SOS

10 rzeczy, które każda kobieta robi po nieudanym seksie

Przyznaj, że Ty również się tak zachowujesz.
10 rzeczy, które każda kobieta robi po nieudanym seksie
22.11.2014

Ogniste spojrzenia, palący skórę dotyk, fala namiętności przepływająca przez ciała kochanków i wreszcie orgazm. Niepohamowany, dziki, sprawiający, że kobieta rozpada się na milion kawałeczków. Taki seks możliwy jest tylko w „50 twarzach Greya”. W rzeczywistości najczęściej wygląda to zupełnie inaczej. Brak gry wstępnej, kilka rutynowych ruchów i po wszystkim.

Znasz to z własnego doświadczenia? Na pewno. Większość kobiet choć raz przeżyła nieudany seks.

Jak się wtedy zachowujemy? Co mówimy i robimy? Oto 10 standardowych zachowań!

zakochana para

Idziemy spać do drugiego pokoju

W ten sposób dajemy facetowi do zrozumienia, że zupełnie nie sprostał naszym oczekiwaniom. Niech leży teraz sam w sypialni i myśli o tym, jakim jest kiepskim kochankiem!

Bierzemy 40-minutowy prysznic

Stoimy pod strumieniem ciepłej wody i analizujemy to, co przed chwilą zaszło w sypialni. Najpierw obwiniamy siebie, potem faceta, a na końcu cały świat. Jesteśmy sfrustrowane do granic możliwości!

zakochana para

Głośno wzdychamy

Po nieudanym seksie czujemy niedosyt. Objawia się to najczęściej mimowolnym wzdychaniem, zaciskaniem dłoni na prześcieradle i podkulaniem nóg. Tak bardzo chciałybyśmy, żeby ten seks trwał, i trwał, i trwał… Ale stało się inaczej.

Rozmawiamy z facetem o czymkolwiek

Podczas seksu partner nie zmęczył nas zbytnio, dlatego nie jesteśmy śpiące. Rozmawiamy więc z nim o zupełnie nieistotnych rzeczach. Byle tylko zając sobie jakoś czas.

zakochana para

Wyganiamy faceta z domu

„Wiesz, rano muszę bardzo wcześnie wstać. Nie gniewaj się, na pewno do ciebie jeszcze zadzwonię!” – to kłamstwo mamy wyuczone do perfekcji na wypadek nieudanego seksu.

Błądzimy wzrokiem po suficie

Tuż po tej – nazwijmy to farsie – mężczyzna pyta się: „Było ci dobrze?”. Jedyne, co wtedy robisz, to bez przekonania mruczysz „uhm” i błądzisz wzrokiem po suficie. Nie możesz w tej chwili spojrzeć facetowi w oczy. Po prostu nie możesz.

zakochana para

Zaspokajamy się same

Stało się. Zaliczyłaś nieudany seks. Kiedy więc facet wraca z łazienki, przepraszasz go i mówisz, że również idziesz się umyć. Tam zaspokajasz się sama. Cóż, skoro mężczyzna nie doprowadził cię do orgazmu, musiałaś to sobie jakoś zrekompensować.

zakochana para

Kłamiemy, że zbliża nam się okres

„Ups, czuję, że za chwilę dostanę okres…”. To zdanie działa na facetów jak odstraszacz i ty doskonale o tym wiesz. Przynajmniej chłopakowi nie przyjdzie do głowy, by proponować ci w tym momencie powtórkę z rozrywki. Bardzo kiepskiej rozrywki.

Kłamiemy, że lada moment przyjdzie nasza przyjaciółka

Po nieudanym seksie chcemy jak najszybciej zapomnieć o tym, co przed chwilą zaszło. Oszukujemy więc kiepskiego kochanka, że było miło, ale niestety lada moment przyjdzie nasza przyjaciółka. Będziecie razem oglądać seriale i zajadać się słodkościami, więc facet musi już wracać do domu.

zakochana para

Kocham Cię

Seks był kiepski, to prawda. Ale łudzimy się, że naszemu mężczyźnie pójdzie lepiej za drugim razem. Mówimy więc desperacko „kocham cię” w nadziei, że to pobudzi go do życia. Robimy tak wówczas, gdy jesteśmy bardzo napalone, a w pobliżu nie ma żadnego innego kandydata na seks.

Komentarze (36)

Ocena: 4.53 / 5
Anonim (Ocena: 4) 25.11.2014 15:48
Sex dla nas nie zawsze kończy się orgazmem. Ale nic nie stoi na drodze do powiedzenia partnerowi co, gdzie i w jaki sposób zbliżenie sprawia nam frajdę. A na pewno lepiej powiedzieć prawdę niż udawać że było Ok. To nie buduje naszego ani partnera ego. A następnym razem może być jeszcze lepiej.☺
odpowiedz
Pola (Ocena: 1) 24.11.2014 00:07
"wyganiamy faceta z domu" seeeeeeerio??? Co za żałosne bzdury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2014 20:44
Ogarnij się nawiedzona kobieto. Więcej w Tobie tego całego szatana niż w Darskim. Polska jest PAŃSTWEM ŚWIECKIM
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2014 20:47
co za bzdury
odpowiedz
szalalaaa (Ocena: 5) 22.11.2014 19:37
ja to bym pewnie poszła coś zjeść :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo