SOS

Znamy największe kobiece fantazje seksualne! Niektóre pikantne, ale reszta... (NUDA?)

Mamy kilka odważnych pomysłów, chociaż dominuje tradycja.
Znamy największe kobiece fantazje seksualne! Niektóre pikantne, ale reszta... (NUDA?)
17.11.2014

Myli się ten, kto uważa, że zdrowe życie seksualne powinno ograniczać się do tradycyjnego stosunku bez żadnych udziwnień. Jest wręcz odwrotnie – specjaliści od dawna głoszą tezę, że im więcej fantazji i odwagi w sypialni, tym jesteśmy zdrowsi. To najlepszy moment, by rozładować swoje emocje, spełnić nawet najbardziej pikantne zachcianki i pozbyć się frustracji. Nic nie działa na nas tak pobudzająco i rozluźniająco, jak upojna noc bez hamulców.

Łatwiej powiedzieć, niż zrobić? Owszem, wydaje się, że nasze fantazje bywają czasami zbyt odważne i trudno będzie wprowadzić je w życie. Okazuje się jednak, że w małym stopniu dotyczy to kobiet. Udowadnia to poważne badanie zrealizowane na kanadyjskim Uniwersytecie Montrealu. Opiera się na odpowiedziach ponad 1500 ankietowanych, którzy mogli szczerze opowiedzieć o swoich potrzebach.

Ich wyznania pozwoliły na stworzenie toplisty naszych największych pragnień. Spodziewacie się bardzo niegrzecznych propozycji? Ranking kobiecych fantazji może Was rozczarować.

fantazje seksualne

10. DOMINACJA

Najmniej popularna fantazja z pierwszej dziesiątki rankingu. Na chęć bycia zdominowaną przez partnera wskazało tylko 64 procent ankietowanych kobiet. „Pięćdziesiąt twarzy Greya” nie wywarło na nas aż takiego wpływu, jak można było podejrzewać.

9. ZDRADA

Trudno powiedzieć, czy to pragnienie pozostaje jedynie marzeniem, ale faktem jest, że 66 proc. kobiet myśli czasami o seksie z innym mężczyzną. Wychodzi więc na to, że stały partner, nawet bardzo kochany, potrafi nam się znudzić.

fantazje seksualne

8. MASTURBACJA

Oczywiście nie własna, bo to dla większości kobiet codzienność. Już dawno udowodniono, że nawet osoby w związku uprawiają miłość na własną rękę. 68 proc. kobiet marzy się ręczne stymulowanie narządu mężczyzny.

7. DOTYK MĘŻCZYZNY

Ponownie masturbacja, ale w nieco innym wydaniu. Ta fantazja zakłada, że jesteśmy pieszczone dłonią partnera. A wydawało się, że to zupełnie normalny element życia seksualnego... Marzy o tym 71 procent z nas.

fantazje seksualne

6. SEKS ORALNY

Przyjęło się, że nawet jeśli pieścimy ustami narząd partnera, to robimy to niemal za karę. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że dla 72 procent kobiet to świetna zabawa. Mężczyźni będą tym wynikiem zachwyceni...

5. PIESZCZENIE USTAMI

Ponownie seks oralny, ale w drugą stronę. Nie chcemy jedynie dawać, ale także odbierać przyjemność. 78 procent kobiet marzy o tym, by być pieszczoną w ten sposób przez partnera. Najchętniej w pozycji 69, kiedy usatysfakcjonowane są obie strony.

fantazje seksualne

4. NIETYPOWE MIEJSCE

Większość z nas gustuje w romantycznej atmosferze, a tę można stworzyć chyba wyłącznie we własnej sypialni. Od czasu do czasu chciałybyśmy jednak spróbować czegoś innego. 81 procent pań fantazjuje o zbliżeniu w biurze lub publicznej toalecie.

3. ROMANTYCZNA SCENERIA

Okazuje się, że nie tylko biurko i kabina w toalecie nadają się do pikantnych igraszek. Jeszcze więcej z nas dostaje dreszczy na myśl o seksie w pięknych okolicznościach przyrody. Niemal 85 procent kobiet marzy się upojna noc np. na piaszczystej plaży w świetle księżyca.

fantazje seksualne

2. ATMOSFERA

Trudno określić, o co tak naprawdę nam chodzi, ale 84 procent pań marzy się seks w odpowiednich warunkach. Ma być bezpiecznie i miło, co może oznaczać noc w przytulnej sypialni i przy świetle świec. No to zaszalałyśmy...

1. ROMANTYCZNA WIĘŹ

Najpopularniejszą, ale równocześnie najmniej odważną kobiecą fantazją, jest... romantyzm. 92 procent z nas uważa, że seks nie może obyć się bez delikatności, intymności i romantyzmu partnera. Zdziwione?

Komentarze (18)

Ocena: 4.89 / 5
renia (Ocena: 5) 20.07.2017 14:38
Ja zawsze miałam w głowie dziwne fantazje i bałam się o nich mówić nawet mojemu wieloletniemu partnerowi. Najgorsze jest to, że wpłynęło to na nasze życie seksualne. Nie chciałam tracić tego, co mamy, więc zasugerowałam terapię dla par. Chodziliśmy do pani Bieleckiej z Psychologgii, która pomogła nam do siebie dotrzeć.
odpowiedz
Freedom net (Ocena: 5) 20.12.2016 15:36
Moja fantazja - fragment: Znasz to uczucie? Gdy podchodzę nagle do Ciebie z tyłu... Nagle czujesz coś ciepłego w brzuchu... Czujesz mój oddech na szyi... Zaczynasz szybciej oddychać... Moje dłonie lekko muskają Twoją skórę,Twoje ramiona, włosy... Fala ciepła zaczyna gdzieś, od Twojego szybciej bijącego serca, rozchodzić się po całym Twoim ciele.... Czujesz moje dłonie, ramiona, biodra... Twój oddech się pogłębia... To znajome uczucie w piersiach..
odpowiedz
Mary (Ocena: 5) 21.11.2014 11:55
Przecięz nasz zachcianki i fantazje zależą od naszej inwencji i oczywiscie od tego czy nie boimy sie ich wcielic w zycie, a dokłądnie czy nie wstydzimy sie ich przed swoim partnerem... Wydaję mi się,że wiekszosc rzeczy, których była umieszczona w tym artykule to jest podstawa normalnego seksu.... Wiele z nas lubi dodatkowo jakies udziwnienia, stymulacje przez partnera jajkiem wibracyjnym, kuse wdzianka, wibratory, kajdanki, gry erotyczne... to tylko podsyca nasze zycie seksualne i sprawia,ze nasze życie poza seksem w związku jest lepsze. Nietypowe miejsca jak np samochod czy łono natury? Nie trzeba wcale wychodzic z domu...blat kuchenny, stół w jadalni, ogromy fotel, pluszowy dywan przy kominku...w domu możliwości tez jest ogrom!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2014 23:20
serio? Myślę że kobiety mają ciekawsze fantazje...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2014 23:12
Ja ostatnio nie fantazjuje w ogóle, moje fantazje po prostu wcielam w życie. Seks analny? Proszę bardzo. Chcę dominacji? Jak najbardziej. Masturbacja przed partnerem? OK. Ostatnio miałam ochotę na jajko wibracyjne z pilotem w ręce partnera. Chciałam to miałam. Feliato, seks na dworze, w samochodzie itd. Mam wszystko w granicach rozsądku. Nie decyduje się na trójkąty, bo to może zniszczyć związek. Rozmawialiśmy kiedyś o drugiej kobiecie dla mnie. Partner zgodził się na to, bym to ja coś z nią porobiła a on mógłby co najwyżej patrzeć i się sam zaspakajać lub ja jego. Jednak dla mnie to byłoby za dużo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo