SOS

10 zmysłowych pomysłów na SEKS ORALNY (Dla niej & dla niego)

Jeśli pieszczenie narządów intymnych w tradycyjnej formie staje się dla was nudne, spróbujcie nowych pozycji, które urozmaicą Wasze życie seksualne!
10 zmysłowych pomysłów na SEKS ORALNY (Dla niej & dla niego)
20.10.2014

Większość osób praktykujących pieszczoty oralne zazwyczaj niewiele wie o możliwych pozycjach, które można wykorzystać podczas takiego seksu. Jeśli zatem tradycyjne fellatio staje się dla ciebie i twojego partnera nudne, koniecznie wypróbujcie zaproponowanych przez nas pozycji. Nie tylko dodadzą waszemu życiu erotycznemu pikanterii, ale przede wszystkim zapewnią wam prawdziwą rozkosz!

seks oralny

Fot. cosmopolitan.com

Kowbojka

Kobieta siada wygodnie na brzegu łóżka, rozchyla nogi, a plecy wygina w łuk lub całkowicie opiera je na pościeli. Partner klęczy między jej nogami.

seks oralny

Fot. cosmopolitan.com

Boczne igraszki

Mężczyzna leży na boku (na łóżku lub podłodze – wy o tym decydujecie), partnerka również układa się bokiem, na wysokości męskich stref intymnych.

seks oralny

Fot. cosmopolitan.com

69

Seksualna pozycja 69 jest uważana za jedną z najlepszych pozycji seksu oralnego, gdyż pozwala partnerom na stymulowanie siebie w tym samym czasie. Partner leży na plecach, partnerka na nim, głową zwróconą w przeciwnym kierunku. Nogi kochanków są odchylone do tyłu, odsłaniając okolice narządów płciowych.

seks oralny

A oto kilka dodatkowych pozycji, które również powinny przypaść Wam do gustu:

Ekstaza na podłodze

W tej pozycji mężczyzna czerpie niesamowitą rozkosz z seksu oralnego. Partner stoi na podłodze, natomiast partnerka siedzi do niego tyłem. Jej głowa znajduje się między nogami kochanka. Ustami i językiem pieści genitalia partnera, on natomiast rytmicznie ugina nogi, aby ułatwić partnerce stymulację.

Odwrotna stymulacja

Jest to pozycja, w której mężczyzna kładzie się na plecach z lekko rozchylonymi nogami. Kobieta leży na plecach na partnerze z głową ułożoną w przeciwnym kierunku do mężczyzny. W tej pozycji możliwe jest zarówno dawanie, jak i czerpanie przyjemności z pieszczot. Partner może stymulować partnerkę oralnie oraz pieścić całe jej ciało. Kobieta ocierając się o partnera stymuluje jego miejsca intymne. Dla wygody należy też zadbać o to, by pod głową partnera znalazła się poduszka.

seks oralny

Klęczące 69

Jest to pozycja która wymaga dużej sprawności oraz wytrzymałości górnej części ciała partnera. Mężczyzna powinien uklęknąć z lekko rozchylonymi udami (może pomóc sobie opierając się o skraj łóżka/kanapy). W tej pozycji chwyta kobietę tak, aby jej głowa znalazła się na wysokości jego genitaliów, a jej wagina na wprost jego ust. Następnie kobieta rozluźnia nogi na szyi partnera i obejmuje jego plecy ramionami.

Boczne 69

Jest to pozycja 69 na boku. Partnerzy leżą na boku, głowami zwróceni w przeciwnych kierunkach. Nogi partnerów są odchylone do tyłu, odsłaniając okolice narządów płciowych. Kochankowie opierają swoją głowę na wewnętrznej powierzchni leżącego płasko uda partnera, tak by wargi i języki obojga mogły swobodnie pobudzać narządy intymne. Pozycja ta jest wygodna zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

seks oralny

Fellatio na jeźdźca

Partnerka klęczy okrakiem nad twarzą mężczyzny, który wygodnie leży na plecach. Pozycja ta daje kobiecie dużą kontrolę nad intensywnością pieszczot. Może ona przesuwać swoje biodra zarówno w przód/tył, jak i w górę/dół.

Na obcasach

Partnerka stoi z jedną stopą na kanapie, mężczyzna natomiast siedzi na podłodze. Jego głowa znajduje się na wysokości waginy partnerki. Dodatkowo stojąca partnerka może założyć szpilki, co z pewnością doda pikanterii.

seks oralny

Fot. cosmopolitan.com

Analna zabawa

Kobieta stoi w rozkroku, mężczyzna zaś siada w siadzie skrzyżnym za partnerką. Następnie kobieta przemieszcza swoją miednicę ku tyłowi, tak by partnerowi było łatwiej do niej dotrzeć.

Komentarze (10)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 22.11.2017 00:09
Czy na prawdę ktoś jest w stanie to przeczytac ? Cały czas wyskakują reklamy. Nie nadąża się ich wyłączać
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 25.02.2016 14:00
Sporo pozycji do sexu oralnego można znaleźć tutaj: pomyslnasex.pl, jest tam zdecydowanie więcej propozycji.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2014 18:39
Dla wygody należy też zadbać o to, by pod głową partnera znalazła się poduszka.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2014 13:19
ale gniooooot
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2014 13:02
Nic nowego. W ogóle nie wysililiście się z tym artykułem. Seks w takich pozycjach uprawia co 2 para.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo