SOS

7 dziwnych rzeczy, które wpływają na nasz orgazm (Pieniądze, znajomi, ramiona...)

Mężczyźni potrzebują jedynie kobiety. My wymagamy znacznie więcej, by osiągnąć satysfakcję.
7 dziwnych rzeczy, które wpływają na nasz orgazm (Pieniądze, znajomi, ramiona...)
18.11.2014

Można udawać, że seks to tylko drobny szczegół, bo związek to coś więcej, niż tylko upojne noce. Można nawet twierdzić, że intymne kontakty z partnerem są jedynie uzupełnieniem relacji i jeśli coś idzie nie tak, prawdziwe uczucie okaże się silniejsze, niż fizyczna satysfakcja. Można wszystko, ale po co się oszukiwać? Zdrowy związek to nie tylko wzajemne zaufanie, czułe słówka, zaangażowanie i rozmyślanie o wspólnej przyszłości, ale także tak przyziemna sprawa, jak radość z seksu.

Skąd ją czerpać? Wbrew pozorom, to nie tylko kwestia podobnego temperamentu i dopasowania czysto fizycznego. O ile w przypadku mężczyzn to wystarcza, kobiety są pod tym względem znacznie bardziej wymagające. Aby osiągnąć rozkosz, potrzebujemy czegoś więcej, niż tylko atrakcyjnego fizycznie partnera, który zna się na rzeczy. Badania przeprowadzone na jednym z amerykańskich uniwersytetów udowadniają, że w grę wchodzą także bardzo niepozorne kwestie...

Naukowcom udało się wskazać na zaskakujące rzeczy, które mają bezpośredni wpływ na nasz orgazm. Nie bez znaczenia okazują się... pieniądze, a nawet odbiór partnera przez naszych znajomych.

kobiecy orgazm

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Niektórzy wyznają zasadę, że lepiej rzadziej, ale porządniej. Badania raczej tego nie potwierdzają. Kobiety jednoznacznie przyznają, że im częściej się kochają, tym łatwiej im osiągnąć orgazm. I wcale nie powinno nas to dziwić, bo w końcu praktyka czyni mistrza. Facet musi mieć czas, aby nauczyć się obsługi swojej ukochanej.

kobiecy orgazm

MAJĘTNA RODZINA

Pieniądze szczęścia nie dają, ale zdaniem naukowców – orgazm już tak. Okazuje się, że im lepsza sytuacja materialna rodziny partnera, tym łatwiej nam osiągnąć pełną satysfakcję. Może to wynikać z poczucia bezpieczeństwa, które bezpośrednio łączy się ze statusem finansowym. Plotki na temat oziębłości bogaczy okazały się całkowicie bezpodstawne.

kobiecy orgazm

PEWNOŚĆ SIEBIE

Mężczyzna może być czuły, odpowiedzialny, delikatny i namiętny, ale jeśli ma problemy z poczuciem własnej wartości, niewiele z tego wynika. Uwielbiamy partnerów, którzy mają w sobie zdrową dawkę próżności. Im bardziej przekonany o swojej atrakcyjności i sile, tym przyjemniej w sypialni.

kobiecy orgazm

POCZUCIE HUMORU

Wcale nie chodzi o to, by opowiadał dowcipy w łóżku lub śmiał się w czasie zbliżenia. Okazuje się, że radosne usposobienie bezpośrednio łączy się ze wspomnianą pewnością siebie oraz sytuacją materialną. Jeśli facet zna swoją wartość, nie martwi się o pieniądze, a na dodatek potrafi nas rozbawić, wtedy satysfakcja jest niemal gwarantowana.

kobiecy orgazm

OPINIA ZNAJOMYCH

Myślisz, że ich zdanie nie ma większego znaczenia i wciąż powtarzasz slogany, że liczysz się tylko Ty i on? Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Naukowcy wykazali, że w sypialni nakręcają nas nie tylko jego umiejętności, ale także przekonanie, że najbliżsi uważają go za seksownego faceta. W takiej atmosferze znacznie łatwiej osiągnąć satysfakcję.

kobiecy orgazm

ANATOMIA

Wbrew pozorom, wcale nie chodzi o rozmiar przyrodzenia. Nawet nie o mięśnie brzucha. Okazuje się, że najbardziej intensywnych doznań doświadczają kobiety, których partner posiada... szerokie ramiona. Ten drobny szczegół utożsamiamy z męskością oraz poczuciem bezpieczeństwa. Przed wspólnie spędzoną nocą warto więc się do niego przytulić. Jeśli dobrze leżysz w jego ramionach, cała reszta także pozytywnie Cię zaskoczy.

kobiecy orgazm

PRZEREKLAMOWANA MIŁOŚĆ

Aż głupio o tym wspominać. Zgodnie z wynikami badań, ta pozycja w ogóle nie powinna znaleźć się na liście. Na podstawie obserwacji kobiet, naukowcy doszli do wniosku, że miłość ma najmniejsze znaczenie w osiąganiu przez nas satysfakcji. Smutne.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 4 / 5
onaaa (Ocena: 5) 18.11.2014 22:14
jak to? seks bez miłości jest do d u py...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie