SOS

Jaki seks kręci facetów?

Chcesz być kochanką doskonałą? Dowiedz się, o czym każdy facet marzy w łóżku!
Jaki seks kręci facetów?
12.11.2014

Na pewno wiele razy idąc z mężczyzną do łóżka zastanawiałaś się, co lubi, co go kręci, a czego wolałaby nie próbować. Owszem, każdy facet ma inny styl uprawiania miłości i, co za tym idzie, inne preferencje. Niektóre zagrania fascynujące jednych, mogą być zniechęcające dla innych.

Na szczęście są sposoby na doprowadzenia do szaleństwa każdego faceta bez wyjątku.   

Oto garść wskazówek!

Nie zapominaj o jego torsie

Zmysłowe wodzenie językiem po męskiej klatce piersiowej to niezawodny sposób na postawienie go na baczność! Zerkaj na niego zalotnie, patrz głęboko w oczy i… schodź coraz niżej i niżej…

 

 

miles aldridge

Pozwól mu wchodzić w siebie w nieskończoność

Moment wprowadzania penisa do pochwy jest dla facetów mega rozkoszny! Gdy będzie się w ciebie wsuwał, delikatnie ściśnij mięśnie. Zaproponuj także kilka zmian pozycji, dzięki temu on będzie mógł wchodzić w ciebie wielokrotnie.

miles aldridge

Złap go za pupę

Gdy będzie w Tobie, złap do za pośladki i przyciągnij mocno do siebie, tak jakbyś chciała, by wszedł w ciebie jeszcze głębiej. Dodatkowo powiedz mu o tym!

miles aldridge

Kuś go nagim ciałem

Możesz to zrobić na wiele sposobów… Wyjdź z łazienki otulona wyłącznie ręcznikiem albo… kąp się zostawiwszy uchylone drzwi… Udaj, że nie słyszałaś jak wrócił do domu i pozwól się zastać w samych majteczkach… Och, sama wiesz najlepiej, ile przed Tobą okazji!

miles aldridge

Pokaż mu, że lubisz oral

Facetów kręci widok kobiety, którą cieszy dawanie partnerowi przyjemności! Robiąc mu fellatio, uśmiechnij się od czasu do czasu, jęknij rozkosznie albo… kiedy on już będzie chciał pójść dalej, poproś go, by pozwolił ci jeszcze chwilę go popieścić. Obiecujemy, umrze z rozkoszy!

 

miles aldridge

Zajmij się wewnętrzną stroną ud

Przymierzając się do seksu oralnego, zajmij się także wewnętrzną stroną męskich ud oraz klatką piersiową. Przesuwaj językiem coraz bliżej penisa, tak by on był bliski eksplozji już w chwilę po znalezieniu się w twoich ustach.

miles aldridge

Przytul się do niego

Mężczyźni, wbrew obiegowej opinii, także lubią poprzytulać się po seksie. Gdy zmęczeni opadniecie na łóżko, nie odwracaj się od niego, ale czule pocałuj w szyję lub… wymasuj mu kark! Będzie ci wdzięczny!

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 4.72 / 5
Anonim (Ocena: 1) 13.11.2014 20:57
a gimnazjalistki czytają i dają dupy za ciuchy ;-) hehehe apropos artykułu "swetry na każdą kieszeń" 160pln :D
zobacz odpowiedzi (1)
ja (Ocena: 5) 13.11.2014 19:54
a dzieci to czytaja...
odpowiedz
ona2608 (Ocena: 5) 13.11.2014 12:00
On on i on :D a co ze mną? :P
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 12.11.2014 20:01
mój lubi jak musi mnie zdobywać. Łapię go za penisa, później puszczam i uciekam, gonimy się po całym mieszkaniu, a gdy w końcu mnie złapie, rozbiera mnie i uprawiamy dziki seks...mmm zachciało mi sie:p
zobacz odpowiedzi (3)
niunia (Ocena: 5) 12.11.2014 16:31
bo pussy musi być mokra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie