SOS

12 rzeczy, o których myśli facet, gdy robisz mu fellatio (TYLKO 18+!)

Jego myśli są wtedy naprawdę brudne. Przeczytaj, co siedzi w głowach mężczyzn!
12 rzeczy, o których myśli facet, gdy robisz mu fellatio (TYLKO 18+!)
12.09.2014

Faceci różnią się od siebie wyglądem, zainteresowaniami, wykonywanym zawodem, ale bez wątpienia łączy ich jedno: uwielbienie dla miłości francuskiej. Jeżeli wydaje ci się jednak, że podczas seksu oralnego dopada ich totalny myślowy paraliż i skupiają się wyłącznie na tym, by jak najszybciej osiągnąć rozkosz, jesteś w wielkim błędzie.

W męskich umysłach panuje wówczas prawdziwe kłębowisko myśli. Oto 12 rzeczy, które przelatują mężczyznom przez głowę, gdy partnerka robi im fellatio.

Uwaga: Artykuł TYLKO DLA DOROSŁYCH.

ice cream

Myśl nr 8.:

„Ona jest w tym naprawdę dobra. Naprawdę dobra. Chwileczkę, czy oby nie za dobra? Ćwiczenie czyni mistrza. Ciekawe, z iloma wcześniej trenowała…”

ice cream

Myśl nr 9.:

„Chyba zaraz dojdę. A nawet nie chyba. Na pewno zaraz będę szczytował! Uprzedzić ją? Lepiej nie, bo jeszcze przestanie mnie pieścić, a robi to doskonale!”.

ice cream

Myśl nr 10.:

„OK., jednak chyba ją uprzedzę, że zaraz będę miał wytrysk, bo jak tego nie zrobię, będzie na mnie zła. Muszę to zrobić w seksowny sposób. Dobra, powiedziałem. Brzmiałem jak robot, mam nadzieję, że nie zwróciła na to uwagi i że nastrój zaraz nie pryśnie”.

ice cream

Myśl nr 11.:

„Ciekawe, czy połknie. Połknęła! Chwileczkę, czy ona będzie mnie próbowała teraz pocałować..?”.

Myśl nr 12.:

„Było za*ebiście. Teraz mam ochotę iść spać”.

Co Wy na to, drogie dziewczyny? Zdziwione tą listą, czy podejrzewałyście od razu, że męskie myśli są aż tak brudne?

ice cream

Myśl nr 1.:

„O tak, ona za chwilę włoży go sobie do ust… Tak, właśnie tak… Jest wspaniale, niesamowicie, cudownie! To chyba najlepszy moment w moim życiu!!!!”.

ice cream

Myśl nr 2.:

„Czy w tej pozycji ona widzi mój odbyt? Ciekawe, czy ten widok jej nie brzydzi. Może jak będę sam to sprawdzę w lustrze, jak to wygląda z tej perspektywy. Albo lepiej nie będę tego robił”.

ice cream

Myśl nr 3.:

„Mam nadzieję, że smak mojego penisa jej nie obrzydza. Oby dobrze pachniał i smakował!”.

ice cream

Myśl nr 4.:

„Jest świetna w tym, co robi, ale byłoby jeszcze lepiej, gdybym mocno złapał ją za włosy i zaczął porządnie piep*yć ją w usta. Ale jej chyba by się to nie spodobało… Nie rozumiem, dlaczego. Może jednak spróbujemy?”.

ice cream

Myśl nr 5.:

„Ciekawe, o czym ona myśli. Mam nadzieję, że o tym, jaki mój penis jest gruby i twardy, a nie o tym, co zrobić na kolację”.

ice cream

Myśl nr 6.:

„Czy nasz seks oralny trwa już zbyt długo? Może już jest nim znudzona i powinienem wreszcie dojść?”

ice cream

Myśl nr 7.:

„Niech ona zajmie się wreszcie moimi jądrami. Błagam, niech wpadnie na to, by je popieścić językiem lub chociaż dłonią!”.

Polecane wideo

Komentarze (64)

Ocena: 4.53 / 5
Hk (Ocena: 5) 28.08.2017 13:13
Lubie sać
odpowiedz
Meks (Ocena: 5) 29.11.2016 12:46
Odpowiedni lodzik to podstawa każdego związku.Żaden facet nie wytrzyma dłużej współżycia bez loda. Napisałem o tym swego czasu na moim blogu: http://piaskownicameksa.pl/dlaczego-faceci-tak-lubia-loda/ Zachęcam do zapoznania się ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2014 18:19
lubił* ....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2014 23:26
jaka masakra xD
zobacz odpowiedzi (1)
Lilliputz (Ocena: 5) 15.09.2014 18:48
Często siedzę na tej stronie ale pierwsz raz życiu tu coś skomentuje. Zajebisty artykuł z dystansem uśmiałam się jak nigdy z niczego na tej stronie. Dzięki!:-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie