SOS

Gdzie faceci najchętniej uprawiają seks?

Ta gorąca lista dostarczy Ci mnóstwo inspiracji, dzięki którym podkręcisz atmosferę w swoim związku.
Gdzie faceci najchętniej uprawiają seks?
21.12.2014

Ta gorąca lista dostarczy ci mnóstwo inspiracji, dzięki którym podkręcisz atmosferę w swoim związku, zrealizujesz fantazje swoje oraz partnera i na pewno skutecznie oderwiesz się od rzeczywistości.

Oto lista miejsc, w których faceci najchętniej uprawialiby seks!

1. W ogrodzie

Choć raz w życiu powinnaś przenieść się ze swojej sypialni do ogrodu! To świetne rozwiązanie, jeśli facet marzy o seksie poza domem, ale równocześnie obawia się, że zostaniecie przyłapani. No cóż... Oby do lata!

Candice Accola

7. Na przeciwko lustra

Lustro zapewni ci całkiem nowe doznania! Twojemu partnerowi także!

deszcz para

8. W samochodzie

Zatrzymajcie się gdzieś na uboczu rzadko uczęszczanej drogi i wskoczcie na tylne siedzenie. Jesteśmy pewne, że seks w samochodzie stanie się waszym rytuałem!

para

4. W domu przyjaciela

Dlaczego musisz tego spróbować? Ponieważ kochając się z ukochanym w domu przyjaciela, będziecie musieli być bardzo cicho, co doda całej sytuacji pikanterii. 

Ian Somerhalder

2. Na kanapie

Mała i ciasna kanapa może okazać się twoim ulubionym miejscem, gdy masz ochotę na odrobinę szaleństwa z ukochanym! Faceci wprost uwielbiają kochać się na kanapie.

para pocałunek

3. Hotel

Noc spędzona w hotelu na pewno podkręci atmosferę w twoim związku. Szczególnie jeśli ty i twój ukochany będziecie udawać, że jesteście parą nieznajomych, która przypadkiem spotkała się na wakacjach. 

para

9. Na plaży

Chyba każdy mężczyzna skrycie fantazjuje o seksie na plaży, ponieważ uwielbia gorącą atmosferę. Wybierz się na plażę z ukochanym wieczorem. Rozłóżcie na piasku ręcznik, aby uniknąć poczucia dyskomfortu i cieszcie się sobą.

 

 

para

6. Na imprezie

Zaszyj się z ukochanym gdzieś w garderobie lub łazience, znajdującej się z dala od reszty gości. Gwarantujemy, że po 15 minutach razem wrócicie do towarzystwa w doskonałych humorach, wiedząc, że macie pewien sekert, który zna tylko wasza dwójka. 

 

 

Chuck Bass

5. Pod prysznicem

Oczywiście jeszcze bardziej podoba nam się perspektywa seksu z ukochanym w basenie lub w morzu. To jednak może być problematyczne ze względu na to, że oba te miejsca zwykle są bardzo zaludnione. Ponadto chlor może obniżyć skuteczność prezerwatyw. Dlatego wypróbuj seksu pod prysznicem. Facet będzie zachwycony - gwarantujemy.

Komentarze (6)

Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2014 01:13
Wiecie co dziewczyny, wkurza mnie (i podejrzewam, że nie tylko mnie), że nasza płeć ciągle, na każdym kroku musi spotykać się z tematami - jak go zadowolić; 101 sposobów robienia loda; idealne ciało by on cie pożądał; gdzie on lubi uprawiać seks; w jakich ubraniach go podniecisz, a w jakich nie; co mówić by go rozpalić; jak sprzątać by go rozpalić; jak siedzieć by go rozpalić; kiedy on nie jest rozpalony... No paranoja jakaś. A czy oni kiedykolwiek zastanawiają się dłużej nad nami w tym wszystkim. Jakoś nie słyszałam by oni deliberowali nad takimi rzeczami względem nas... Na ich stronach i w ich pismach nie ma żadnych porad, a najczęściej tylko tematy, bądź zdjęcia, które mają na celu ich zadowolić. Dlaczego w czasach 21 wieku, gdy tak wiele się mówi o "szeroko rozwiniętym" równouprawnieniu nadal niestety ma się wrażenie, że to my mamy istnieć i żyć dla nich (gotować, prać, sprzątać - oczywiście w seksownych ciuszkach, a do tego zachowywać się jak dziw.ka w łóżku i poza nim też). Jeszcze co do polskich mężczyzn tym bardziej mogę odnieść tą wypowiedź, bo czasem mam wrażenie, że oni kompletnie nic sobą nie reprezentują, więc nie ma co nawet mówić, o tym, co oni w ogóle robią dla nas... Mnie to wszystko po prostu obraża. Nie jestem żadną zatwardziałą feministką, ale niestety są pewne rzeczy, których przemilczeć się nie da. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt wszystkim Paniom :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2014 11:05
w aucie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2014 11:05
w aucie oczywiście... poziom artykułu jak zawsze... odkrywcze...!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2014 18:31
jak kto gdzie? W BURDELU!!!!!
odpowiedz
Papilotka (Ocena: 5) 21.12.2014 15:32
Na szczęście zaliczone wszystkie warianty :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo