SOS

Z jakich powodów kobiety decydują się na seks z bogatym facetem?

Dla niektórych dziewczyn pieniądze są najlepszym afrodyzjakiem.
Z jakich powodów kobiety decydują się na seks z bogatym facetem?
23.08.2014

Niedawno w Sieci oglądałam filmik, z którego płynął jeden smutny wniosek: każda kobieta ma swoją cenę. Na nagraniu widać dwoje zupełnie obcych sobie ludzi, chłopaka i piękną dziewczynę. Facet podchodzi do niej i mówi: „Jesteś śliczna, chciałbym uprawiać z tobą seks. Zrobisz to ze mną za 50 dolarów?”. Ślicznotka jest jego propozycją oburzona, krzyczy, że nie jest prostytutką i żeby dał jej spokój. Chłopak nie zraża się jednak i oferuje jej za jednorazową przygodę 500 dolarów. Ona nadal stawia opór, ale już nieco łagodniej. W końcu pada propozycja 2000 dolarów i… dziewczyna ulega. Mówi tylko: „OK., ale to ma być szybki seks”.

Smutne? Tak, bo prawdziwe. Dlaczego zatem kobiety chętniej oddają się mężczyznom, którzy mają pieniądze? Czy gruby portfel faktycznie jest dla nas aż takim afrodyzjakiem?

romans z bogaczem

Powód 4: Romans z bogaczem może być przygodą życia

Niektóre kobiety wychodzą z założenia, że raz się żyje. Trzeba więc łapać to życie garściami i wykorzystać je do maksimum. A kto, jeśli właśnie nie bogacz, zapewni nam wyszukane rozrywki i niepowtarzalne przeżycia?

romans z bogaczem

Powód 5: Znajomość z bogatym facetem to szansa na przydatną naukę

O jaką naukę chodzi? Oczywiście o naukę zarabiania kosmicznych pieniędzy. Romansując z bogaczem, można przy okazji zaobserwować, w jaki sposób robi on interesy; jak rozmawia z klientami, w co inwestuje, itp. Dzięki temu można potem użyć tej wiedzy przy zakładaniu własnego biznesu.

romans z bogaczem

Powód 6: Zwiedzanie świata

Mężczyznę, który śpi na pieniądzach, stać na to, by podróżować do najdalszych zakamarków świata. Z takim facetem można zwiedzić najbardziej egzotyczne miejsca, spać w najdroższych hotelach, kupować w najbardziej luksusowych butikach.  

Źródło: dziennik.pl

romans z bogaczem

Powód 1: Seks z bogaczem jest jak wyróżnienie

Nie każda kobieta może być kochanką bogacza. Wydaje nam się, że mężczyzna z pieniędzmi interesuje się tylko wyjątkowymi pięknościami, które mają cudowne ciało. Seks z kimś takim wyobrażamy sobie zatem jako niesamowitą nobilitację i potwierdzenie naszych wdzięków.

romans z bogaczem

Powód 2: Dzięki romansowi z bogaczem można poznać ważne osoby

Romans z bogaczem równa się przepustka do świata ważnych i majętnych osobistości. Tak przynajmniej rozumują dziewczyny, które polują na mężczyzn z grubym portfelem. Łudzą się, że dzięki nowym kontaktom będą miały zapewnioną lepszą przyszłość.

romans z bogaczem

Powód 3: Znajomość z bogatym facetem to coś, czym można zaimponować otoczeniu

Sypianie z bogaczem ma w mniemaniu niektórych dziewczyn wiele plusów. Taki facet jeździ luksusowym samochodem (a my razem z nim), jada w drogich restauracjach (a my z nim), sprawia drogie podarunki… Można tym zaimponować otoczeniu i przy okazji wzbudzić zazdrość koleżanek.

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 3.91 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2014 11:17
Tylko, że takie kobiety mają w duszy to, co myślą, mówią o nich inni. Mają kasę, używają życia, a miłości i tak nie ma, więc przynajmniej mają dobrze. Bogacze(jak ktoś słusznie dodał, to zazwyczaj starsi panowie) na pewno zdają sobie sprawę z tego, że modeleczki lecą tylko na kasę. Takim gościom chodzi tylko o seks i lans. Układ fair chcesz to ekstra- bul.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 18:14
Sama nie wiem... Teraz duzo dziewczyn sypia z prawie obcymi, wiec to jasne, ze jak bogaty to nie ma problemu. Niestety z reguly Ci bogaci to juz pod 50sa, bo malo ktory mlody jest przy portfelu. Osobiscie nie puscilabym sie za kase z oblesnym, grubym typem...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 18:01
Szczerze? Jesli jakas sie puszcza za przeproszeniem na kazdej imprezie, to czemu by nie miala tego robic rowniez z bogatym?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.08.2014 17:49
nie ma to jak lansowanie kurestwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 23.08.2014 17:35
kurde ja nie widzę tu żadnych negatywów :O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie