SOS

7 typów dziewczyn, z którymi choć raz chciałby się przespać każdy facet

To niewiarygodne, o jakich kochankach marzą mężczyźni…
7 typów dziewczyn, z którymi choć raz chciałby się przespać każdy facet
22.10.2014

Z pewnością każda z nas choć raz w życiu chciała mieć w swoich oczach specjalny skaner, który potrafiłby prześwietlić męskie myśli. Dzięki niemu mogłybyśmy na przykład dowiedzieć się, co partner sądzi o naszym ciele, czy jest nam wierny lub… czego tak naprawdę pragnie w sypialni.

Ponieważ taki magiczny skaner nie istnieje, postanowiłyśmy przeszukać fora internetowe oraz przepytać zaprzyjaźnionych facetów w jednym celu – aby znaleźć odpowiedź na pytanie: O jakiej kochance marzą mężczyźni? Okazało się wtedy, że najczęściej panowie wymieniali siedem typów kobiet, które potrafią ich rozgrzać do czerwoności…

Specjalnie dla Was demaskujemy najskrytsze pragnienia facetów!

Miles Aldridge

Dziewica

Nie jesteście zaskoczone, prawda? Każdy facet, choć raz w życiu, chciałby przespać się z dziewicą. Nie wiadomo, z czego to wynika. W końcu przebijanie błony dziewiczej nie należy do najprzyjemniejszych czynności, a niedoświadczona kochanka jest w łóżku nieporadna i zestresowana. Mimo to wprowadzanie dziewczyny w tajniki seksu wydaje się mężczyznom wyjątkowo pociągające.

Miles Aldridge

Starsza kochanka z doświadczeniem

O takiej partnerce seksualnej fantazjują zwłaszcza młodzi mężczyźni. Zadbana 30- lub 40-latka wydaje im się doskonałą nauczycielką seksu. Bezpruderyjna, śmiała, pewna siebie i władcza – to mieszanka wybuchowa cech, które najbardziej kręcą mężczyzn w takich kobietach. Zdobywanie łóżkowego doświadczenia od ognistej pani jest szczytem ich marzeń.

Miles Aldridge

Łatwa dziewczyna

Choć żaden mężczyzna nie darzy szacunkiem dziewczyny, która sypia z kim popadnie, to tak naprawdę przygodę z nią chciałby przeżyć każdy z nich. W końcu o taką kochankę nie trzeba zabiegać – jest zawsze chętna i nigdy nie wybrzydza.

Miles Aldridge

Nimfomanka

Nigdy nie odmawia zbliżeń, uwielbia łóżkowe eksperymenty, testowała na sobie wszystkie możliwe seks-pozycje, a intymnych doświadczeń mógłby jej pozazdrościć niejeden Casanova. Nic dziwnego, że większość facetów chciałaby się znaleźć na długiej liście kochanków takiej dziewczyny.

Miles Aldridge

Gwiazda

Tutaj nie powinno być zaskoczenia. Angelina Jolie, Scarlett Johansson, Joanna Krupa, Kim Kardashian… Ze sławną, piękną celebrytką chciałby iść na kolację każdy przedstawiciel płci męskiej. Najlepiej ze śniadaniem oczywiście.

Miles Aldridge

Ukochana partnerka

Szybki numerek bez zaangażowania miewa swoje uroki, szczególnie dla facetów, ale seks z ukochaną kobietą kręci ich równie mocno. Dlatego na liście kochanek, o który marzy każdy mężczyzna, musiała znaleźć się stała partnerka.

Miles Aldridge

Dziewczyna, która ma już swojego chłopaka

Mężczyźni to łowcy. Im bardziej niedostępna i niezainteresowana nimi jest dziewczyna, tym szybciej tracą dla niej głowę. A jeśli jeszcze taka kobieta ma już swojego partnera, zdobycie i uwiedzenie jej staje się większym wyzwaniem. Seks z dziewczyną, która złamała swoje moralne zasady, jest dla faceta ukoronowaniem jego wysiłków – czymś w rodzaju nagrody.

Dorzucicie coś do tej listy?

Komentarze (18)

Ocena: 4.06 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 23:37
8. Gwiazda porno
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 22:47
Napisz komentarz...Z tego artykułu wynika, że 30-to latki to już starsze panie...ale się uśmiałam :)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 22.10.2014 17:43
wiecie po co jest przegroda nosowa? żeby facetów nie kusiło... :D
odpowiedz
ANonim (Ocena: 2) 22.10.2014 15:11
8. wszysctko co sie rusza i ma dziure. proste:)
odpowiedz
:) (Ocena: 5) 22.10.2014 15:10
8. wszystko co sie rusza i ma dziure.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo