SOS

Najdziwniejsze prośby widzów seks-czatów (Fetysze mężczyzn, o których się nie mówi!)

Panowie mają naprawdę dziwaczne upodobania. Prawdziwe historie.
Najdziwniejsze prośby widzów seks-czatów (Fetysze mężczyzn, o których się nie mówi!)
11.08.2014

Polska oszalała na punkcie wideoczatów erotycznych. Powstają kolejne tego typu serwisy, gdzie rodacy są w stanie pokazać wszystko. Wystarczy odwiedzić jeden z nich, by naszym oczom ukazały się genitalia młodych Polaków. Niektórzy zajmują się tym hobbystycznie, inni traktują swoją działalność jako pracę. Za kilka złotych spełnią każdą zachciankę podekscytowanego widza. Seksbiznes w sieci kwitnie. Na coraz więcej pozwalają sobie nie tylko bohaterowie filmików, ale także ich odbiorcy.

Administratorzy najpopularniejszej strony z wideoczatami na świecie ujawnili, z jakimi nietypowymi życzeniami muszą mierzyć się internetowe panie do towarzystwa. To najlepszy dowód na to, że istnieją fetysze, o których większość z nas nie miała zielonego pojęcia. I raczej wątpliwe jest to, by nasz ukochany, nawet gdyby coś podobnego chodziło mu po głowie, ujawnił swoje preferencje. W sieci może jednak wszystko.

Kobiety spełniające szokujące zachcianki nie robią tego za darmo. Właściciel tego samego serwisu poinformował media, że najbardziej przedsiębiorcze (i bezwstydne) kobiety rozbierające się przed kamerkami, zarabiają nawet równowartość... 230 tysięcy złotych miesięcznie! Czy takie upokorzenie jest tego warte? Oto najdziwniejsze prośby panów...

 

fetysz

NA BARANA

„Mamy użytkownika, który upodobał sobie pokazy par. Szczególnie takich, w których dziewczyna jest drobna i szczupła, a chłopak solidnie zbudowany i silny. Zawsze prosi o jedno – mężczyzna ma wziąć kobietę na barana i... biegać z nią w kółko po pokoju. Do momentu, aż postawny facet zupełnie straci siły i padnie na ziemię. Wydał na to prawdziwą fortunę i nigdy nie oczekiwał niczego więcej”.

fetysz

NEKROFIL

„Jeden z naszych użytkowników zawsze prosi upatrzoną modelkę, by spełniła jego dziwną zachciankę. Chodzi o to, by kobieta zastygła w jednej pozycji i wytrzymała w tym stanie jak najdłużej. Nie może się poruszać. Niektóre wytrzymywały bardzo długo. Najwidoczniej wyobrażał sobie, że podziwia zwłoki”.

fetysz

ŚWINKA

„Mamy także użytkownika, który regularnie płaci występującym dziewczynom za swój dziwny fetysz. Ma tylko jedno wymaganie – kobieta ma złapać się za nos w charakterystyczny sposób, tak aby nozdrza były jak największe i kwiczeć jak świnka. Ostatnio trochę zmienił scenariusz, bo poprosił parę, aby mężczyzna założył kobiecie worek na głowę, z otworem na usta, złapał ją za nos i nakazał jej wydawać zwierzęce odgłosy”.

fetysz

ŁYSINA

„Jakiś czas temu skontaktował się z nami mężczyzna, który poprosił o zorganizowanie prywatnego pokazu, w czasie którego kilka modelek zgoli sobie włosy z głowy. Za taki występ oferował bardzo dużo pieniędzy”(Administrator nie ujawnił, czy spełniono tę dziwną prośbę).

fetysz

PRZEGLĄD

„Jeden widz poprosił występującą przed kamerką dziewczynę o możliwość przyjrzenia się jej zębom. Nie chodziło o zwykły uśmiech, ale o pokazanie szczęki z każdej możliwej strony. Okazało się, że to emerytowany dentysta, który chciał sprawdzić, czy zęby kobiety są w pełni zdrowe. Badanie zakończyło się pełnym sukcesem, bo nie stwierdził żadnych ubytków”.

fetysz

PIESEK

„Inny użytkownik zawsze prosi o pokaz prywatny, w czasie którego zwierza się z dziwnych myśli. Mężczyzna marzy o tym, by w kolejnym życiu (wierzy w reinkarnację) zostać psem. Nie byle jakim, bo psem tej konkretnej dziewczyny. Jak twierdzi, wtedy całymi dniami zadowalałby ją swoim psim językiem. Nakazał rozmawiać ze sobą tak, jakby faktycznie był czworonogiem. Kobieta podjęła wyzwanie i wystawiła nawet miskę z wodą, aby mógł się napić”.

 

POLECAMY: EXCLUSIVE: Spowiedź dziewczyn z seks-kamerek

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2014 01:47
wystarczy wejsc na jakis portal z pornosami i sa tysiace nagranych transmisji z takich kamere dziewcyzny nie zdaja sobie sprawy z tego co robia... to juz na zawsze pozostaje w internecie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2014 01:45
haha na szolapie laski pokazuja cip y za 2 zl zenua.. jak mozna tak nisko upasc..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo