowania w sytuacjach intymnych najbardziej nas irytują? O odpowiedź na to pytanie poprosiłyśmy kilka kobiet. Sprawdźcie, czy wasze prywatne doświadczenia i odczucia pokrywają się z ich opiniami!

1. Gdy facet zaczyna się do nas dobierać, od razu po przekroczeniu progu mieszkania

Ty nie wiesz nawet, jak dalej potoczy się wieczór, a on już stoi przed tobą do połowy nagi? Wielu facetów podnieca się znacznie szybciej od nas, co może być dla nas uciążliwe i problematyczne. Ponadto, większość kobiet będących w takiej sytuacji, mogłaby poczuć się urażona. Nikt nie lubi bowiem być traktowany przedmiotowo. 

 

para łóżko

2. Brak higieny

Najczęściej wymieniana przez kobiety przyczyna zupełnego ochłodzenia stosunków w sypialni. Większość z nas przyznaje, że seks staje się znacznie przyjemniejszy, jeśli jest poprzedzony prysznicem. W szczególności wspólnym. 

para łóżko

3. Gra wstępna

Większość kobiet potrzebuje gry wstępnej, aby naprawdę nabrać ochoty na seks. Dlatego tak bardzo irytuje nas, jeśli mężczyzna w sypialni całkowicie pomija ten etap.

 

para

6. Dziwne gadżety

Nie wszystkie jesteśmy też fankami gadżetów w łożku. Dlatego denerwuje nas, gdy facet bez ostrzeżenia przynosi do sypialni sprośne zabawki. 

para

8. Przerwa

Nieco zwolnione tempo lub zmiana pozycji są jak najbardziej okej. Długa przerwa sprawia jednak, że szybko tracimy ochotę na dalszy seks. 

para

9. Miłość grecka

Niespodziewane przejście do miłości greckiej, bez wcześniejszego ostrzeżenia ze strony faceta, może całkowicie popsuć romantyczną atmosferę. 

 

para

10. Nieodpowiednia muzyka w tle

My, kobiety, lubimy tak banalne rzeczy, jak romantyczna muzyka, świece czy pyszna kolacja. Nie kręci nas natomiast heavy metal, techno czy rap, lecące w tle.

 

 

 

 

 

para

4. Skupianie się tylko na trzech miejscach na kobiecym ciele

Na naszym ciele znajduje się mnóstwo czułych miejsc, określanych jako strefy erogenne. Dlatego tak wiele z nas irytuje się, gdy mężczyzna skupia się jedynie na naszych piersiach, ustach i narządach intymnych. 

 

para

5. Szarpanie za włosy i gryzienie sutków

Oczywiście są kobiety, które lubią takie rzeczy. Jednak zdecydowana większość z przebadanych stwierdziła jasno: tego typu zachowanie sprawia, że tracą ochotę na seks. 

para

7. Zbyt szybkie tempo

Szybsze tempo wcale nie sprawia, że seks staje się bardziej satysfakcjonujący, choć wielu mężczyzn tak myśli. Wolimy raczej, gdy facet nieco zwalnia i zwraca większą uwagę na nasze potrzeby. 

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.56 / 5
Anonim (Ocena: 1) 27.12.2014 00:24
Jeśli kochanek, który szybszym tempem potrafi doprowadzić kobietę do orgazmu jest dla was słaby....to wam współczuję zszytego krocza...kiepski kochanek, nie potrafi się dogadać z kobietą względem wspólnych potrzeb.... tyle w tym temacie (oczywiście jak baba leży jak kłoda, to każdy będzie kiepski) Artykuł na wybór kochanka do utraty cnoty...
odpowiedz
A. (Ocena: 2) 26.12.2014 21:47
Jak rozumiem oczekujesz tez braku higieny??;) Anonim(Ocena: 5)2014-12-26 8:57:59re: 10 zachowań kiepskiego kochanka zgadzam się tylko z tą przerwą. natomiast całej reszty wręcz oczekuję :D Ostatni punkt jest mi obojętny ...
zobacz odpowiedzi (6)
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2014 17:09
Jakbym o swoim mężu czytał a . Może ostrt sex na początku był super ale po 2 latach już mam dość , a że on nic innego nie potrafi to mi się odechcialo w ogóle
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2014 14:10
METAL! m/
odpowiedz
Sao (Ocena: 5) 26.12.2014 11:29
Chwila... Mówimy o kobietach czy o cotkach niewydymkach? Bo kobiety mają różne zachcianki. Nie zawsze to musi przypominać pierwszy raz z filmów dla nastolatków...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie