SOS

8 typów facetów, z którymi NIE WOLNO Ci się przespać!

Randkowanie z nimi to nic złego, ale seks? Zapomnij.
8 typów facetów, z którymi NIE WOLNO Ci się przespać!
11.11.2014

Od dłuższego czasu spotykasz się z cudownym chłopakiem i kochasz go z wzajemnością? Jesteś szczęściarą. Nie każda kobieta może się pochwalić udanym związkiem. Dzisiejszy artykuł dedykujemy właśnie takim dziewczynom: niezależnym i… samotnym. To wy jesteście najbardziej narażone na zaczepki ze strony nieodpowiednich facetów. Randkowanie z nimi bądź niewinny flirt to nic złego, ale seks? O tym zapomnij.

Oto 8 typów mężczyzn, którzy nie mają prawa zobaczyć cię nago. Zaufaj nam – z nimi NIE WOLNO iść do łóżka!

miles aldridge

Typ 1: Żonaty tatusiek

Słowa, które powtarza jak mantrę, brzmią: „Dla ciebie mógłbym się rozwieść i zostawić rodzinę”. Problem w tym, że przed tobą taką śpiewkę słyszało już wiele naiwnych dziewczyn. Nie będziesz ani jego pierwszą kochanką, ani ostatnią – tego akurat możesz być pewna. Ten typ faceta szuka wrażeń na boku, ale nigdy nie zostawi żony i dzieci. Jedyne, co możesz zrobić, to współczuć jego rodzinie. Taki ojciec i mąż to prawdziwe utrapienie.

Nigdy, przenigdy nie idź do łóżka z kimś takim.

miles aldridge

Typ 8: Chłopak Twojej przyjaciółki

Może wyglądać jak sam Ryan Gosling, obłędnie pachnieć i mówić najmądrzejsze rzeczy pod słońcem, ale dyskwalifikuje go jedno: jest facetem twojej przyjaciółki. Nawet jeśli delikatnie z tobą flirtuje i daje ci do zrozumienia, że chętnie pobaraszkowałby z tobą w łóżku, nie wolno ci uprawiać z nim seksu. Pewnych rzeczy po prostu nie wypada robić.

miles aldridge

Typ 2: Babiarz

Mówienie „kocham cię”, przychodzi mu z niebywałą łatwością. Ten typ faceta jest bowiem zakochany nieustannie. Problem w tym, że uczuciem obdarza kilka kobiet jednocześnie i nie potrafi stworzyć stałego związku tylko z jedną wybranką. Po co iść do łóżka z kimś takim? On potraktuje cię jak kolejną zdobycz na długiej liście swoich podbojów, a potem znajdzie sobie następną i następną, i następną. Lepiej w ogóle nie trafiaj do spisu jego kochanek. Jeszcze cię czymś zarazi!

miles aldridge

Typ 3: Facet, który nie dba o higienę

Jego włosy nie dotknęły szamponu od tygodnia, a dezodorant nie był w stanie zabić przykrego zapachu, dobywającego się spod pach tego jegomościa. Jesteś pewna, że chciałabyś się przespać z facetem, który kompletnie nie dba o higienę? Na pewno nie i nie podejrzewamy cię o to. Ale ten typ mężczyzny musiał znaleźć się na naszej liście. Ku przestrodze.

miles aldridge

Typ 4: Plotkarz

Rozpoznasz go po łatwości, z jaką będzie ci się zwierzał ze wszystkich swoich miłosnych podbojów. Część z nich to na pewno wytwór jego wyobraźni, ale w niektórych opowieściach będzie tkwiło ziarno prawdy. Jeżeli nie chcesz, by jego kolejne partnerki oraz kumple dowiedzieli się, jak prezentujesz się bez bielizny lub jaka jesteś łóżku, po prostu nie uprawiaj z nim seksu. Ten facet nie dochowuje tajemnic, pamiętaj.

miles aldridge

Typ 5: Skąpiec

Nieźle zarabia, ale nigdy nie kupuje kobiecie kwiatów. Przecież to zbędny wydatek, bo i tak zwiędną. W restauracji nie zostawia napiwku kelnerom (w końcu dostają pensję, więc z jakiej racji jeszcze im dopłacać), a każdy rachunek dzieli na pół. Co do grosza.

Z takim facetem lepiej nie idź do łóżka, bo po seksie poprosi cię o zwrócenie pieniędzy za prezerwatywy. Albo nakrzyczy, że niepotrzebnie zapalasz światło w łazience. Rachunki są przecież takie wysokie!

miles aldridge

Typ 6: Facet, z którym ciągle zrywają kobiety

Jego najdłuższy związek trwał miesiąc, a najkrótszy dwie godziny. On oczywiście nie rozumie, dlaczego kobiety w kółko go rzucają i żadna nie chce zagrzać przy nim miejsca na dłużej. Dla własnego dobra lepiej nie usiłuj rozwikłać tej zagadki i – co gorsza – nie pocieszaj go w łóżku. Skoro żadna dziewczyna go nie chciała, ty również nie będziesz wyjątkiem.

miles aldridge

Typ 7: Maminsynek

Niby słodki, niby kochany, niby uroczy, ale… nie daj się na to nabrać. Kiedy tylko mamusia zadzwoni i poprosi, by wracał do domciu, bo czeka na niego obiadek, chłopak z prędkością światła wybiegnie z twojego mieszkania. Przy obiadku zwierzy się mamuni, że uprawiał z tobą seks, a ona przekona go, że powinien z tobą zerwać i poszukać sobie dziewicy. Przy piątej łyżce rosołu przyzna jej rację i więcej go nie zobaczysz.

Komentarze (36)

Ocena: 4.31 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2014 15:25
Ja na takich typów nie spojrzałabym, a co dopiero przespała phi..tylko patologiczne marginesy tak robią :))
odpowiedz
ewwww (Ocena: 5) 11.11.2014 16:04
randkowanie z żonatym tatuśkiem to nic złego? dobre poglądy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 11.11.2014 15:25
Ja samych takich przyciągam ;/ Ale to moja sprawa z kim ide do łóżka...co za beznadziejny artykuł "...nie wolno ci się przespać" a właśnie że wolno, kto mi zabroni
zobacz odpowiedzi (6)
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2014 15:14
to sama prawda, znałam takich (mam pecha i przyciągam ich, wolni mnie nie chcą!), nie warto się w to pchać, chyba, że jesteś twarda i nie wzrusza cię los jego żony, dziatek, czy los twojej najlepszej przyjaciółki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2014 14:43
Dziewczyny, a macie jakiś sposób na niczym nieuzasadnioną w sumie zazdrosc ? Głupio mi to przyznac, bo mój chłopak na prawdę nigdy mnie nie zawiódł, nigdy nie było jakiejś akcji że spotykał się z kimś na boku, a ja sobie ciągle coś wyobrażam.. Wyznam wam szczerze, że poprzedni chłopak mnie zdradzał co prawda kopnęłam go w dupę ale bardzo cierpiałam. Myślicie, że to może miec jakiś związek z moją zazdrością o teraźniejszego chłopaka? Kurcze nie wiem juz co mam zrobi a tak bardzo chciałabym to zmienic. :(
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo